Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC 7 15. september 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Fuglseth Olsen

Asker SK

37:48

Tobias Knudsen

Asker SK

34:20

Silje Ruud Fossheim

Asker SK

13:43

60 65 77 100 79

Celia Davies

Asker SK

13:23

60 65 77 100 79

Tuva Espelin

Asker SK

32:05

Trym Kyrkedelen

Asker SK

37:04

Pernille Mortensen

Asker SK

48:22

Ingrid Houdenak

Asker SK

47:59

Emma Høgås Mortensen

Asker SK

48:21

Simen Dalen Eriksen

Asker SK

36:08

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Våge

Asker SK

30:09

+0:00

2.

Vera Halsaa

Asker SK

56:07

+25:58

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Birkelund

Asker SK

57:55

Olav Bekker

Asker SK

1:16:42

174

Frikk Finsrud

Asker SK

1:01:40

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Ytterbø

Asker SK

1:12:51

Una Nastad

Asker SK

1:12:46

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker SK

28:30

+0:00

1.

Jakob Backer-Tellnes

Asker SK

28:30

+0:00

3.

Martin Johannessen Linnebo

Asker SK

30:52

+2:22

4.

Simen Hagen Strømsnes

Asker SK

33:34

+5:04

5.

Tarje Espelin

Asker SK

33:54

+5:24

174

6.

Vilmer Nyberg

Asker SK

41:29

+12:59

174 79

7.

Emil Ruud Fossheim

Asker SK

42:12

+13:42

174

8.

Mathias Nyhaug

Asker SK

43:40

+15:10

9.

Vegard Kyrkedelen

Asker SK

59:02

+30:32

10.

Sondre Næss

Asker SK

1:02:42

+34:12

DSQ

Eirik Næss

Asker SK

31:13

184 191 185 187 100

DSQ

Jakob Rastad

Asker SK

47:33

100

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker SK

38:33

+0:00

2.

Mina Vist

Asker SK

49:44

+11:11

3.

Martha Wisløff

Asker SK

52:06

+13:33

4.

Hedda Riddervold

Asker SK

54:34

+16:01

5.

Karin Halsaa Dolven

Asker SK

1:29:59

+51:26

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker SK

35:20

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker SK

37:56

+2:36

3.

Simen Aure Skogedal

Asker SK

59:39

+24:19

4.

Olaf Halsaa Dolven

Asker SK

1:01:24

+26:04

5.

Ole Henrik Woxholth

Asker SK

1:15:58

+40:38

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker SK

56:08

+0:00

2.

Vegard Løvli

Asker SK

1:14:14

+18:06

DSQ

Trygve Myhr

Asker SK

1:05:19

110 172 79

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

56:12

+0:00

2.

Anna Øfsthus Gravir

Asker SK

57:28

+1:16

3.

Silje Marie Våge

Asker SK

1:02:46

+6:34

DSQ

Guro Hjerpaasen

Asker SK

1:20:13

182

DSQ

Ingvild Pedersen Bergan

Asker SK

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

1:04:50

+0:00

2.

Axel Hoveid

Asker SK

1:05:02

+0:12

3.

Bjørnar Løvli

Asker SK

1:08:32

+3:42

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Wiréhn

Asker SK

51:44

+0:00

Klasse: D21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker SK

1:00:37

+0:00

2.

Karoline Andersen

Asker SK

1:10:20

+9:43

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Jauhojärvi

Asker SK

52:14

+0:00

2.

Gjermund Gravir

Asker SK

54:27

+2:13

3.

Bjørn-Willy Arntzen

Asker SK

1:04:20

+12:06

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mone Nastad

Notodden OL

35:20

+0:00

2.

Hilda Øfsthus

Asker SK

39:47

+4:27

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker SK

45:32

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker SK

57:35

+12:03

2.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

57:35

+12:03

4.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker SK

1:06:25

+20:53

5.

Anton Plaian

Asker SK

1:15:45

+30:13

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda

47:00

191 110 172 181 178 179

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Katrin Olsen

Asker SK

49:55

+0:00

2.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:01:26

+11:31

3.

Unni Rye

Asker SK

1:12:18

+22:23

4.

Enikø Bertalan

Asker SK

1:15:36

+25:41

5.

Marianne Arnesen

Asker SK

1:16:21

+26:26

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Øyvind Gylver

Asker SK

1:02:17

181

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Fossheim

Asker SK

39:34

+0:00

2.

Torstein Kvaale

Asker SK

40:53

+1:19

3.

Gunnar Pedersen

Asker SK

42:27

+2:53

4.

Thomas Konow

Asker SK

43:03

+3:29

5.

Haakon Dolven

Asker SK

1:01:42

+22:08

6.

Arild Nyhaug

Asker SK

1:06:20

+26:46

DSQ

Jon OIav Hjerpaasen

Asker SK

1:30:33

179 100 79


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2016, 20:38:29

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

77

Antall startet:

77