Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 9 31. august 2016

Klasse: 5,7 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Alnæs

Frogner IL

1:05:44

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:11:13

+5:29

3.

Pål Stenslet

Privat

1:16:08

+10:24

Klasse: 5,7 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

1:42:35

+0:00

132

2.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

1:42:36

+0:01

132

3.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

1:42:47

+0:12

132

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:28:58

138 137 134 135 136 133 132

Klasse: 3,8 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Nes OL

45:27

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

54:19

+8:52

3.

Arnstein Andreassen

Frogner IL

1:03:22

+17:55

4.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

1:10:15

+24:48

5.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:14:04

+28:37

6.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:34:43

+49:16

7.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:39:00

+53:33

DSQ

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

47:32

148 139 141 150

DSQ

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

50:48

139 141 150 132

DSQ

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:05:34

148 139 141 150

DSQ

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:40:01

141 150

Klasse: 3,8 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

52:14

+0:00

Klasse: 2,2 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

32:56

+0:00

249

2.

Christoffer Torkildsrud

Frogner IL

34:11

+1:15

3.

Christoffer Dynna

Frogner IL

34:20

+1:24

4.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

39:50

+6:54

5.

Sindre Økern

Frogner IL

1:18:27

+45:31

6.

Bernard Anseth

Frogner IL

1:18:33

+45:37

DSQ

Ivar Monsrud

Nes OL

46:36

132

Klasse: 2,2 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Refsdal

Frogner IL

34:12

+0:00

2.

Tina Økern

Frogner IL

54:04

+19:52

3.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

1:04:37

+30:25

Klasse: 1,7 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

30:05

+0:00

Klasse: 1,7 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

24:16

+0:00

2.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

37:57

+13:41

3.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

52:18

+28:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2016, 21:04:21

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

33

Antall startet:

33