Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #4 31. august 2016

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

18:05

+0:00

9:59

2.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

20:30

+2:25

11:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

28:38

+0:00

11:08

2.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

34:45

+6:07

13:31

3.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

35:32

+6:54

13:49

DSQ

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

35:49

141

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Måren OK

30:45

+0:00

10:25

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

31:03

+0:18

10:31

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

32:57

+0:00

7:55

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

33:16

+0:19

7:59

3.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:06

+8:09

9:52

4.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

42:33

+9:36

10:13

5.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

46:11

+13:14

11:06

6.

Ina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

51:38

+18:41

12:24

7.

Grete Westgaard

Indre Østfold OK

1:01:18

+28:21

14:44

DNS

Sigrid Bjørgen

Hamar OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

30:49

+0:00

10:26

2.

Monica Feyling

Kolbotn og Skimt OL

33:01

+2:12

11:11

3.

Kristin Roskifte

Kolbotn og Skimt OL

34:56

+4:07

11:50

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

31:17

+0:00

10:36

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

36:05

+4:48

12:13

3.

Grete Berntsen

Måren OK

48:21

+17:04

16:23

4.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

48:31

+17:14

16:26

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

52:40

+21:23

17:51

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

56:11

+0:00

19:02

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Gjedebo

Oppsal Orientering

16:19

+0:00

9:00

2.

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

18:13

+1:54

10:03

3.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

18:15

+1:56

10:04

4.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

21:04

+4:45

11:38

5.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

28:15

+11:56

15:36

153

DNS

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

19:11

+0:00

7:27

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

22:40

+3:29

8:49

3.

Andreas Gjetanger

Måren OK

24:23

+5:12

9:29

4.

Magnus Endresen

Måren OK

43:18

+24:07

16:50

5.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

44:46

+25:35

17:25

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Moen

Måren OK

56:07

+0:00

13:29

2.

Sebastian Feyling

Kolbotn og Skimt OL

1:18:04

+21:57

18:45

133

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

52:14

+0:00

8:41

2.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

52:17

+0:03

8:41

3.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

56:35

+4:21

9:24

4.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

57:05

+4:51

9:29

5.

Andreas Stenstad

Oppsal Orientering

1:07:25

+15:11

11:13

6.

Truls Hestengen

1:08:52

+16:38

11:27

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

53:32

73

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Bækkelagets SK

33:28

+0:00

8:02

2.

Lars Petter Endresen

Måren OK

48:10

+14:42

11:34

3.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

51:33

+18:05

12:23

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

29:58

+0:00

7:12

2.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

37:43

+7:45

9:03

3.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

38:22

+8:24

9:13

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

38:27

+8:29

9:14

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

39:35

+9:37

9:30

6.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

44:59

+15:01

10:48

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

49:04

+19:06

11:47

8.

Trond Holter

Måren OK

52:10

+22:12

12:32

9.

Morten Karlsen

Måren OK

56:44

+26:46

13:38

10.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:06:00

+36:02

15:51

11.

Espen Delp

Måren OK

1:14:34

+44:36

17:55

12.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:24:33

+54:35

20:19

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

26:10

76 77 160 132 133 134 135 136 137 138 139

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Erik Østlie

Driv IL

27:31

+0:00

9:19

2.

Stein Turtumøygard

Måren OK

35:28

+7:57

12:01

3.

Harald Bauger

OK Moss

37:24

+9:53

12:40

4.

Nils Bøhn

Kolbotn og Skimt OL

39:21

+11:50

13:20

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Jahr

Driv IL

51:51

+0:00

17:34

2.

Trond Wettergreen

Driv IL

52:23

+0:32

17:45

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:06:15

+14:24

22:27

DSQ

Odd Klettelid

Bækkelagets SK

16:54

73 75 144 135 136 137 138 139 249

DSQ

Svein Kvalheim

Årstad IL

17:07

73 74 75 144 135 136 137 138 139 249

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

27:43

19:14

Malin Gjetanger

Måren OK

22:33

15:39

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

22:35

15:40

Vilja Størksen

Kolbotn og Skimt OL

21:41

15:03

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

26:13

18:12

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

22:51

15:52

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

24:50

17:14

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

29:50

20:43

Oline Bjerknes Fagerlid

Måren OK

1:01:40

42:49

Tyra Borg Bjerkreim

Måren OK

1:01:32

42:43

DNS

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

27:44

19:15

153

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

19:14

13:21

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

16:52

11:42

Aksel Eide

Bækkelagets SK

27:21

18:59

Iver Størksen

Kolbotn og Skimt OL

30:38

21:16

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

47:18

32:50

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

30:04

20:52

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

20:43

14:23

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

16:05

11:10

Benjamin Felder

Ås-NMBU Orientering

29:40

20:36

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

22:23

15:32

Henrik Varland

Kolbotn og Skimt OL

29:17

20:20

Fredrik Brandt-Kjelsen

Måren OK

16:33

11:29

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

25:15

+0:00

9:49

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

DNS

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Moe

Ås-NMBU Orientering

18:50

+0:00

10:24

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

38:22

+0:00

9:34

2.

Svein Kvåle

Ås-NMBU Orientering

41:14

+2:52

10:16

139

3.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

56:58

+18:36

14:12

148

4.

Nils Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

1:06:59

+28:37

16:42

5.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

1:07:01

+28:39

16:42

6.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

1:16:09

+37:47

18:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2016, 20:58:38

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

104

Antall startet:

99