Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 8 24. august 2016

Klasse: 4,3 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Strand

Eidsvoll OL

55:15

+0:00

2.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

57:08

+1:53

3.

Anders Horvei

Frogner IL

1:01:46

+6:31

Klasse: 4,3 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Engen

Nes OL

1:01:00

+0:00

Klasse: 3,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

40:44

+0:00

2.

Sindre Vestengen Lian

Gjerdrum OL

47:57

+7:13

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

50:45

+10:01

4.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

51:01

+10:17

5.

Geir Finstad

Nes OL

52:16

+11:32

6.

Mads Torbjøtnsson

Ullensaker OL

52:42

+11:58

7.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

53:24

+12:40

8.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

55:45

+15:01

9.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

59:26

+18:42

Klasse: 3,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

47:13

+0:00

2.

Ingjerd Vestengen

Gjerdrum OL

47:53

+0:40

3.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

59:53

+12:40

DSQ

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

46:51

101 102 105 76

Klasse: 2,4 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner IL

30:16

+0:00

2.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

31:34

+1:18

3.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

37:18

+7:02

4.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

37:22

+7:06

5.

Ivar Monsrud

Nes OL

48:10

+17:54

6.

Jan Løvli

Hurdal OL

52:30

+22:14

Klasse: 2,4 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Berit Moe

Gjerdrum OL

25:01

+0:00

2.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

31:16

+6:15

3.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

35:48

+10:47

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

54:48

104

Klasse: 1,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hemrik Langbråten

Nes OL

22:51

+0:00

Klasse: 1,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

20:18

+0:00

2.

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

21:06

+0:48

3.

Kjersti Dybendal

Nes OL

22:58

+2:40

4.

Bente Aarhus

Nes OL

27:02

+6:44

5.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

31:14

+10:56

6.

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

31:17

+10:59

7.

Maren Julie Finstad

Nes OL

36:27

+16:09

8.

Emma Finstad

Nes OL

36:28

+16:10

9.

Mari Taraldrud

Nes OL

36:52

+16:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2016, 23:22:15

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37