Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2016Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 8, Lavøya 17. august 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

1:06:43

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

1:06:39

Espen Rammberg

Frol IL

20:45

Gunn Mary Andersen

Frol IL

31:09

Tobias Eines Andersen

Frol IL

31:13

Ida Eines Andersen

Frol IL

30:57

Marius Eines Andersen

frol IL

Erle Eines

Frol IL

Brage Reinås

Frol IL

39:36

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

39:47

Grethe Smestad

Frol IL

39:58

Mathias Jacobsen

Frol IL

57:14

Jan Jacobsen

Frol IL

Marita Øyen

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

20:36

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

46:01

Selma Langøygar

Frol IL

28:37

Johanes Matberg

Frol IL

37:47

Lene Jacobsen

Frol IL

37:45

Sander Matberg

Frol IL

57:04

Kristian Matberg

Frol IL

57:33

Marianne Langøygard

Frol IL

28:33

Kristian Alstad

Frol IL

33:13

Daniel Alstad

Frol IL

57:10

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Odd Anders Alstad

Frol IL

Janne Granamo

Frol IL

Mathias Eriksen

Frol IL

16:56

Gudlaug Reinaas

Frol IL

Julie Marlen Vestheim

Frol IL

16:05

Amalie Vestheim

Frol IL

26:20

Eline Vestheim

Frol IL

26:29

Jonas Alstad

Frol IL

12:28

Rolf Alstad

Frol IL

12:52

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

37:32

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

43:24

Amalie Skjetnemark

Frol IL

29:09

Synnøve Skjetnemark

Frol IL

45:01

Anja Helene Kvitvang Taraldsen

Frol IL

39:28

Ludvig Langøygard

Frol IL

20:43

Jens Scherjon

Frol IL

28:14

Marieke Scherjon

Frol IL

28:20

Brutt

Ola Venås Skogås

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

32:04

+0:00

2.

Berit Ressem

Frol IL

32:12

+0:08

3.

Magnus Alstad

Frol IL

35:50

+3:46

3.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

35:50

+3:46

5.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

36:13

+4:09

6.

Mats Okkenhaug

Frol IL

38:13

+6:09

7.

Kirsten Toubro

Frol IL

38:18

+6:14

8.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

39:45

+7:41

9.

Joar Munkeby

Frol IL

39:47

+7:43

10.

Nikoline Munkeby

Frol IL

43:50

+11:46

11.

Freddy Roger Moen

Frol IL

44:02

+11:58

12.

Randi Ulseth

Frol IL

44:27

+12:23

13.

Tore Tofte

Frol IL

53:36

+21:32

14.

Selma Skjulsvik

Frol IL

56:02

+23:58

15.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

1:00:30

+28:26

16.

Szilveszter Pap

Frol IL

+0:0-4

DSQ

Cecilie Aaseng

Frol IL

47:38

88

DSQ

Andreas Sandberg

Frol IL

1:05:45

88

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laila Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venås

Frol IL

37:35

+0:00

2.

Tore Heggem

Frol IL

42:48

+5:13

3.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

43:33

+5:58

4.

Ole A Hustad

Frol IL

47:10

+9:35

5.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

52:29

+14:54

6.

Magnhild Forseth

Frol IL

56:46

+19:11

7.

Randi Haugskott

Frol IL

57:52

+20:17

8.

Trygve Skavhaug

Frol IL

58:25

+20:50

9.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:02:15

+24:40

10.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:16:34

+38:59

11.

Else Sirum

Frol IL

1:16:35

+39:00

12.

June Munkeby

Frol IL

1:28:39

+51:04

13.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:28:44

+51:09

DSQ

Harald Bakken

Frol IL

35:42

136

DSQ

Marit Berg Ness

Frol IL

41:00

136

DSQ

Torbjørn Sirum

Frol IL

45:51

136

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

48:10

+0:00

2.

Hågen Lynum

Frol IL

49:25

+1:15

3.

Mette Kilskar

Frol IL

1:22:15

+34:05

4.

Marianne Mathisen

Frol IL

1:42:18

+54:08

DSQ

Magne Okkenhaug

Frol IL

48:29

136

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

37:48

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

44:05

+6:17

3.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

49:55

+12:07

4.

Jonny Sundsvik

Frol IL

50:14

+12:26

5.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

1:01:48

+24:00

6.

Jo Langøygard

Frol IL

1:03:00

+25:12

7.

Ivar Reinås

Frol IL

1:12:47

+34:59

8.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:15:33

+37:45

9.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:21:21

+43:33

10.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:21:25

+43:37

DSQ

Tobias Alstad

Frol IL

32:13

143

DSQ

Petter Lynum

Frol IL

57:09

91

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

59:00

+0:00

2.

Håvard Dybdal

Frol IL

1:08:04

+9:04

3.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

1:16:06

+17:06

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

+0:00

1.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

+0:00

1.

Fritjof Sandstad

Frol IL

+0:00

1.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

+0:00

1.

Terje Rennan

Frol IL

+0:00

1.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

+0:00

1.

Johan Bjørnås

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2016, 20:38:01

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

110

Antall startet:

110