Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VM stafett SVV 17. september 2016

Klasse: H under150

1.

Region nord - Raske menn 3

 

1:09:58

 

1

Hallvard Haugen Nordbrøden

22:21

2.

22:21

2.

2

Ole- André Helgaas

27:29

3.

49:50

1.

3

Gjermund Alfonsson Urset

20:08

1.

1:09:58

1.

2.

Region midt 1 1

 

1:25:32

 

1

Erik Aune

23:56

4.

23:56

4.

2

Martin Næsgaard Myhre

29:18

4.

53:14

3.

3

Eivind Schnell Juvik

32:18

2.

1:25:32

2.

3.

Region nord - Sammenraska menn 4

 

1:31:04

 

1

Jan-Hugo Hanssen

23:13

3.

23:13

3.

2

Martin Venås

26:46

2.

49:59

2.

3

Lars Aage Gade-Sørensen

41:05

5.

1:31:04

3.

4.

Region vest 1 8

 

1:35:24

 

1

Alexander Øvrevik Slobodinski

30:52

7.

30:52

7.

2

Ingar Hals

24:25

1.

55:17

4.

3

Markus Halland

40:07

4.

1:35:24

4.

5.

Region midt 3 6

 

1:50:32

 

1

Kjetil Okkenhaug

21:07

1.

21:07

1.

2

Emil Cederstrõm

38:24

6.

59:31

5.

3

Jens Kveli

51:01

7.

1:50:32

5.

6.

Region midt 2 2

 

1:53:33

 

1

Gjermund Sægrov

29:43

5.

29:43

5.

2

Tore Kvaal

35:28

5.

1:05:11

6.

3

Mats-Andre Lied

48:22

6.

1:53:33

6.

7.

Region vest - Yellow Streaks 5

 

1:54:28

 

1

Simen Auli Staff

36:18

8.

36:18

8.

2

Svein Mæle

44:59

8.

1:21:17

8.

3

Martin Blystad

33:11

3.

1:54:28

7.

DSQ

Region midt 4 7

 

2:27:19

 

1

Eivind Lindseth

30:02

6.

30:02

6.

2

Amund Bach Stranden

42:17

7.

1:12:19

7.

3

Bjørn Roger Bjerke

1:15:00

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H over150

1.

Region Sør1 23

 

1:01:34

 

1

Svein Rosland

20:37

1.

20:37

1.

2

Geir Holm Gundersen

23:12

2.

43:49

2.

3

Jørgen Frøyd

17:45

1.

1:01:34

1.

2.

Region vest - Over snittet 27

 

1:02:19

 

1

Tor Geir Espedal

23:54

4.

23:54

4.

2

Erik Lima

18:14

1.

42:08

1.

3

Bjørn Martin Alsaker

20:11

2.

1:02:19

2.

3.

Region vest - Hordaveg1 24

 

1:05:59

 

1

Torgeir Strand

20:39

2.

20:39

2.

2

Kjell Erik Myre

23:14

3.

43:53

3.

3

Sverre Ottesen

22:06

3.

1:05:59

3.

4.

Region øst - Oppland1 28

 

1:20:48

 

1

Per Morten Lund

22:37

3.

22:37

3.

2

Kjell Seim

33:57

8.

56:34

5.

3

Arek Zielinkiewicz

24:14

4.

1:20:48

4.

5.

Region midt - Nordmøre og Romsda 22

 

1:28:59

 

1

Jens Øystein Gjersvold

28:47

6.

28:47

6.

2

Victor Størdal

24:29

5.

53:16

4.

3

Kjetil Strand

35:43

8.

1:28:59

5.

6.

Region vest - Hordaveg2 25

 

1:31:10

 

1

Svein Rosseland

38:33

8.

38:33

8.

2

Olav Lofthus

24:11

4.

1:02:44

7.

3

Erik Johannessen

28:26

6.

1:31:10

6.

7.

Region øst - Hedmark 29

 

1:31:27

 

1

Sissel Ravnsborg

32:15

7.

32:15

7.

2

Ola Molstad

32:05

7.

1:04:20

8.

3

Øivind Magne Rogndalen

27:07

5.

1:31:27

7.

8.

Region midt - sør-trøndelag1 21

 

1:39:08

 

1

Jon Arne Klemetsaune

26:02

5.

26:02

5.

2

Svein E Hove

31:55

6.

57:57

6.

3

Åge Sivertsen

41:11

9.

1:39:08

8.

9.

Region vest - Hordaveg3 26

 

2:07:48

 

1

Arild Hegrenæs

59:23

9.

59:23

9.

2

Leif Arne Aas

35:13

9.

1:34:36

9.

3

Trond Hollekim

33:12

7.

2:07:48

9.

Klasse: Damer

1.

Region midt 1 41

 

51:29

 

1

Margot G Bolstad Lynum

25:12

1.

25:12

1.

2

Hanne-Merete Hagset

26:17

3.

51:29

1.

2.

Region vest 1 47

 

52:38

 

1

Siri Warland

26:53

2.

26:53

2.

2

Mari Hage Basberg

25:45

2.

52:38

2.

3.

Region midt 2 42

 

52:45

 

1

Line Søreng

30:25

5.

30:25

5.

2

Rikke Nornes Bryntesen

22:20

1.

52:45

3.

4.

Region sør1 44

 

1:03:40

 

1

Hanne Herum

27:10

3.

27:10

3.

2

Turid Vongraven

36:30

5.

1:03:40

4.

5.

Region øst 1 45

 

1:04:25

 

1

Trude Schistad

32:34

6.

32:34

6.

2

Tonje Holm

31:51

4.

1:04:25

5.

6.

Region øst - Hradahindrun 48

 

1:09:13

 

1

Oddny Gudmundsdottir

29:27

4.

29:27

4.

2

Mette Marit G Jensen

39:46

6.

1:09:13

6.

7.

Region midt 3 43

 

1:26:23

 

1

Janne Staulen Venes

40:04

7.

40:04

7.

2

Ingrid Moe Dahl

46:19

7.

1:26:23

7.

Klasse: Mix

1.

Region midt - sør-trøndelag 68

 

36:46

 

1

Asta Krattebøl

20:53

4.

20:53

4.

2

Håvard Reitan

15:53

2.

36:46

1.

2.

Region øst Moss1 62

 

38:50

 

1

Øystein Ristesund

20:07

1.

20:07

1.

2

Ola Torstein Endresen

18:43

3.

38:50

2.

3.

Region vest - S-Turbo 63

 

40:59

 

1

Steinar Amundsen

20:16

2.

20:16

2.

2

Svein Sivertsen

20:43

5.

40:59

3.

4.

Region vest - Stifinnerne 65

 

44:07

 

1

Falk Weihs

20:24

3.

20:24

3.

2

Terje Hodne Nilssen

23:43

6.

44:07

4.

5.

Region midt 1 67

 

44:49

 

1

Kaja Elisabeth Koppang

25:22

5.

25:22

5.

2

Endre Nilsberg Torp

19:27

4.

44:49

5.

6.

Region vest - Sakte men sikkert 64

 

58:52

 

1

Åse Karoline Bjelland Berg

28:59

6.

28:59

6.

2

Siw Øie Norheim

29:53

7.

58:52

6.

7.

Regionmidtnord 61

 

1:14:06

 

1

Marita Talset

1:00:07

7.

1:00:07

7.

2

Norbrøden2

13:59

1.

1:14:06

7.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2016, 13:29:05

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79