Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 7 18. august 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

Andrea Urnes

Fossekallen IL

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

20:18

+0:00

2.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

24:03

+3:45

3.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

30:07

+9:49

4.

Oskar E. Fossaas

Ringerike OL

46:07

+25:49

Klasse: C Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Urnes

Fossekallen IL

42:36

+0:00

2.

Karianne Kvamme

Fossekallen IL

42:52

+0:16

3.

Marius Bjørkli

Ringerike OL

1:05:02

+22:26

4.

Tommy Bjerke

Fossekallen IL

1:12:39

+30:03

DSQ

Sigurd A. Bjørkli

Ringerike OL

41:29

175 171 154 170 140 167 152

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Langum

Ringerike OL

31:14

+0:00

2.

Danielle Nolens

Hamok

47:34

+16:20

3.

Torill Lund

Skaukameratene OL

1:00:47

+29:33

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toralf Opperud

Ringerike OL

20:43

+0:00

2.

Anders Roum

Ringerike OL

21:13

+0:30

3.

Even A. Bjørkli

Ringerike OL

21:15

+0:32

4.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

31:29

+10:46

DSQ

Kristen Lund

Skaukameratene OL

51:04

153 159 137 163 138 152

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Skovli

Ringerike OL

50:01

+0:00

2.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

51:11

+1:10

3.

Kari Strande

Ringerike OL

51:20

+1:19

4.

Grete S B Hovi

Skien OK

51:48

+1:47

5.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

59:56

+9:55

6.

Camilla Kjemperud

Fossekallen IL

1:05:02

+15:01

7.

Ingrid Løset

ÅS NMBU

1:08:33

+18:32

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:09:39

+19:38

9.

Marion Amundsen

Ringerike OL

1:11:00

+20:59

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Høgset

Fossekallen IL

32:57

+0:00

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

43:51

+10:54

3.

Helge Graffer

Ringerike OL

47:01

+14:04

4.

Sverre Graffer

Ringerike OL

47:46

+14:49

5.

Johan Swärd

Hadeland OL

48:44

+15:47

6.

Jørgen N. Melling

Ringerike OL

49:49

+16:52

7.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

57:01

+24:04

8.

Per Anund Loe

Fossekallen IL

59:32

+26:35

9.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

1:01:53

+28:56

10.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:12:34

+39:37

11.

Hroar Sanna

Ringerike OL

1:13:24

+40:27

12.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:30:47

+57:50

13.

Dominique Schutjes

Hamok

2:17:16

+1:44:19

DSQ

Magne Kvamme

Ringerike OL

55:13

166 167 173 165 138 152 100

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:14:08

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

49:12

+0:00

2.

Knut Aas

Ringerike OL

59:42

+10:30

3.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:01:10

+11:58

4.

Lars Enerhaugen

Modum OL

1:06:22

+17:10

5.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

1:06:33

+17:21

6.

Juha Viena

Ringerike OL

1:07:22

+18:10

7.

Frode Løset

Ringerike OL

1:10:46

+21:34

8.

Stig Melling

Ringerike OL

1:10:52

+21:40

9.

Lars Fjeldstad

Ringerike OL

1:12:34

+23:22

10.

Stefan Schutjes

Hamok

1:46:33

+57:21

DSQ

Sander Arnevik

Ringerike OL

1:07:19

171 165 140 155 173 138


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2016, 22:02:59

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55