Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka-karusellen løp 1 Høst 23.08.2016 23. august 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Otterlei

Østmarka OK

1:00:29

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

28:14

Marius Esvall

Østmarka OK

47:51

Regine Røisland

Østmarka OK

1:09:12

Teo Røisland

Østmarka OK

1:09:31

Katrina Price

Østmarka OK

35:25

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

35:26

Frida Lyngøy

Østmarka OK

36:55

Ingrid Price

Østmarka OK

36:24

Bailo Diallo

Østmarka OK

30:55

DSQ

Leah Hanneborg

Østmarka OK

14:05

57 88 58 118 119 162 165 100 249

DSQ

Mira Hanneborg

Østmarka OK

13:42

57 88 58 118 119 162 165 100 249

DSQ

Rachel Constanse Steder

Østmarka OK

46:42

56 88

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Haug

Østmarka OK

52:00

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

51:57

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

52:20

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nene Diallo

Østmarka OK

30:54

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:16:53

+0:00

2.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:17:25

+0:32

3.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:17:36

+0:43

4.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:29:47

+12:54

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Matilde Holen

Østmarka OK

56:48

81

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:00:22

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal O-lag

42:40

+0:00

2.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

56:51

+14:11

3.

Emil Huuse

Østmarka OK

56:54

+14:14

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

59:11

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka OK

48:32

+0:00

2.

Henrik Gudim

Østmarka OK

48:44

+0:12

3.

Lars Øderud Vatna

Bækkelaget

55:15

+6:43

4.

Henrik Linløkken

Østmarka OK

1:04:12

+15:40

DSQ

Magnus Jystad

Østmarka OK

52:08

87 81 82 87 84 85 87 88 115 101 102 115 10...

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

59:09

+0:00

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Nomeland

Østmarka OK

59:03

+0:00

2.

Elise Næss

Østmarka OK

59:17

+0:14

3.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:08:34

+9:31

4.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:21:13

+22:10

DSQ

Siv Jystad

Østmarka OK

17:45

110 165 162 71 72 58 119 78 73 87 81 88 10...

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt

44:51

+0:00

2.

Ingeborg Øderud

Bækkelaget

52:10

+7:19

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

54:16

+9:25

4.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:38:43

+53:52

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Østmarka OK

57:59

+0:00

DSQ

Monica Brevik

Østmarka OK

1:06:22

162 106 116 117

DSQ

Christina Ramberg

Østmarka OK

1:09:14

159 161 81 82 87 85 71 110 106 116 117 100

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka

34:49

+0:00

2.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

38:24

+3:35

3.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

47:11

+12:22

4.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

48:36

+13:47

5.

Inge Ramberg

Østmarka OK

51:52

+17:03

6.

Carl Erik Wasberg

Oppsal

52:54

+18:05

7.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

54:18

+19:29

8.

Håvar Brevik

Østmarka OK

57:59

+23:10

9.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

58:55

+24:06

10.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

1:08:09

+33:20

11.

Erik Næss

Østmarka OK

1:12:48

+37:59

12.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:13:42

+38:53

DSQ

Andreas Ramberg

Østmarka OK

48:03

162


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2016, 20:14:22

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58