Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka-karusellen løp4 13. september 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Knutsen

Østmarka OK

23:57

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

24:40

Mathias Linløkken

Østmarka OK

19:48

Håvard Rønningen

Østmarka OK

34:31

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

50:49

102 121 123 124 119 125 120 114

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

50:53

102 121 123 124 119 125 120 114

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

35:11

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

54:09

+0:00

2.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

54:47

+0:38

3.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

55:29

+1:20

4.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:07:02

+12:53

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

43:53

+0:00

2.

Monica Brevik

Østmarka OK

59:06

+15:13

Klasse: C-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Jystad

Østmarka OK

51:35

+0:00

2.

Siv Jystad

Østmarka OK

51:37

+0:02

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gudim

Østmarka OK

52:11

+0:00

DSQ

Magnus Jystad

Østmarka OK

46:45

103 104 105 115 112 113 114

DSQ

John Otterlei

Østmarka OK

48:04

103 104 105 115 112 113 114

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

47:23

+0:00

2.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:09:31

+22:08

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Herredsvela

Østmarka OK

35:03

+0:00

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

38:32

+3:29

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Hernes

Østmarka OK

43:58

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:03:33

+19:35

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Ivar Juvik

Vælerenga

46:35

+0:00

2.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:04:17

+17:42

Brutt

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

1:07:34

110 111 112 113 114

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

39:54

+0:00

2.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

45:30

+5:36

3.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

50:40

+10:46

4.

Erik Næss

Østmarka OK

53:36

+13:42

5.

Rune Teigland

Østmarka OK

53:56

+14:02

6.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:00:35

+20:41

7.

NN

Østmarka OK

1:01:07

+21:13

8.

Audrun Utskarpen

OSI

1:04:10

+24:16

9.

John Presterud

Fet OL

1:07:36

+27:42

112

10.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:13:36

+33:42

11.

Per Stedje

Østmarka OK

1:14:05

+34:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2016, 08:50:26

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

38

Antall startet:

38