Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC 5 18. august 2016

Klasse: Nybegynner lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Selma Aure Skogedal

Asker SK

22:51

Simen Dalen Eriksen

Asker SK

20:06

Brage Fuglseth Olsen

Asker SK

21:45

Jaran Måge

Asker SK

28:16

Martine Knudsen

Asker SK

33:30

Mikkel Rastad

Asker SK

26:27

Trym Kyrkedelen

Asker SK

24:10

Erlend Hellerud Øpstad

Asker SK

23:48

Hedda Riddervold

Asker SK

30:40

Amalie Birkelund

Asker SK

52:53

Frikk Finsrud

Asker SK

28:59

Una Nastad

Asker SK

26:14

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vera Halsaa

Asker SK

1:07:05

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Knudsen

Asker SK

37:18

+0:00

2.

Mathias Birkelund

Asker SK

46:44

+9:26

3.

Martin Zwaig

Asker SK

46:54

+9:36

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Espelin

Asker SK

34:52

+0:00

2.

Celia Davies

Asker SK

41:55

+7:03

3.

Astrid Ytterbø

Asker SK

41:57

+7:05

4.

Silje Ruud Fossheim

Asker SK

42:07

+7:15

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Johannessen Linnebo

Asker SK

26:03

+0:00

2.

Jakob Rastad

Asker SK

26:46

+0:43

3.

Andreas Eriksen

Asker SK

29:00

+2:57

4.

Emil Ruud Fossheim

Asker SK

30:40

+4:37

5.

Tarje Espelin

Asker SK

33:48

+7:45

6.

Sondre Næss

Asker SK

39:26

+13:23

7.

Eirik Næss

Asker SK

39:50

+13:47

8.

Vegard Kyrkedelen

Asker SK

57:56

+31:53

9.

Simen Hagen Strømsnes

Asker SK

1:02:25

+36:22

DSQ

Mikael Birkelund

Asker SK

30:16

208

DSQ

Even Rennemo

Asker SK

1:25:59

202

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Martini

Asker SK

36:31

+0:00

2.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker SK

37:04

+0:33

3.

Martha Wisløff

Asker SK

37:18

+0:47

4.

Mina Vist

Asker SK

48:22

+11:51

5.

Karin Halsaa Dolven

Asker SK

1:07:00

+30:29

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker SK

35:46

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker SK

43:05

+7:19

3.

Jonas Myhr

Asker SK

45:32

+9:46

4.

Eilev Kvaale

Asker SK

50:19

+14:33

5.

Ole Henrik Woxholth

Asker SK

50:20

+14:34

6.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker SK

53:07

+17:21

7.

Simen Aure Skogedal

Asker SK

55:14

+19:28

8.

Martin Birkelund

Asker SK

1:07:31

+31:45

9.

Simen Våge

Asker SK

1:31:33

+55:47

10.

Sverre Strand

Lierbygda

1:36:48

+1:01:02

DSQ

Olaf Halsaa Dolven

Asker SK

24:07

219 218 212 180 183 182 222 223

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Martini

Asker SK

1:07:02

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Clemet Wisløff

Asker SK

54:46

+0:00

2.

Trygve Myhr

Asker SK

55:55

+1:09

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker SK

1:04:43

+9:57

DSQ

Vegard Løvli

Asker SK

41:57

220 180 181 182 183 222 223

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

42:46

+0:00

2.

Thea Charlotte Hansen

Asker SK

54:25

+11:39

3.

Anna Øfsthus Gravir

Asker SK

1:00:57

+18:11

4.

Ingvild Pedersen Bergan

Asker SK

1:11:30

+28:44

5.

Silje Marie Våge

Asker SK

1:11:39

+28:53

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

54:02

+0:00

2.

Bjørnar Løvli

Asker SK

1:06:18

+12:16

3.

Axel Hoveid

Asker SK

1:07:52

+13:50

4.

Johan Teodor Westly

Asker SK

1:13:32

+19:30

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker SK

59:37

+0:00

2.

Synne Strand

Asker SK

1:00:47

+1:10

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Wiréhn

Asker SK

55:43

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker SK

56:19

+0:00

2.

Øystein Rastad

Asker SK

58:55

+2:36

3.

Jostein F. Tellnes

Asker SK

1:00:50

+4:31

4.

Gjermund Gravir

Asker SK

1:01:47

+5:28

5.

Petter Boranek

usk praha

1:03:13

+6:54

6.

Bjørn Martini

Asker SK

1:13:38

+17:19

7.

Thomas Olsen

Asker SK

1:14:01

+17:42

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker SK

42:44

+0:00

2.

Jorun Ruud

Asker SK

44:45

+2:01

3.

Ellen Aure Skogedal

Asker SK

45:38

+2:54

4.

Sigrun Ytterbø

Asker SK

50:20

+7:36

5.

Marit Egner

Asker SK

54:51

+12:07

6.

Jetka Svobodova

usk praha

1:03:01

+20:17

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker SK

49:38

+0:00

2.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda

58:28

+8:50

3.

Trond Rønneberg

Asker SK

1:04:08

+14:30

4.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda

1:13:37

+23:59

5.

Gunnar Pedersen

Asker SK

1:14:04

+24:26

6.

Anton Plaian

Asker SK

1:18:14

+28:36

7.

Øyvind Hanssen

Røyken

1:18:20

+28:42

8.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker SK

1:33:10

+43:32

DSQ

Per Schanche

Asker SK

51:07

180 181 182 183 222 223

DSQ

Håkon Løvli

Asker SK

55:21

182 183 222 223

DSQ

Njål Nore

Asker SK

1:28:24

216 182 183 222

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Katrin Olsen

Asker SK

53:51

+0:00

2.

Unni Rye

Asker SK

1:06:20

+12:29

3.

Marianne Arnesen

Asker SK

1:15:56

+22:05

DSQ

Edel Sofie Nilsen

Asker SK

49:24

219 218 212 180 183 222

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

38:29

+0:00

2.

Reidar Fossum

Asker SK

43:14

+4:45

3.

Øyvind Stene

Asker SK

50:47

+12:18

4.

Øyvind Hoveid

Asker SK

1:04:09

+25:40

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda

58:10

+0:00

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Andenæs

Asker SK

1:56:02

+0:00

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Fossheim

Asker SK

38:39

+0:00

2.

Sverre Wisløff

Asker SK

50:03

+11:24

3.

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

58:22

+19:43

4.

Per Anders Ytterbø

Asker SK

1:03:49

+25:10

5.

Haakon Dolven

Asker SK

1:07:29

+28:50

6.

Kjetil Hagen

Asker SK

1:29:18

+50:39

DSQ

Torleif Galteland

Asker SK

42:36

219 218 212 180 183 182 222

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Isachsen

Asker SK

51:51

+0:00

2.

Nina Birkelund

Asker SK

1:05:14

+13:23

3.

Sølvi Martini

Asker SK

1:40:48

+48:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2016, 20:50:04

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108