Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2016Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 10 og Skøynarkarusell 9, Torsbustaden 14. september 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Albert Jacobsen

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

43:51

Jan Jacobsen

Frol IL

Marita Øyen

Frol IL

Thea Henrikø

Frol IL

23:32

Benedek pap-tangen

Frol IL

1:07:35

82 83 84

Jonas Alstad

Frol IL

13:25

Ludvig Langøygard

Frol IL

13:38

Selma langøygard

Frol IL

19:11

Sander Matberg

Frol IL

44:33

Johannes Matberg

Frol IL

25:13

Lene Jacobsen

Frol IL

43:39

Kristian Matberg

Frol IL

24:52

Astrid Kvam

Frol IL

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

33:17

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

24:00

Amalie Skjetnemark

Frol IL

20:00

Hege Berg

Frol IL

23:07

Inger Myren

Frol IL

Ola Venås Skogås

Frol IL

14:27

Iben Gran Jacobsen

Frol IL

37:33

Anne Lise Gran

Frol IL

37:10

Imre Lise Gran

Frol IL

37:23

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

Herman Leithe

Frol IL

47:25

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

48:33

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

46:54

Mathias Eriksen

Frol IL

13:20

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

16:37

Vebjørn Hundal

Frol IL

16:44

Ingrid R

Frol IL

54:10

82 83 84

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

19:11

+0:00

2.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

32:36

+13:25

3.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

33:07

+13:56

4.

Selma Skjulsvik

Frol IL

34:09

+14:58

5.

Cecilie Aaseng

Frol IL

34:59

+15:48

6.

Ane Hallset

Frol IL

36:24

+17:13

7.

Linnea Munkeby

Frol IL

39:01

+19:50

8.

Linnea Sandvik

Frol IL

39:02

+19:51

9.

Nikoline Munkeby

Frol IL

39:03

+19:52

10.

Mats Okkenhaug

Frol IL

41:51

+22:40

11.

Kirsten Toubro

Frol IL

42:08

+22:57

12.

Hilmar Hattrem

Frol IL

47:18

+28:07

13.

Jens Scherjon

Frol IL

47:31

+28:20

14.

Grethe Smestad

Frol IL

1:01:17

+42:06

DSQ

Marieke Scherjon

Frol IL

17:30

81 88 90 91 85

DSQ

Sigurd Vatn

Frol IL

33:49

85

DSQ

Terje Rennan

Frol IL

35:43

91 85 87 96

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

22:35

+0:00

2.

Arild Vassenden

Frol IL

27:36

+5:01

3.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

27:55

+5:20

4.

Petter Lynum

Frol IL

28:10

+5:35

5.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

28:47

+6:12

6.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

29:16

+6:41

7.

Ivar Reinås

Frol IL

32:54

+10:19

8.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

33:10

+10:35

9.

Fritjof Sandstad

Frol IL

33:18

+10:43

10.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

33:51

+11:16

11.

Sverre Matberg

Frol IL

34:25

+11:50

12.

Magnhild Forseth

Frol IL

35:30

+12:55

13.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

35:34

+12:59

14.

Ole A Hustad

Frol IL

37:02

+14:27

15.

Torbjørn Sirum

Frol IL

40:41

+18:06

16.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

41:54

+19:19

17.

Vidar Venås

Frol IL

42:37

+20:02

18.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

42:48

+20:13

19.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

44:06

+21:31

20.

Randi Haugskott

Frol IL

46:57

+24:22

21.

Ragnhild Lynum

Frol IL

49:31

+26:56

22.

Hans Moltzau

Frol IL

53:37

+31:02

23.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:01:25

+38:50

24.

Else Sirum

Frol IL

1:01:26

+38:51

25.

Lena Alstad

Frol IL

1:03:11

+40:36

26.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:12:06

+49:31

DSQ

Mette Kilskar

Frol IL

20:03

141 142 143 91 85 87 96

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

46:22

+0:00

DSQ

Marianne Langøygard

Frol IL

1:31:52

135 83

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

32:58

+0:00

2.

Robert Ressem

Frol IL

35:47

+2:49

3.

Randi Jensen

Frol IL

41:13

+8:15

4.

Rolf Alstad

Frol IL

42:18

+9:20

5.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

46:25

+13:27

6.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

51:32

+18:34

7.

Jo Langøygard

Frol IL

53:10

+20:12

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

34:09

+0:00

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

45:18

+11:09

Klasse: N1 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Hallan

OK Skøynar

8:48

+0:00

2.

Laura Hegstad

OK Skøynar

23:10

+14:22

3.

Sigve Bolstad

OK Skøynar

23:12

+14:24

4.

Aksel Bolstad

OK Skøynar

23:14

+14:26

5.

Eirik Bolstad

OK Skøynar

26:24

+17:36

6.

Magnus Bartnes Dalheim

OK Skøynar

32:35

+23:47

7.

Harald Dalheim

OK Skøynar

32:53

+24:05

8.

Torstein Bartnes Dalheim

OK Skøynar

+0:0-48

8.

Kjell Georg Hegstad

OK Skøynar

+0:0-48

8.

Siri Mette Lie

OK Skøynar

+0:0-48

Klasse: C2 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Hegstad

OK Skøynar

27:45

+0:00

2.

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

30:50

+3:05

3.

Silje Gran

OK Skøynar

38:27

+10:42

4.

Elin Fiskvik

OK Skøynar

38:58

+11:13

5.

Tone Fiskvik

OK Skøynar

39:05

+11:20

Klasse: B3 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

32:59

+0:00

2.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

35:14

+2:15

3.

Hege Hegstad

OK Skøynar

40:29

+7:30

4.

Asbjørn Strøm

OK Skøynar

45:43

+12:44

5.

Frode Fiskvik

OK Skøynar

1:11:55

+38:56

DSQ

Tone Flægstad

OK Skøynar

140 147 141 142 143 91 85 87 96

DSQ

Hege Hallan

OK Skøynar

41:20

141 142

DSQ

Anette Bartnes Dalheim

OK Skøynar

44:49

96

Klasse: A4 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Svendgård

OK Skøynar

33:14

+0:00

2.

Lars Strøm

OK Skøynar

35:50

+2:36

3.

Simen Hegstad

OK Skøynar

36:12

+2:58

4.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

36:46

+3:32

5.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

39:52

+6:38

6.

Håvard Veie

OK Skøynar

41:21

+8:07

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elise Taylor Spets

Frol IL

Øystein Haug

Frol IL

Rune Lyngen

Frol IL

Mette Lyngen

Frol IL

Rolf Alstad

Frol IL

Gøril Rønning Sund

Frol IL


Sist oppdatert:

30 september 2016, 20:23:23

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

122

Antall startet:

122