Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 11 14. september 2016

Klasse: 4,8 km Herrer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

44:14

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

46:27

+2:13

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:03:00

+18:46

4.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:42:17

+58:03

Klasse: 4,0 km Herrer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

38:42

+0:00

2.

Knut Engen

Nes OL

42:51

+4:09

3.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:01:46

+23:04

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:04:28

45 46 115

Klasse: 4,0 km Damer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

55:44

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

56:37

+0:53

3.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

1:00:47

+5:03

4.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

1:02:15

+6:31

Klasse: 3,7 km Herrer B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

44:34

+0:00

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

47:27

+2:53

3.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

50:17

+5:43

4.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

50:18

+5:44

5.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

1:03:32

+18:58

Klasse: 3,7 km Damer B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

52:20

+0:00

Klasse: 3,1 km Herrer C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Sletten

Ullensaker OL

32:08

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

37:04

+4:56

3.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

38:35

+6:27

4.

Trond Linnes

Odal OL

39:00

+6:52

5.

Ivar Monsrud

Nes OL

45:42

+13:34

6.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

50:23

+18:15

DSQ

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

54:50

112

Klasse: 3,1 km Damer C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

41:43

+0:00

2.

Mona Bekkemoen

Ullensaker OL

50:31

+8:48

3.

Tina Bjørnvold

Nes OL

1:06:48

+25:05

4.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

1:06:50

+25:07

4.

Ingrid Luke

Nes OL

1:06:50

+25:07

Klasse: 2,6 km Herrer Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Finskud

Hurdal OL

33:45

+0:00

2.

Filip Aleksander Nordseth

Ullensaker OL

34:20

+0:35

3.

Erlend Finskud

Hurdal OL

35:05

+1:20

4.

Joakim Delmark Allum

Ullensaker OL

35:49

+2:04

5.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

36:05

+2:20

6.

Stig Remi Wiik

Ullensaker OL

39:49

+6:04

7.

Jan Løvli

Hurdal OL

42:53

+9:08

8.

Oliver Nyberg Jensen

Ullensaker OL

55:02

+21:17

Klasse: 2,6 km Damer Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

29:50

+0:00

2.

Karin Nordseth

Ullensaker OL

35:20

+5:30

3.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

35:49

+5:59

4.

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

36:10

+6:20

5.

Leah Larsson-Wiik

Ullensaker OL

39:45

+9:55

6.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

42:32

+12:42

7.

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

49:23

+19:33

8.

Monica Nyberg

Ullensaker OL

55:18

+25:28

9.

Bente Aarhus

Nes OL

+0:0-50

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2016, 16:50:09

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50