Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 6 - Frol 3. september 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Matberg

Frol IL

59:14

Lene Jacobsen

Frol IL

1:05:48

Astrid Kvam

Frol IL

Sander Matberg

Frol IL

1:05:53

Arnfinn Rønning

Skøynar

28:50

Gunnvor Bolstad

OK SKøynar

28:49

Gunnar Eggen

Skøynar

28:47

Gerhard Kristoffersen

Verdal OK

1:11:58

Einar Johanson

Verdal OK

1:11:45

Eli Kristoffersen

Verdal OK

1:11:38

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

1:11:49

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

37:00

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

38:10

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

46:24

Hege Berg

Frol IL

32:00

Inger Myren

Frol IL

Ingrid Svendgård

Skøynar

44:16

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

47:09

Brage Reinås

Frol IL

46:52

Ivar Veie

Skøynar

Rebekka Veie

OK Skøynar

22:48

Håkon Hallan

OK Skøynar

11:52

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

22:23

Vidar Skjerve

Verdal OK

23:07

Heidi Hammer

Skøynar

27:30

Jonas Alstad

Frol IL

20:59

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

20:16

+0:00

2.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

21:47

+1:31

3.

Guro Hegstad

Skøynar

26:33

+6:17

4.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

33:59

+13:43

5.

Magnus Alstad

Frol IL

36:38

+16:22

6.

Svein Arnt Eklo

Verdal OK

37:50

+17:34

7.

Laura Hegstad

OK Skøynar

44:02

+23:46

8.

Mats Okkenhaug

Frol IL

45:11

+24:55

9.

Magnar Bolstad

Skøynar

45:16

+25:00

10.

Kirsten Toubro

Frol IL

47:23

+27:07

11.

Markus Okkenhaug

Frol IL

47:27

+27:11

12.

Daniel Alstad

Frol IL

52:24

+32:08

13.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

53:29

+33:13

14.

Kristian Alstad

Frol IL

55:53

+35:37

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Anders Alstad

Frol IL

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Janne Granamo

Frol IL

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

28:46

+0:00

2.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

29:53

+1:07

3.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

30:06

+1:20

4.

Per Arve Hammer

Skøynar

30:26

+1:40

5.

Petter Lynum

Frol IL

30:41

+1:55

6.

Fritjof Sandstad

Frol IL

31:42

+2:56

7.

Per M Kvam

Inderøy il

32:58

+4:12

8.

Harald Bakken

Frol IL

33:43

+4:57

9.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

33:46

+5:00

10.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

34:33

+5:47

11.

Håvard Veie

OK Skøynar

38:35

+9:49

12.

Randi Haugskott

Frol IL

39:43

+10:57

13.

Lars Stavran

Inderøy il

40:34

+11:48

14.

Hans Moltzau

Frol IL

42:32

+13:46

15.

Sverre Matberg

Frol IL

43:42

+14:56

16.

Asgeir Brustad

Verdal OK

44:26

+15:40

17.

Magnhild Forseth

Frol IL

46:28

+17:42

18.

Steinar Kvam

Inderøy il

47:57

+19:11

DSQ

Edvin Sivertsen

Verdal OK

30:44

88 100

DSQ

Torbjørn Sirum

Frol IL

37:15

93

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ronglan

OK Skøynar

37:47

+0:00

2.

Louise Ronglan

OK Skøynar

37:48

+0:01

3.

Erling Ronglan

Skøynar

38:00

+0:13

4.

Hågen Lynum

Frol IL

40:38

+2:51

5.

Magne Okkenhaug

Frol IL

43:44

+5:57

6.

Marius Enes

Verdal OK

43:59

+6:12

7.

Torje Munkeby

Frol IL

45:06

+7:19

8.

Marte Skoglund

Frol IL

50:54

+13:07

9.

Hege Hegstad

Skøynar

51:54

+14:07

10.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

58:04

+20:17

11.

Linnea Munkeby

Frol IL

58:15

+20:28

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

35:33

+0:00

2.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

35:55

+0:22

3.

Jo Severin Matberg

Frol IL

40:12

+4:39

4.

Arne Grevskott

Frol IL

43:00

+7:27

5.

Maren Grande

Frol IL

44:00

+8:27

6.

Per Grande

Verdal OK

45:40

+10:07

7.

Jan Hruby

Inderøy il

49:52

+14:19

8.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

50:23

+14:50

9.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

50:54

+15:21

10.

Terje Rønning

Skøynar

51:06

+15:33

11.

Inge Hafstad

Verdal OK

51:26

+15:53

12.

John-Ola Hovdal

OK Skøynar

55:32

+19:59

13.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

57:25

+21:52

14.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

58:45

+23:12

15.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:12:52

+37:19

16.

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:25:44

+50:11

17.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:28:00

+52:27

18.

Sofie Hallem

Verdal OK

1:28:01

+52:28

DSQ

Rolf Alstad

Frol IL

44:17

162

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

43:44

+0:00

2.

Anton Bjartnes

Verdal OK

58:57

+15:13

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:03:54

+20:10

4.

Herman Leithe

Frol IL

1:08:56

+25:12

5.

Morten Langseth

Frol IL

1:12:53

+29:09

6.

Line Sundsvik

Frol IL

1:24:25

+40:41

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

+0:00

1.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

+0:00

1.

Randi Jensen

Frol IL

+0:00

1.

Ane Marte Vatn

Frol IL

+0:00

1.

Sigurd Vatn

Frol IL

+0:00

1.

Jan Sandberg

Frol IL

+0:00

1.

Line Haaland

Frol IL

+0:00

1.

Tore Tofte

Frol IL

+0:00

1.

Marianne Mathisen

Frol IL

+0:00

1.

Gudlaug Reinås

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 september 2016, 19:15:38

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

110

Antall startet:

110