Klasse: 5,3 km Herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ståle Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 45:10 | +0:00 | ||||
2. | Knut Engen | Nes OL | 51:26 | +6:16 | ||||
3. | Sindre Økern | Frogner IL | 52:44 | +7:34 | ||||
4. | Dag Økern | Frogner IL | 52:50 | +7:40 | ||||
5. | PÃ¥l Stenslet | Privat | 54:29 | +9:19 | ||||
6. | Terje Bråten | Ullensaker OL | 57:19 | +12:09 | ||||
7. | Kristian Ryen | Ullensaker OL | 1:20:53 | +35:43 | ||||
DSQ | Joakim Ryen | Ullensaker OL | ||||||
Klasse: 4,0 km Herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Terje Antonsen | Eidsvoll OL | 40:21 | +0:00 | ||||
2. | Simen Elvhaug | Gjerdrum OL | 41:31 | +1:10 | ||||
3. | Ivar Strømstad | Ullensaker OL | 47:04 | +6:43 | ||||
4. | Geir Elvhaug | Gjerdrum OL | 50:10 | +9:49 | ||||
5. | Odd Gundersen | Eidsvoll OL | 50:19 | +9:58 | ||||
6. | Jan Tore Gundersen | Eidsvoll OL | 52:54 | +12:33 | ||||
7. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 53:40 | +13:19 | ||||
8. | Terje Ellefsen | Ullensaker OL | 1:01:09 | +20:48 | ||||
9. | Jan Sveen | Ullensaker OL | 1:02:51 | +22:30 | ||||
Klasse: 4,0 km Damer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Engen | Raumar orientering | 53:47 | +0:00 | ||||
2. | Inger Døhlen | Gjerdrum OL | 1:19:05 | +25:18 | ||||
Klasse: 2,1 km Herrer C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Odd Erik Rommetvedt | Eidsvoll OL | 24:00 | +0:00 | ||||
2. | Trond Linnes | Odal OL | 25:31 | +1:31 | ||||
3. | Odd Sletten | Ullensaker OL | 31:46 | +7:46 | ||||
4. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 38:18 | +14:18 | ||||
5. | Per Sørberg | Frogner IL | 38:28 | +14:28 | ||||
6. | Jan Løvli | Hurdal OL | 1:00:12 | +36:12 | ||||
Klasse: 2,1 km Damer C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne-Grete Austad | Ullensaker OL | 26:55 | +0:00 | ||||
2. | Stine Austad | Ullensaker OL | 34:36 | +7:41 | ||||
3. | Nora Sørberg | Frogner IL | 36:26 | +9:31 | ||||
4. | Bente Aarhus | Nes OL | 44:11 | +17:16 | ||||
DSQ | Tina Økern | Frogner IL | 57:43 | 36 | ||||
DSQ | Tina Bjørnstad | Eidsvoll OL | 1:02:08 | 36 32 47 175 | ||||
Klasse: 2,1 km Herrer Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kevin Rommetvedt | Eidsvoll OL | 38:40 | +0:00 | ||||
Klasse: 2,1 km Damer Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eline Andersen | Gjerdrum OL | 32:12 | +0:00 | ||||
2. | Brit Ellen Hindrum | Odal OL | 32:52 | +0:40 | ||||
3. | Jenny Johansen | Gjerdrum OL | 36:34 | +4:22 | ||||
DSQ | Per Ivar Sveheim | Odal OL | 38:15 | 50 52 55 51 47 |
Sist oppdatert: | 7 september 2016, 19:36:19 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 36 |
Antall startet: | 36 |