Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Drammen City Cup 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 2010, løp 2 13. april 2010

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

17:24

+0:00

korriger

2.

Kathinka Jussie L. Brurberg

IF Sturla

17:45

+0:21

korriger

3.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

18:05

+0:41

korriger

4.

Ingunn Vári

IF Sturla

18:06

+0:42

korriger

5.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

18:17

+0:53

korriger

6.

Pernille W. Oppsal

IF Sturla

19:43

+2:19

korriger

104

7.

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

20:01

+2:37

korriger

8.

Stine Mohagen

Konnerud IL

20:29

+3:05

korriger

9.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

22:33

+5:09

korriger

10.

Kornelia Brurberg

IF Sturla

23:07

+5:43

korriger

11.

Elin Fossum Rye

Asker SK

23:25

+6:01

korriger

12.

Taran Halvorsen

Konnerud IL

24:12

+6:48

korriger

13.

Caroline Bergman

Konnerud IL

24:17

+6:53

korriger

14.

Tone Nybø

Konnerud IL

25:50

+8:26

korriger

15.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

27:54

+10:30

korriger

DSQ

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

20:50

korriger

31

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

14:07

+0:00

korriger

2.

Lars Petter Jonsen

IF Sturla

15:10

+1:03

korriger

3.

Johan Christan Rømcke

IF Sturla

15:17

+1:10

korriger

4.

Yngvar H. Solberg

IF Sturla

15:19

+1:12

korriger

4.

Sindre Gylver

Asker SK

15:19

+1:12

korriger

6.

Erlend Gylver

Asker SK

15:53

+1:46

korriger

7.

Herman Lund-Kristensen

IF Sturla

18:03

+3:56

korriger

8.

Marcus Braathen

Lierbygda O-lag

19:55

+5:48

korriger

9.

Sander Arntzen

Lierbygda O-lag

21:02

+6:55

korriger

10.

Andreas Haverstad

Lierbygda O-lag

21:23

+7:16

korriger

11.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

22:03

+7:56

korriger

104

12.

Martin Bjerkeengen

IF Sturla

28:28

+14:21

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

15:13

+0:00

korriger

2.

Marie Nybø

Konnerud IL

15:58

+0:45

korriger

3.

Synne Ildahl Svendsen

IF Sturla

16:00

+0:47

korriger

4.

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

16:33

+1:20

korriger

5.

Kari Strand

Lierbygda O-lag

16:47

+1:34

korriger

6.

Inger Lise Hole

Konnerud IL

17:32

+2:19

korriger

7.

Gunhild Hennum

Lierbygda O-lag

18:01

+2:48

korriger

8.

Toini Skyttelsæter

Konnerud IL

18:22

+3:09

korriger

9.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

19:22

+4:09

korriger

10.

Tone Berit Mohagen

Konnerud IL

19:43

+4:30

korriger

11.

Mariane Oskarsson

Konnerud IL

20:27

+5:14

korriger

12.

Tove Heimdal

Konnerud IL

21:15

+6:02

korriger

13.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

21:27

+6:14

korriger

14.

Margrete Engzleius

Asker SK

21:45

+6:32

korriger

15.

Monique Fjeldheim

Konnerud IL

21:49

+6:36

korriger

16.

Unni Rye

Asker SK

23:08

+7:55

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Oscarsson

Konnerud IL

12:54

+0:00

korriger

2.

Terje Bjertnes

Konnerud IL

12:58

+0:04

korriger

3.

Eirik Ristesund

Konnerud IL

13:21

+0:27

korriger

4.

Halvor Horvli

Konnerud IL

13:54

+1:00

korriger

5.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

14:14

+1:20

korriger

6.

Erik Saugerud

Konnerud IL

14:21

+1:27

korriger

7.

Eivind Lindseth

Konnerud IL

14:26

+1:32

korriger

8.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

14:40

+1:46

korriger

9.

Vidar Strand

Lierbygda O-lag

15:00

+2:06

korriger

9.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

15:00

+2:06

korriger

11.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda O-lag

15:25

+2:31

korriger

12.

Harald Thon

IF Sturla

15:31

+2:37

korriger

13.

Tibor Vári

IF Sturla

15:37

+2:43

korriger

14.

Arvid Berge

Vikøy IK

15:55

+3:01

korriger

15.

Kjell Rønneberg

Røyken O-lag

16:23

+3:29

korriger

16.

Knut Werner Hagen

Konnerud IL

16:27

+3:33

korriger

17.

Henrik Bergman

Konnerud IL

16:56

+4:02

korriger

18.

Anders Nybø

Konnerud IL

16:59

+4:05

korriger

19.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

17:55

+5:01

korriger

20.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda O-lag

18:17

+5:23

korriger

21.

Magnus Olsson

Lierbygda O-lag

19:10

+6:16

korriger

22.

Øyvind Gylver

Asker SK

19:55

+7:01

korriger

23.

Petter Johannessen

IF Sturla

19:56

+7:02

korriger

24.

Tormod Høymyr

IF Sturla

21:08

+8:14

korriger

25.

Tore Beinboll

IF Sturla

22:05

+9:11

korriger

26.

Ole Johnny Bråten

Lierbygda O-lag

36:21

+23:27

korriger

Klasse: H Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans O Augedal

Asker SK

16:28

+0:00

korriger

2.

Jon Arvid Fossum

Lier kommune

16:59

+0:31

korriger

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

13:54

+0:00

korriger

2.

Amalia Amundsen

Konnerud IL

15:32

+1:38

korriger

3.

Stine Helene Hole

Konnerud IL

19:07

+5:13

korriger

4.

Haakon Olsson

Lierbygda O-lag

20:52

+6:58

korriger

104

5.

Amanda Saugerud

Konnerud IL

22:02

+8:08

korriger

6.

Sigurd Ask

Lierbygda O-lag

23:43

+9:49

korriger

100

7.

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

25:31

+11:37

korriger

8.

Hanna Haugen Ask

Lierbygda O-lag

27:16

+13:22

korriger

9.

Vegard Sagholt

Lierbygda O-lag

27:49

+13:55

korriger

104

10.

Hedda Haugen Ask

Lierbygda O-lag

32:17

+18:23

korriger

11.

Emma Ask Cornnell

Lierbygda O-lag

32:20

+18:26

korriger

12.

Emilie Tangen Reitan

Konnerud IL

36:09

+22:15

korriger

13.

Sebastian Tangen Reitan

Konnerud IL

37:22

+23:28

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2010, 22:41:40

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

85

Antall startet:

85