Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Dag 3 18. september 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Ulseth Sylte

Freidig

21:12

10:05

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

26:43

12:43

Jens Anton Andresen

Malvik IL

30:54

14:42

Eystein Aske

Freidig

29:50

14:12

Mathias Leroyer

Freidig

15:11

7:13

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

24:27

11:38

Melanie Simpson

Wing OK

12:45

6:04

34 142 33 75 35 50

Erlend Grønli

Freidig

21:15

10:07

Linus Fossum Malmring

Freidig

52:55

25:11

DNS

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

DNS

Maia Ruano Strand

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

21:28

10:13

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

21:01

10:00

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

18:28

8:47

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

21:05

10:02

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

25:28

+0:00

9:05

2.

Tora Kittilsen

Freidig

26:37

+1:09

9:30

3.

Una Kittilsen

Freidig

27:46

+2:18

9:55

4.

Solveig Louise Nissen

Freidig

29:00

+3:32

10:21

5.

Guro Schjølberg

Tynset IF

31:33

+6:05

11:16

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

32:05

+6:37

11:27

7.

Marita Aske

Freidig

35:23

+9:55

12:38

8.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

40:17

+14:49

14:23

DNS

Mathea Spets Storhov

Freidig

DNS

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

40:39

+0:00

9:27

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

47:47

+7:08

11:06

3.

Mari Eidsmo

Freidig

53:17

+12:38

12:23

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

56:20

+15:41

13:06

5.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

1:06:20

+25:41

15:25

6.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

1:07:45

+27:06

15:45

7.

Maren Viken

Byåsen IL

1:26:01

+45:22

20:00

8.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:30:43

+50:04

21:05

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

44:53

+0:00

9:32

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

46:35

+1:42

9:54

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

46:43

+1:50

9:56

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

57:18

+12:25

12:11

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

1:08:01

+23:08

14:28

6.

Dina Reitan

Freidig

1:09:59

+25:06

14:53

7.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

1:10:05

+25:12

14:54

8.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

1:10:15

+25:22

14:56

9.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

1:10:40

+25:47

15:02

10.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

1:18:30

+33:37

16:42

11.

Kamilla Lome

Hamar OK

1:19:38

+34:45

16:56

12.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

1:21:30

+36:37

17:20

13.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

2:02:32

+1:17:39

26:04

14.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

2:27:54

+1:43:01

31:28

Klasse: D 15-20 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:34:21

+0:00

21:56

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

1:21:54

+0:00

11:32

2.

Line Sølberg

OL Trollelg

1:21:55

+0:01

11:32

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:24:55

+3:01

11:57

4.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

1:26:28

+4:34

12:10

5.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

1:26:34

+4:40

12:11

6.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:26:55

+5:01

12:14

7.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:36:39

+14:45

13:36

8.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:38:24

+16:30

13:51

9.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

1:55:27

+33:33

16:15

10.

Vibeke Falck Holte

Freidig

1:56:10

+34:16

16:21

11.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

2:02:45

+40:51

17:17

12.

Andrine Viken

Byåsen IL

2:16:22

+54:28

19:12

DNS

Vilde Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Vera Melkild

Freidig

DNS

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

DNS

Selma Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

58:11

+0:00

14:32

2.

Veronica Morstøl Øvremo

Ålgård Orientering

1:02:06

+3:55

15:31

DNS

Kristin Jæger

Oppsal Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

Freidig

55:10

+0:00

11:44

2.

Mari Gullbrekken Schjølberg

Tynset IF

55:37

+0:27

11:50

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:06:44

+11:34

14:11

4.

Kari Ulseth

Freidig

1:09:00

+13:50

14:40

5.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

1:13:32

+18:22

15:38

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:24:57

+29:47

18:04

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

49:35

+0:00

10:32

2.

Randi Jensen

Frol IL

1:00:52

+11:17

12:57

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:03:53

+14:18

13:35

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

1:05:19

+15:44

13:53

DNS

Mona J. Mølnvik

Freidig

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL

DNS

Karin Galaaen

Selbu OK

DNS

Trine Sunnset

Melhus IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

1:11:40

+0:00

17:55

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:12:32

+0:00

18:08

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

22:36

10:45

Vebjørn Berg-Hansen

Byåsen IL

16:17

7:45

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

18:13

+0:00

6:30

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

22:46

+4:33

8:07

3.

Emil Leroyer

Freidig

23:01

+4:48

8:13

4.

Magne Guttvik

Wing OK

23:33

+5:20

8:24

5.

Emil Grønli

Freidig

27:57

+9:44

9:58

6.

Sigurd Vatn

Frol IL

32:46

+14:33

11:42

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

36:34

+18:21

13:03

8.

Erling Austrheim

Freidig

38:43

+20:30

13:49

DSQ

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

40:16

141

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

33:43

+0:00

7:50

2.

Mikkel Holt

Freidig

43:29

+9:46

10:06

3.

Jostein Rø

Freidig

53:09

+19:26

12:21

4.

Vemund Mølnvik

Freidig

54:44

+21:01

12:43

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

56:37

+22:54

13:10

6.

Tormod Kristian Geving

Freidig

57:23

+23:40

13:20

7.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

59:40

+25:57

13:52

8.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

1:00:46

+27:03

14:07

9.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

1:02:45

+29:02

14:35

10.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

1:04:22

+30:39

14:58

11.

August Maske

Freidig

1:15:34

+41:51

17:34

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

58:15

+0:00

8:12

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

59:38

+1:23

8:23

3.

Mats Eidsmo

Freidig

1:01:05

+2:50

8:36

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:08:18

+10:03

9:37

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

1:10:03

+11:48

9:51

6.

Gaute Kvittum Nytrøen

Tynset IF

1:11:41

+13:26

10:05

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

1:12:54

+14:39

10:16

8.

Vegard Kittilsen

Freidig

1:17:48

+19:33

10:57

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:18:10

+19:55

11:00

10.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:23:49

+25:34

11:48

11.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:26:30

+28:15

12:10

12.

Lars Sandstad

Freidig

1:28:31

+30:16

12:28

13.

Håkon Holstad

Freidig

1:36:50

+38:35

13:38

14.

Jonas Grønli

Freidig

1:36:52

+38:37

13:38

15.

Matias Nissen

Freidig

1:38:11

+39:56

13:49

16.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:43:13

+44:58

14:32

17.

Elias Bergset

IL Veten

1:53:32

+55:17

15:59

18.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

1:57:22

+59:07

16:31

19.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

2:37:47

+1:39:32

22:13

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

1:13:41

+0:00

7:22

2.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:18:25

+4:44

7:50

3.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

1:21:05

+7:24

8:06

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:29:37

+15:56

8:57

5.

Oskar Andrén

OK Tisaren

1:30:06

+16:25

9:00

6.

Håvard Eidsmo

Freidig

1:34:03

+20:22

9:24

7.

Halvor Eid Nielsen

Ärla IF

1:38:36

+24:55

9:51

8.

Ola Keiserås

IL Leik

1:45:37

+31:56

10:33

9.

Mathias Hermstad

Freidig

1:47:02

+33:21

10:42

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:47:03

+33:22

10:42

11.

Kjetil Mølnvik

Freidig

1:48:16

+34:35

10:49

12.

Lars Løseth

Harstad OL

1:48:27

+34:46

10:50

13.

Adrian Opheim

Freidig

1:50:47

+37:06

11:04

14.

Anders Haugskott

OL Trollelg

1:55:45

+42:04

11:34

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:56:58

+43:17

11:41

16.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

1:57:38

+43:57

11:45

17.

Lauri Similä

NTNUI

1:58:39

+44:58

11:51

18.

Scott Macody Lund

NTNUI

2:08:43

+55:02

12:52

19.

Stig Magnar Løvås

Freidig

2:08:48

+55:07

12:52

20.

Adam Georgsson

Karlskrona SOK

2:14:11

+1:00:30

13:25

21.

Vegard Line

NTNUI

2:15:28

+1:01:47

13:32

22.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

2:23:11

+1:09:30

14:19

23.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

2:23:48

+1:10:07

14:22

DSQ

Lars Owren

Freidig

130 132 74 123 126 128 129 131 125 122 121 169 3...

Brutt

Mattis Holt

Freidig

26:26

132 74 123 126 128 129 131 125 122 121 169 32 3...

Brutt

Kjetil Okkenhaug

Molde og Omegn IF

1:42:40

126 128 129 131 125 122 36 35

DNS

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

DNS

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

DNS

Anders Felde Olaussen

Halden SK

DNS

Mathias Vindal

Freidig

DNS

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

DNS

Per Didrik Nonstad

Wing OK

DNS

Tommy Schmid

OL Trollelg

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:08:09

+0:00

14:30

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø

54:13

+0:00

7:38

2.

Pål Kittilsen

Freidig

1:06:12

+11:59

9:19

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:13:15

+19:02

10:19

4.

Arild H Clausen

Freidig

1:14:45

+20:32

10:31

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:17:59

+23:46

10:59

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:19:09

+24:56

11:08

7.

Robert Otterlei

Byåsen IL

1:30:10

+35:57

12:41

8.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:36:32

+42:19

13:35

9.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

1:43:48

+49:35

14:37

10.

Eivind Lona

Wing OK

1:49:27

+55:14

15:24

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:55:41

170

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

DNS

Jan Hage

IL Leik

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

45:10

+0:00

8:12

2.

Jan-Hugo Hanssen

IL BUL-Tromsø

49:41

+4:31

9:02

3.

Rune Stræte

Wing OK

53:09

+7:59

9:39

4.

Ingar Hals

Sogndal IL

53:57

+8:47

9:48

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

56:54

+11:44

10:20

6.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

57:40

+12:30

10:29

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

57:50

+12:40

10:30

8.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

1:01:12

+16:02

11:07

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:02:00

+16:50

11:16

10.

Anders Bergset

IL Veten

1:02:23

+17:13

11:20

11.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

1:06:23

+21:13

12:04

12.

Svein Rosland

Hope IL

1:07:21

+22:11

12:14

13.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:09:05

+23:55

12:33

14.

Hans Eidnes

Harstad OL

1:09:13

+24:03

12:35

15.

Jan-Einar Øvremo

Ålgård Orientering

1:12:11

+27:01

13:07

16.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:39:05

+53:55

18:00

DNS

Jon Vindal

Wing OK

DNS

Stein Ivar Foss

Melhus IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

54:55

+0:00

11:41

2.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

58:18

+3:23

12:24

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

58:32

+3:37

12:27

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:21:36

+26:41

17:21

DNS

Jostein Alvestad

Wing OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

52:26

+0:00

13:06

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

54:23

+1:57

13:35

3.

Magnus Landstad

Freidig

58:33

+6:07

14:38

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:21:09

+28:43

20:17

DNS

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Sandquist

52:43

+0:00

9:35

2.

Sigurd Melsom

Fossum IF

53:15

+0:32

9:40

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

59:31

+6:48

10:49

4.

Jérôme Soulard

1:05:38

+12:55

11:56

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:06:31

+13:48

12:05

6.

Torgeir Strand

Fana IL

1:08:13

+15:30

12:24

7.

Harald Oftedal

Freidig

1:08:49

+16:06

12:30

8.

Lene Therese Myrland

Notodden OL

1:13:37

+20:54

13:23

9.

Gunnhild Oftedal

Freidig

1:19:03

+26:20

14:22

10.

Anthony Bossard

1:19:29

+26:46

14:27

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

54:26

+0:00

12:39

2.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

55:32

+1:06

12:54

3.

Lars Halvorsen

Freidig

57:24

+2:58

13:20

4.

Inger Anne Ryen

Wing OK

1:08:31

+14:05

15:56

5.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

1:10:15

+15:49

16:20

6.

Rune M. Holt

Freidig

1:18:38

+24:12

18:17

7.

Mari Hoff

Byåsen IL

1:23:11

+28:45

19:20

8.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:34:45

+40:19

22:02

9.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:47:53

+53:27

25:05

DSQ

Geir Schølberg

Tynset IF

33:32

137 32 33 138 140 36 35 50

DSQ

Are Rogstad

Nidarøst OK

54:13

40 135 137 32 33 138 140 36 35 50

Brutt

Nelly Maske

Freidig

167 166 165 40 135 137 32 33 138 140 36 35 5...

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Arne Guttvik

Wing OK

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

42:23

+0:00

9:51

2.

Katrine Lodgaard

Østmarka OK

1:12:22

+29:59

16:49

DNS

Gunhild Kristine Johansen

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2017, 20:43:53

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

230

Antall startet:

197