Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Dag 2 17. september 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

35:30

17:19

Ole Ulseth Sylte

Freidig

33:05

16:08

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

35:04

17:06

Jens Anton Andresen

Malvik IL

36:11

17:39

Benjamin Callanan

Wing OK

32:44

15:58

Eystein Aske

Freidig

45:13

22:03

Silja Fuglem

Malvik IL

35:06

17:07

Mathias Leroyer

Freidig

53:00

25:51

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

25:52

12:37

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

37:33

18:19

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

42:35

20:46

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

31:37

15:25

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

38:30

18:46

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

40:50

19:55

Unni Margrethe Buhaug

Nidarøst OK

53:57

26:19

Amund Andreas Buhaug

Nidarøst OK

52:08

25:25

Johannes Lerli

Melhus IL

21:10

10:19

Simen Martinsen Bekkvik

OL Trollelg

56:47

27:41

Melanie Simpson

Wing OK

1:21:52

39:56

Erlend Grønli

Freidig

33:04

16:07

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

36:39

17:52

Tormod Stavrum

Wing OK

31:26

15:20

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

1:09:35

33:56

Martin Melhuus

Wing OK

31:17

15:15

Eira Forsbak Aplem

Freidig

57:38

28:06

Johannes Stordal

Byåsen IL

29:36

14:26

Sindre Mohus

Wing OK

42:54

20:55

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

21:58

10:42

Sunniva Eldholm

Wing OK

43:12

21:04

Liv Ingrid Mjåland

Nidarøst OK

1:11:02

34:39

DNS

Mirja Mohus

Wing OK

DNS

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Maia Ruano Strand

Wing OK

DNS

André Flakke

NTNUI

DNS

Benjamin Braathen

OL Trollelg

DNS

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

28:54

13:26

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

38:02

17:41

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

30:58

14:24

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

41:26

19:16

Stina Gåsø

OL Trollelg

53:53

25:03

Mia Stormo

OL Trollelg

49:23

22:58

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

35:31

16:31

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

30:51

14:20

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

19:41

+0:00

9:09

2.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

22:55

+3:14

10:39

3.

Una Kittilsen

Freidig

24:49

+5:08

11:32

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

25:10

+5:29

11:42

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

25:12

+5:31

11:43

6.

Tora Kittilsen

Freidig

27:12

+7:31

12:39

7.

Marita Aske

Freidig

27:53

+8:12

12:58

8.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

29:24

+9:43

13:40

9.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

30:29

+10:48

14:10

10.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

39:43

+20:02

18:28

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

18:34

+0:00

9:03

2.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

35:31

+16:57

17:19

3.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

35:43

+17:09

17:25

4.

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

50:03

+31:29

24:24

5.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

58:39

+40:05

28:36

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

24:59

+0:00

9:45

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

26:53

+1:54

10:30

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

30:32

+5:33

11:55

4.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

34:25

+9:26

13:26

5.

Tuva Grøtte

Wing OK

42:27

+17:28

16:34

6.

Maren Viken

Byåsen IL

44:19

+19:20

17:18

7.

Mari Eidsmo

Freidig

44:37

+19:38

17:25

8.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

50:56

+25:57

19:53

9.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:00:47

+35:48

23:44

10.

Marie Nielsen-Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:10

+37:11

24:17

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

59:28

+0:00

27:39

DNS

Thea Walseth

Malvik IL

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

20:38

+0:00

10:03

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

36:23

+0:00

11:55

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

37:03

+0:40

12:08

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

39:48

+3:25

13:02

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

40:43

+4:20

13:20

5.

Dina Reitan

Freidig

42:59

+6:36

14:05

6.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

45:13

+8:50

14:49

7.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

55:03

+18:40

18:02

8.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

55:50

+19:27

18:18

9.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

1:00:30

+24:07

19:50

10.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

1:02:41

+26:18

20:33

11.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

1:02:43

+26:20

20:33

12.

Kamilla Lome

Hamar OK

1:06:30

+30:07

21:48

13.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:06:42

+30:19

21:52

14.

Anna Renolen

Wing OK

1:07:14

+30:51

22:02

15.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

1:09:27

+33:04

22:46

16.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

2:02:35

+1:26:12

40:11

DSQ

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:22:07

121 115 71 126

Klasse: D 15-20 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

59:08

+0:00

23:05

2.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:22:51

+23:43

32:21

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

32:34

+0:00

9:45

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

34:47

+2:13

10:24

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig

35:32

+2:58

10:38

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

37:10

+4:36

11:07

5.

Randi Marie Mohus

Wing OK

41:54

+9:20

12:32

6.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

42:06

+9:32

12:36

7.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

42:12

+9:38

12:38

8.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

43:32

+10:58

13:02

9.

Sara Profors

Frol IL

44:52

+12:18

13:25

10.

Marit Schmid

OL Trollelg

45:36

+13:02

13:39

11.

Pernille Opheim

Freidig

49:02

+16:28

14:40

12.

Line Sølberg

OL Trollelg

49:27

+16:53

14:48

13.

Malin Sandstad

Freidig

51:34

+19:00

15:26

14.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

51:44

+19:10

15:29

15.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

54:23

+21:49

16:16

16.

Vera Melkild

Freidig

55:00

+22:26

16:28

17.

Andrine Viken

Byåsen IL

55:18

+22:44

16:33

18.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

57:40

+25:06

17:15

19.

Vibeke Falck Holte

Freidig

58:23

+25:49

17:28

20.

Marianne Berge Mjølhus

OL Trollelg

1:00:36

+28:02

18:08

21.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:08:06

+35:32

20:23

22.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

1:15:28

+42:54

22:35

23.

Kristin Jæger

Oppsal Orientering

1:28:26

+55:52

26:28

DSQ

Gøril Rønning Sund

Frol IL

37:58

35

DSQ

Veronica Morstøl Øvremo

Ålgård Orientering

1:04:40

127 150 50

DNS

Vilde Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Anine Ahlsand

Nydalens SK

DNS

Anja Berge Gjellestad

Nydalens SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

43:14

+0:00

14:10

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

44:54

+1:40

14:43

3.

Sigrid Melkild

Freidig

47:01

+3:47

15:24

4.

Kari Ulseth

Freidig

51:40

+8:26

16:56

5.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

52:05

+8:51

17:04

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:12:22

+29:08

23:43

DSQ

Inger Anne Ryen

Wing OK

50:51

34 113 114 40 112 121 115 71 126 170

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Heimdal

Konnerud IL

51:00

+0:00

16:43

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

51:23

+0:23

16:50

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

52:35

+1:35

17:14

4.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:02:18

+11:18

20:25

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:11:43

+20:43

23:30

6.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:14:32

+23:32

24:26

DSQ

Kari Madslien

Nydalens SK

59:53

170

DNS

Grete Berge Owren

Freidig

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:04:55

+0:00

21:17

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

31:50

14:48

Alf Petter Lynum

Freidig

23:35

10:58

Hallvard Hellevik

Freidig

33:39

15:39

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

45:04

20:57

Sivert Sæther Levin

Freidig

22:44

10:34

Vebjørn Berg-Hansen

Byåsen IL

37:23

17:23

DNS

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

16:11

+0:00

7:31

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

20:10

+3:59

9:22

3.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

22:41

+6:30

10:33

4.

Emil Leroyer

Freidig

24:36

+8:25

11:26

5.

Magne Guttvik

Wing OK

25:36

+9:25

11:54

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

29:22

+13:11

13:39

7.

Ådne Stordal

Byåsen IL

31:55

+15:44

14:50

8.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

34:08

+17:57

15:52

9.

Sverre Hellevik

Freidig

35:18

+19:07

16:25

10.

Jørgen Aune

Byåsen IL

36:12

+20:01

16:50

11.

Trygve Johannes Buhaug

Nidarøst OK

37:19

+21:08

17:21

12.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

46:54

+30:43

21:48

13.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

49:39

+33:28

23:05

14.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

51:42

+35:31

24:02

15.

Borgar Stavrum

Wing OK

54:08

+37:57

25:10

DSQ

Wilhelm Hatlen

Freidig

1:01:31

116

DSQ

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

DNS

Emil Grønli

Freidig

DNS

Martin Moseid Ulven

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Isachsen Meling

Nidarøst OK

23:02

+0:00

11:14

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

22:13

+0:00

8:40

2.

Mikkel Holt

Freidig

28:49

+6:36

11:15

3.

Einar Eide

Byåsen IL

29:05

+6:52

11:21

4.

Jostein Rø

Freidig

31:12

+8:59

12:11

5.

Tormod Kristian Geving

Freidig

31:32

+9:19

12:19

6.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

33:00

+10:47

12:53

7.

Petter Andreas Lona

Wing OK

36:01

+13:48

14:04

8.

Vemund Mølnvik

Freidig

39:24

+17:11

15:23

9.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

45:05

+22:52

17:36

10.

Brage Aplem

Freidig

51:32

+29:19

20:07

11.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

55:19

+33:06

21:36

12.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

1:00:32

+38:19

23:38

13.

Andreas Aagensen

Melhus IL

1:20:16

+58:03

31:21

120

14.

Ørjan Sæter

Melhus IL

1:22:13

+1:00:00

32:06

15.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:26:19

+1:04:06

33:43

16.

Espen Karlsen

Melhus IL

1:28:07

+1:05:54

34:25

17.

Oskar Storler

Melhus IL

2:05:33

+1:43:20

49:02

DSQ

Jens Husby

Malvik IL

19:09

32 166 167 168 120 169 71 170 116 150

DSQ

August Maske

Freidig

31:12

32

DSQ

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

45:26

32

DSQ

Gabriel Callanan

Wing OK

1:17:35

71 116

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

DNS

Eirik Skurdal

Melhus IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Tofte jr

Melhus IL

25:22

+0:00

11:47

2.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

27:58

+2:36

13:00

3.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

31:19

+5:57

14:33

4.

Martin Aune

Melhus IL

39:48

+14:26

18:30

DSQ

Michael Olsen

Melhus IL

1:57:22

128 116

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

30:05

+0:00

9:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

31:01

+0:56

9:17

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

36:09

+6:04

10:49

3.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

36:09

+6:04

10:49

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

36:10

+6:05

10:49

6.

Mats Eidsmo

Freidig

37:17

+7:12

11:09

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

37:30

+7:25

11:13

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

38:31

+8:26

11:31

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

41:02

+10:57

12:17

10.

Håkon Holstad

Freidig

41:57

+11:52

12:33

11.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

42:23

+12:18

12:41

12.

Vegard Kittilsen

Freidig

44:29

+14:24

13:19

13.

Gaute Kvittum Nytrøen

Tynset IF

45:15

+15:10

13:32

14.

Lars Sandstad

Freidig

47:50

+17:45

14:19

15.

Matias Nissen

Freidig

48:35

+18:30

14:32

16.

Elias Bergset

IL Veten

48:45

+18:40

14:35

17.

Jonas Vindal

Wing OK

52:04

+21:59

15:35

18.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

55:58

+25:53

16:45

19.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

57:39

+27:34

17:15

20.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

58:08

+28:03

17:24

21.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:09:01

+38:56

20:39

22.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:09:40

+39:35

20:51

23.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

1:14:55

+44:50

22:25

24.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

1:29:49

+59:44

26:53

DSQ

Jonas Grønli

Freidig

39:52

124

Klasse: H 15-20 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

53:28

+0:00

20:53

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

35:16

+0:00

7:52

2.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

35:17

+0:01

7:52

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

35:36

+0:20

7:56

4.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

35:46

+0:30

7:59

5.

Oskar Spets Storhov

Freidig

38:21

+3:05

8:33

6.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

39:38

+4:22

8:50

7.

Tomas Eidsmo

Freidig

40:42

+5:26

9:05

8.

Oskar Andrén

OK Tisaren

41:15

+5:59

9:12

9.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

42:00

+6:44

9:22

10.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

42:40

+7:24

9:31

11.

Mattis Holt

Freidig

43:55

+8:39

9:48

12.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

44:00

+8:44

9:49

13.

Anders Haugskott

OL Trollelg

44:52

+9:36

10:00

14.

Halvor Eid Nielsen

Ärla IF

45:13

+9:57

10:05

15.

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

45:24

+10:08

10:08

16.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

45:54

+10:38

10:14

17.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

46:06

+10:50

10:17

18.

Mathias Vindal

Freidig

46:17

+11:01

10:19

19.

Oscar Lyngen

Frol IL

46:40

+11:24

10:24

20.

Mathias Hermstad

Freidig

47:41

+12:25

10:38

21.

Lauri Similä

NTNUI

48:58

+13:42

10:55

22.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

49:01

+13:45

10:56

23.

Adrian Opheim

Freidig

49:17

+14:01

11:00

24.

Lars Owren

Freidig

49:24

+14:08

11:01

25.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

49:30

+14:14

11:02

26.

Ola Keiserås

IL Leik

50:39

+15:23

11:18

27.

Stig Magnar Løvås

Freidig

50:42

+15:26

11:19

28.

Lars Løseth

Harstad OL

52:49

+17:33

11:47

29.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

54:46

+19:30

12:13

30.

Truls Hestengen

55:38

+20:22

12:25

31.

Tommy Schmid

OL Trollelg

55:49

+20:33

12:27

32.

Vegard Line

NTNUI

59:38

+24:22

13:18

33.

Henrik Upsal

NTNUI

59:55

+24:39

13:22

34.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

1:00:30

+25:14

13:30

35.

Erlend Nydal

NTNUI

1:01:10

+25:54

13:39

36.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:02:06

+26:50

13:51

37.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

1:03:33

+28:17

14:11

38.

Adam Georgsson

Karlskrona SOK

1:06:03

+30:47

14:44

39.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

1:07:58

+32:42

15:10

DNS

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

DNS

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

33:09

+0:00

9:23

2.

Bjørnar Lynum

Freidig

42:50

+9:41

12:08

3.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

44:45

+11:36

12:40

4.

Eivind Lona

Wing OK

45:01

+11:52

12:45

5.

Jon Holstad

Freidig

47:48

+14:39

13:32

6.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

49:06

+15:57

13:54

7.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

50:33

+17:24

14:19

8.

Atle Pedersen

Melhus IL

50:48

+17:39

14:23

9.

Jan Hage

IL Leik

53:03

+19:54

15:01

10.

Øystein Husby

Malvik IL

54:56

+21:47

15:33

11.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

55:57

+22:48

15:50

12.

Harald Storrønning

Byåsen IL

57:01

+23:52

16:09

13.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

1:00:42

+27:33

17:11

14.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

1:05:34

+32:25

18:34

33

15.

Robert Otterlei

Byåsen IL

1:05:43

+32:34

18:36

DSQ

Vegard Grønli

Freidig

48:44

125 126

Brutt

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

36:18

+0:00

10:16

2.

Svein Terje Kolstad

Freidig

43:18

+7:00

12:15

3.

Anders Bergset

IL Veten

43:50

+7:32

12:25

33

4.

Rune Stræte

Wing OK

45:15

+8:57

12:49

5.

Hans Eidnes

Harstad OL

45:45

+9:27

12:57

6.

Øyvind Schjelderup

Freidig

46:04

+9:46

13:03

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

46:58

+10:40

13:18

8.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

47:40

+11:22

13:30

9.

Geir Paulsen

OL Trollelg

51:15

+14:57

14:31

10.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

52:32

+16:14

14:52

11.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

53:40

+17:22

15:12

12.

Jan-Einar Øvremo

Ålgård Orientering

55:59

+19:41

15:51

33

13.

Geir Owren

Freidig

56:50

+20:32

16:06

14.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

57:12

+20:54

16:12

15.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

58:05

+21:47

16:27

16.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

58:40

+22:22

16:37

17.

Jon Vindal

Wing OK

1:03:40

+27:22

18:02

18.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:07:27

+31:09

19:06

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

46:28

+0:00

15:14

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:03:46

+17:18

20:54

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

52:39

+0:00

17:15

2.

Magnus Landstad

Freidig

1:06:29

+13:50

21:47

3.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:28:12

+35:33

28:55

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

54:22

113

DSQ

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:34:42

40 112 121 115 71 126 170 116 150

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

38:09

+0:00

11:25

2.

Scott Macody Lund

NTNUI

38:46

+0:37

11:36

3.

Snorre Hansen

Byåsen IL

46:53

+8:44

14:02

4.

Jenny Persson

Byåsen IL

48:41

+10:32

14:34

5.

Bjørn Løvås

Nidarøst OK

54:05

+15:56

16:11

6.

Trond Sletner

Byåsen IL

55:13

+17:04

16:31

7.

Anthony Bossard

57:25

+19:16

17:11

8.

Jérôme Soulard

58:10

+20:01

17:24

9.

John Lerli

Melhus IL

59:36

+21:27

17:50

10.

Morten Korsvold

Wing OK

1:02:20

+24:11

18:39

DSQ

Even Holte

Sintef BIL

35:20

115 124 122 126 170 127 150 50

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nelly Maske

Freidig

36:49

+0:00

14:22

2.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

41:01

+4:12

16:01

3.

Erik Sæbø

Nidarøst OK

54:17

+17:28

21:12

4.

Gro Ellegaard

Vang OL

55:13

+18:24

21:34

5.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:18

+26:29

24:43

6.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:40

+26:51

24:52

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Gåsø

OL Trollelg

35:35

+0:00

16:33

2.

Arne Guttvik

Wing OK

36:43

+1:08

17:04

3.

Sigrid Eldholm

Wing OK

40:18

+4:43

18:44

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

31:54

+0:00

12:27

2.

Katrine Lodgaard

Østmarka OK

51:43

+19:49

20:12

3.

Gunhild Kristine Johansen

Asker Skiklubb

1:08:02

+36:08

26:34

DSQ

Pierre Hardy

NTNUI

44:07

120 71


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2017, 20:46:36

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

326

Antall startet:

305