Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka-karusellen løp 3 høst 6. september 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Otterlei

Østmarka OK

22:43

Leah Hanneborg

Østmarka OK

24:01

Martin Jystad

Østmarka OK

20:44

Håvard Rønningen

Klubbløs

16:46

Mira Hanneborg

Østmarka OK

23:44

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

25:40

Katrina Price

Østmarka OK

25:39

Ingrid Price

Østmarka OK

25:39

Ada von Simson

Østmarka OK

21:41

140

Regine Røisland

Østmarka OK

21:45

Miriam K. Eriksen

Østmarka OK

30:56

Malin Haug

Østmarka OK

34:17

Lea Meline Fjellheim Davidsen

Østmarka OK

40:45

Emmy Hammervold

Østmarka OK

40:41

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

47:41

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

47:44

Martine Haug

Østmarka OK

43:43

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nene Diallo

Østmarka OK

30:55

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Brevik

Østmarka OK

58:14

+0:00

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Ness

Østmarka OK

1:03:19

+0:00

2.

Maria Karlsen

Østmarka OK

1:03:21

+0:02

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

39:23

+0:00

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

39:26

+0:03

3.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

44:41

+5:18

4.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

56:23

+17:00

4.

Eira Wessel Line

Østmarka OK

56:23

+17:00

6.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

56:38

+17:15

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Brevik

Østmarka OK

1:05:41

+0:00

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matilde Holen

Østmarka OK

46:25

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

42:14

+0:00

2.

Emil Huuse

Østmarka OK

44:39

+2:25

3.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

44:50

+2:36

Brutt

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

10:12

113 140 159 123 143 124 165 171 100 249

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

42:57

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka OK

35:01

+0:00

2.

Henrik Gudim

Østmarka OK

48:50

+13:49

3.

NN

Østmarka OK

1:06:26

+31:25

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

29:18

+0:00

2.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

43:49

+14:31

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Herredsvela

Østmarka OK

45:38

+0:00

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

52:19

+6:41

110

3.

Siv Jystad

Østmarka OK

56:13

+10:35

4.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

1:01:32

+15:54

5.

Brage Nomeland

Østmarka OK

1:07:09

+21:31

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

30:55

+0:00

2.

Ove Hildrum

Lillomarka

37:41

+6:46

3.

Audun Haugland

Østmarka OK

43:34

+12:39

249

4.

Eliska Tellesbø

Østmarka

51:25

+20:30

5.

Torild Jørgensen

Østmarka OK

55:59

+25:04

100

6.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:04:01

+33:06

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rein Haugland

Østmarka OK

45:57

+0:00

2.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt

48:59

+3:02

3.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

51:40

+5:43

4.

Helge Revhaug

Ringerike

52:24

+6:27

5.

Dag Haugland

Østmarka OK

54:15

+8:18

6.

Christina Ramberg

Østmarka OK

1:09:30

+23:33

DSQ

Truls Hangell

Lillomarka

1:01:50

161 167 124 115 103 120 122 100 249

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka

31:51

+0:00

2.

Knut E. Helland

Østmarka OK

42:54

+11:03

3.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

43:55

+12:04

4.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

46:12

+14:21

5.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

49:46

+17:55

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

51:14

+19:23

7.

Inge Ramberg

Østmarka OK

51:27

+19:36

8.

Øystein Kildahl

Østmarka

57:01

+25:10

9.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:03:30

+31:39

10.

John Presterud

Fet OL

1:12:31

+40:40

DSQ

Erik Næss

Østmarka OK

1:12:10

91 105 107 108 109

Brutt

Trond Kortner

Østmarka OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2016, 22:34:03

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

69

Antall startet:

69