Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 5. november 2016

Den 35. utgaven av Berger og Svelvik O-Lags populære langdistanseløp Kneskjælven, ble arrangert lørdag 5. november 2016. Løpet som er ca. 17 km langt går fra Stomeruddalen i Nesbygda og ut til Berger Skole.

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Lysaker Norbom

BOS Elite

2:43:30

+0:00

9:47

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

2:49:31

+6:01

10:09

3.

Christian Hartz Melling

2:50:24

+6:54

10:12

4.

Sivert Ekroll

Berger IL

2:51:09

+7:39

10:14

5.

Steffen Vedal

BOS Elite

3:17:22

+33:52

11:49

6.

Morten Krona Haflan

OL Tønsberg og omegn

3:18:18

+34:48

11:52

7.

Nicolai Harvik

BOS Elite

3:21:15

+37:45

12:03

8.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

3:24:38

+41:08

12:15

9.

Sivert Liang

3:36:47

+53:17

12:58

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Hartz Melling

3:01:16

+0:00

10:51

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

3:01:16

+0:00

10:51

3.

Isabelle Galleberg

3:43:18

+42:02

13:22

4.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

4:09:30

+1:08:14

14:56

4.

Martine Jægtvik

Konnerud IL

4:09:30

+1:08:14

14:56

6.

Thea Land

Konnerud IL

4:21:11

+1:19:55

15:38

7.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

4:21:13

+1:19:57

15:38

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Krona Haflan

OL Tønsberg og omegn

2:43:02

+0:00

9:45

2.

Glenn Borgen

Team Raske Gutter

2:43:18

+0:16

9:46

3.

Martin Østberg

Aron Skiklubb

2:43:32

+0:30

9:47

4.

Espen Kristiansen

Sport1 Storgata

2:43:56

+0:54

9:48

5.

Lars Erik Halvorsen

BOS

2:45:04

+2:02

9:53

6.

Even Myhre

Team Lassen

2:50:52

+7:50

10:13

7.

Christian Bøhmer

BOS

2:51:04

+8:02

10:14

8.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

2:51:06

+8:04

10:14

9.

Tommy Borgen

2:54:53

+11:51

10:28

10.

Ole Johan Morken

Sport1 Storgata

2:55:19

+12:17

10:29

11.

Martin Mogensen

Berger IL

3:05:33

+22:31

11:06

12.

Martin Morken

Berger IL

3:05:43

+22:41

11:07

13.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

3:17:10

+34:08

11:48

14.

Ole Jørgen Bogen Arenth

BOS Elite

3:17:22

+34:20

11:49

15.

Martin Haug

3:21:40

+38:38

12:04

16.

Eivind-Andre Næss-Solberg

Team Tømmeråsen

3:36:45

+53:43

12:58

17.

Magnus Larsen

Skippertak Athletics

3:39:38

+56:36

13:09

18.

Frank Tore Larsen

Skippertak Athletics

3:40:36

+57:34

13:12

19.

Anders Johnsen

SIF

3:46:02

+1:03:00

13:32

20.

Edvin Heier

Skippertak Athletics

3:46:09

+1:03:07

13:32

21.

Sivert Johnsen

4:07:35

+1:24:33

14:49

22.

Sindre Eia Holtung

OL Trollo

4:07:37

+1:24:35

14:49

23.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

4:17:02

+1:34:00

15:23

24.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

6:07:39

+3:24:37

22:00

25.

Martin Solli

6:50:30

+4:07:28

24:34

Brutt

Simen Lier Jensen

Team Jensen

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

2:55:19

+0:00

10:29

2.

Ingunn Alexandra Austad Langberg

Skippertak Athletics

3:40:35

+45:16

13:12

3.

Maj Helene Pedersen Myhre

Team Lassen

3:56:53

+1:01:34

14:11

4.

Ragnhild Stenberg Berg

Nofima

4:17:02

+1:21:43

15:23

5.

Gina Løkås

4:21:19

+1:26:00

15:38

5.

Sofie Lier Tverberg

4:21:19

+1:26:00

15:38

7.

Kristine Kjærstad

Team Lassen

6:07:30

+3:12:11

22:00

DSQ

Marie Grepperud

3:19:54

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

DSQ

Silje Maurtveten

Team Blazer

4:34:52

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

DSQ

Maren Lier Jensen

4:34:52

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

Brutt

Sana Chayboun Holm

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Stormo

Team Oslo Sportslager

2:43:08

+0:00

9:46

2.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

2:43:10

+0:02

9:46

3.

Frode Nebell

BOS

2:43:23

+0:15

9:47

4.

Vegard Fluge Samuelsen

Team Halaas

2:43:26

+0:18

9:47

5.

Ole Kristian Haraldsrud

Structure Wines

2:43:29

+0:21

9:47

5.

Torbjørn Blom-hagen

Team Halaas

2:43:29

+0:21

9:47

7.

Charles Halaas

Team Halaas - Aibel

2:45:08

+2:00

9:53

8.

Hans Marius Nelson

BOS

2:51:06

+7:58

10:14

9.

David Ekroll

Berger IL

2:51:11

+8:03

10:15

10.

Egil Furua

BOS

2:54:04

+10:56

10:25

11.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:54:05

+10:57

10:25

12.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:54:51

+11:43

10:28

13.

Rune Scheele

Nydalens SK

2:58:54

+15:46

10:42

14.

Stig Melling

Ringerike o-lag

2:59:15

+16:07

10:44

15.

Gjermund Berget Galleberg

3:01:32

+18:24

10:52

16.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

3:10:46

+27:38

11:25

17.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:13:56

+30:48

11:36

18.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

3:19:12

+36:04

11:55

19.

Lars Berglund

Ringerike OL

3:24:38

+41:30

12:15

20.

Thomas Tollefsen

3:25:12

+42:04

12:17

60

21.

Thomas Bingen

Svelvik IF

3:36:45

+53:37

12:58

22.

Anders Liang

3:36:48

+53:40

12:58

23.

Aage Kristoffer Østern

Arsenal FC

3:36:57

+53:49

12:59

24.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon Klubb

3:37:03

+53:55

12:59

25.

Johan Galleberg

ABB BIL

3:43:21

+1:00:13

13:22

26.

Terje Wessel Pettersen

BOS

3:44:04

+1:00:56

13:25

27.

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

3:44:07

+1:00:59

13:25

27.

Robert Sipina

Tråkk å Råkk

3:44:07

+1:00:59

13:25

29.

Jan Cato Agard

Berger IL

3:55:44

+1:12:36

14:06

30.

Are Svendsen

Drammens Ballklubb

6:53:16

+4:10:08

24:44

DSQ

Svein Grepperud

3:19:53

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

DSQ

Håvard Wessel Pettersen

BOS

3:53:51

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

DSQ

Bjørn Wessel

BOS

3:54:03

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Berget Galleberg

3:01:32

+0:00

10:52

2.

Kristin Bruserud

OL Trollo

3:14:03

+12:31

11:37

3.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

3:19:10

+17:38

11:55

4.

Britta Fismen

Fossum IF

3:23:45

+22:13

12:12

5.

Monica Berglund

Ringerike OL

3:24:39

+23:07

12:15

6.

Maria Gjerdrem

Team Pippi

5:52:39

+2:51:07

21:07

7.

Siri Sando

Team Pippi

5:52:51

+2:51:19

21:07

8.

Line Syvertsen

6:07:37

+3:06:05

22:00

Brutt

Elizabeth Strømsheim

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saugerud

Konnerud IL

2:59:18

+0:00

10:44

2.

Egil Andreassen

BOS

3:13:51

+14:33

11:36

3.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:20:03

+20:45

11:58

4.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:20:31

+21:13

12:00

5.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:24:56

+25:38

12:16

6.

Bent Haflan

OL Tønsberg og Omegn

3:28:42

+29:24

12:29

7.

Anton Bø

3:37:10

+37:52

13:00

8.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:44:53

+45:35

13:27

195

9.

Knut Pettersen

BOS

3:46:52

+47:34

13:35

10.

Sven Myhre

Team Lassen

3:56:54

+57:36

14:11

11.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:59:06

+59:48

14:19

12.

Knut Arild Renstrøm

4:33:38

+1:34:20

16:23

13.

Odd Erik Berg

Lier Skiløberforening

4:33:45

+1:34:27

16:23

14.

Erling Friedmann

4:45:48

+1:46:30

17:06

15.

Kjetil Christensen

Høvik IF

5:56:58

+2:57:40

21:22

16.

Jan Trygve Jensen

6:13:03

+3:13:45

22:20

17.

Håkon Rørvik

6:13:11

+3:13:53

22:20

18.

Bent Roar Larsen

6:53:20

+3:54:02

24:45

DSQ

Runar Henricks

3:54:10

45 46 47 192 104 60 61 193 63 64 50 55 10...

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

3:20:26

+0:00

12:00

2.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

4:48:58

+1:28:32

17:18

3.

Tove Heimdal

Konnerud IL

4:49:03

+1:28:37

17:18

4.

Kristin Lier Jensen

5:51:17

+2:30:51

21:02

195

5.

Kjersti Engløk

Svelvik IF

5:52:56

+2:32:30

21:08

6.

Mette-Anita Halaas

6:24:59

+3:04:33

23:03

7.

Anne Peggy Halaas

Team Halaas

6:25:14

+3:04:48

23:04

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

2:54:21

+0:00

10:26

2.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

3:04:14

+9:53

11:01

3.

Knut Kristiansen

Sport1 Storgata

3:13:54

+19:33

11:36

4.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:05:04

+1:10:43

14:40

5.

Rolf Christensen

BOS

4:33:36

+1:39:15

16:22

6.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

4:33:43

+1:39:22

16:23

7.

Roar Haldorsen

Svelvik Marathon Society

6:47:40

+3:53:19

24:24


Sist oppdatert:

21 september 2017, 12:19:20

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

128

Antall startet:

128