Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VM-SVV 16. september 2016

Klasse: D55-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Herum

Region sør - Telemark

39:39

+0:00

14:09

2.

Turid Vongraven

Region sør - Telemark

40:48

+1:09

14:34

3.

Trude Schistad

Region øst - Oppland

47:20

+7:41

16:54

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

Region øst - Hedmark

41:22

+0:00

14:46

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Region midt - sør-trøndelag

30:58

+0:00

9:59

2.

Finn Ole Jørgensen

Region Sør - Aust-agder

33:38

+2:40

10:50

3.

Svein E Hove

Region midt - sør-trøndelag

42:29

+11:31

13:42

4.

Ola Molstad

Region øst - Hedmark

43:18

+12:20

13:58

5.

Øivind Magne Rogndalen

Region øst - Hedmark

44:33

+13:35

14:22

6.

Åge Sivertsen

Region midt - sør-trøndelag

51:27

+20:29

16:35

7.

Arild Hegrenæs

Region vest - Hordaveg

1:10:38

+39:40

22:47

DNS

Per Løvaas

Region midt - sør-trøndelag

DNS

Magne Eidem

Region midt - sør-trøndelag

Klasse: D45-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne-Merete Hagset

Region midt - Nordmøre og Romsda

40:32

+0:00

13:04

2.

Tonje Holm

Region øst - Østfold

46:46

+6:14

15:05

3.

Oddny Gudmundsdottir

Region øst - Hedmark

1:02:58

+22:26

20:18

4.

Mette Marit G Jensen

Region øst - Hedmark

1:13:13

+32:41

23:37

5.

Marita Talset

Region midt - Nordmøre og Romsda

1:31:28

+50:56

29:30

Klasse: H55-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Hals

Region vest - Sogn og fjordane V

30:51

+0:00

8:34

2.

Bjørn Martin Alsaker

Region vest - Rogaland Vegsprett

33:59

+3:08

9:26

3.

Svein Rosland

Region Sør - Aust-agder

35:05

+4:14

9:44

4.

Geir Holm Gundersen

Region Sør - Buskerud

35:38

+4:47

9:53

5.

Torgeir Strand

Region vest - Hordaveg

38:24

+7:33

10:40

6.

Kjell Erik Myre

Region vest - Hordaveg

39:26

+8:35

10:57

7.

Svein Rosseland

Region vest - Hordaveg

39:39

+8:48

11:00

8.

Per Morten Lund

Region øst - Oppland

41:07

+10:16

11:25

9.

Tor Geir Espedal

Region vest - Rogaland Vegsprett

44:06

+13:15

12:15

10.

Jens Kveli

Region midt - Nord-Trøndelag

50:55

+20:04

14:08

11.

Kjetil Strand

Region midt - Nordmøre og Romsda

53:22

+22:31

14:49

12.

Kjell Seim

Region øst - Oppland

56:32

+25:41

15:42

13.

Leif Arne Aas

Region vest - Hordaveg

58:46

+27:55

16:19

14.

Trond Hollekim

Region vest - Hordaveg

1:10:41

+39:50

19:38

15.

Jens Øystein Gjersvold

Region midt - sør-trøndelag

1:11:55

+41:04

19:58

16.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet Idrettstforening

1:12:02

+41:11

20:00

DNS

Kjell Stenså

Region midt - Nordmøre og Romsda

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hage Basberg

Region vest - Sogn og fjordane V

44:52

+0:00

12:27

2.

Rikke Nornes Bryntesen

Region midt - sør-trøndelag

57:43

+12:51

16:01

3.

Line Søreng

Region midt - sør-trøndelag

1:13:08

+28:16

20:18

4.

Ingrid Moe Dahl

Region midt - sør-trøndelag

1:17:22

+32:30

21:29

DNS

Asta Krattebøl

Region midt - sør-trøndelag

Klasse: D35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot G Bolstad Lynum

Region midt - sør-trøndelag

52:52

+0:00

14:41

2.

Siri Warland

Region vest - Rogaland Vegsprett

58:20

+5:28

16:12

3.

Camilla Svendgård

Region midt - sør-trøndelag

59:11

+6:19

16:26

4.

Janne Staulen Venes

Region midt - sør-trøndelag

1:08:48

+15:56

19:06

Klasse: H45-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole- André Helgaas

Region nord - Tromsø

35:34

+0:00

8:16

2.

Jørgen Frøyd

Region sør - Vestfold

38:58

+3:24

9:03

Innsendt korrigert klubb

3.

Jan-Hugo Hanssen

Region nord - Tromsø

40:58

+5:24

9:31

4.

Sverre Ottesen

Region vest - Hordaveg

41:55

+6:21

9:44

5.

Olav Lofthus

Region vest - Hordaveg

51:09

+15:35

11:53

6.

Erik Johannessen

Region vest - Hordaveg

54:26

+18:52

12:39

7.

Tore Kvaal

Region midt - sør-trøndelag

54:38

+19:04

12:42

Klasse: H35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Blystad

Region vest - Rogaland Vegsprett

1:01:06

+0:00

13:00

2.

Victor Størdal

Region midt - Nordmøre og Romsda

1:05:06

+4:00

13:51

3.

Gjermund Sægrov

Region midt - sør-trøndelag

1:05:11

+4:05

13:52

4.

Simen Auli Staff

Region vest - Rogaland Vegsprett

1:06:19

+5:13

14:06

5.

Steinar Amundsen

Region vest - Rogaland Vegsprett

1:33:17

+32:11

19:50

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Alfonsson Urset

Region nord - Tromsø

40:53

+0:00

7:18

2.

Kjetil Okkenhaug

Region midt - Nordmøre og Romsda

43:24

+2:31

7:45

3.

Hallvard Haugen Nordbrøden

Region nord - Tromsø

47:26

+6:33

8:28

4.

Erik Aune

Region midt - sør-trøndelag

57:38

+16:45

10:17

5.

Erik Lima

Region vest - Rogaland Vegsprett

57:44

+16:51

10:18

6.

Martin Venås

Region nord - Tromsø

1:01:35

+20:42

10:59

7.

Eivind Lindseth

Region midt - sør-trøndelag

1:06:51

+25:58

11:56

8.

Eivind Schnell Juvik

Region midt - sør-trøndelag

1:21:22

+40:29

14:31

9.

Martin Næsgaard Myhre

Region midt - sør-trøndelag

1:21:37

+40:44

14:34

10.

Alexander Øvrevik Slobodinski

Region vest - Rogaland Vegsprett

1:27:57

+47:04

15:42

11.

Markus Halland

Region vest - Hordaveg

1:45:51

+1:04:58

18:54

12.

Svein Mæle

Region vest - Rogaland Vegsprett

1:52:44

+1:11:51

20:07

13.

Arek Zielinkiewicz

Region øst - Oppland

2:04:06

+1:23:13

22:09

14.

Lars Aage Gade-Sørensen

Region nord - Tromsø

2:33:11

+1:52:18

27:21

DNS

Greger Lyngedal Wian

Region nord - Tromsø

DNS

Håvard Reitan

Region midt - sør-trøndelag

Klasse: D trim-nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Elisabeth Koppang

Region midt - sør-trøndelag

26:04

+0:00

11:50

2.

Siw Øie Norheim

Region vest - Rogaland Vegsprett

34:42

+8:38

15:46

3.

Åse Karoline Bjelland Berg

Region vest - Rogaland Vegsprett

36:13

+10:09

16:27

4.

Astrid Heier Vegusdal

Region sør - Vest-Agder

37:06

+11:02

16:51

5.

Elin Stray

Region sør - Vest-Agder

51:05

+25:01

23:13

DSQ

Katja-Pauliina Rekilä

Region midt - sør-trøndelag

46:51

119

DNS

Gerd Johanne Hestnes

Region midt - sør-trøndelag

Klasse: H trim-nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Cederstrõm

Region midt - Nord-Trøndelag

17:15

+0:00

7:50

2.

Ola Torstein Endresen

Region øst - Østfold

20:32

+3:17

9:20

3.

Mats-Andre Lied

Region midt - sør-trøndelag

21:01

+3:46

9:33

4.

Øystein Ristesund

Region øst - Østfold

22:39

+5:24

10:17

5.

Falk Weihs

Region vest - Rogaland Vegsprett

25:27

+8:12

11:34

6.

Bjørn Roger Bjerke

Region midt - sør-trøndelag

26:04

+8:49

11:50

7.

Endre Nilsberg Torp

Region midt - sør-trøndelag

26:15

+9:00

11:55

8.

Terje Hodne Nilssen

Region vest - Rogaland Vegsprett

27:03

+9:48

12:17

9.

Amund Bach Stranden

Region midt - sør-trøndelag

34:21

+17:06

15:36

10.

Svein Arne Ubostad

Region sør - Vest-Agder

50:20

+33:05

22:52

11.

Leonard Brunke

Region midt - sør-trøndelag

59:52

+42:37

27:12

DNS

Svein Sivertsen

Region vest - Rogaland Vegsprett

DNS

Odd Arild Lindseth

Region midt - Nordmøre og Romsda


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2016, 20:05:02

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

92

Antall startet:

83