Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsennatta 21. september 2016

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

45:40

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

45:41

+0:01

3.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

47:53

+2:13

4.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

48:08

+2:28

5.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

50:21

+4:41

6.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

50:58

+5:18

7.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

53:50

+8:10

8.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:00:25

+14:45

9.

Silje Arntzen

NTNUI

1:03:29

+17:49

10.

Julie Hjortland

Larvik OK

1:03:56

+18:16

11.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

1:04:04

+18:24

12.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:05:52

+20:12

13.

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

1:08:06

+22:26

14.

Camilla Öhman

NTNUI

1:08:47

+23:07

15.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

1:08:58

+23:18

16.

Ingvild Brekke

NTNUI

1:10:08

+24:28

17.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:12:36

+26:56

18.

Aurora Fossøy

NTNUI

1:21:27

+35:47

DSQ

Eva-Maria Wartha

NTNUI

1:24:31

83 85 87 88 94

DNS

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

DNS

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

DNS

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

35:33

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

41:46

+6:13

3.

Malin Sandstad

Freidig

45:46

+10:13

4.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

48:30

+12:57

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

53:33

+18:00

6.

Åshild Kolstad

Freidig

57:16

+21:43

7.

Pernille Opheim

Freidig

59:49

+24:16

8.

Frida Opheim

Freidig

1:34:11

+58:38

DSQ

Andrine Viken

Byåsen IL

51:51

74 90 88 94 100

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

46:06

+0:00

2.

Simen Aamodt

NTNUI

47:20

+1:14

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

48:25

+2:19

4.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

49:14

+3:08

5.

Martin Vister

Frol IL

50:25

+4:19

6.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

50:42

+4:36

7.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

52:35

+6:29

8.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

52:52

+6:46

9.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

54:05

+7:59

10.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

55:21

+9:15

11.

Mikkel Sørensen

NTNUI

56:13

+10:07

12.

Isak Bergset

NTNUI

56:20

+10:14

13.

Emil Granqvist

NTNUI

56:52

+10:46

14.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

57:38

+11:32

14.

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

57:38

+11:32

16.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

59:28

+13:22

17.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

1:01:51

+15:45

18.

Lars Owren

Freidig

1:02:44

+16:38

19.

Mattis Holt

Freidig

1:03:32

+17:26

20.

Gunnar A Fiskum

NTNUI

1:07:46

+21:40

21.

Kristoffer Nesland

NTNUI

1:07:55

+21:49

22.

Jørgen Madslien

NTNUI

1:08:34

+22:28

23.

Harald Kalager

NTNUI

1:08:40

+22:34

24.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:12:32

+26:26

25.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:12:48

+26:42

DSQ

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

33:53

71 72 74 75 83 88 94 100 175

DSQ

Simen Eid Nielsen

NTNUI

44:38

71 72 74 75 83 88 94 100

DSQ

Gustav Fiskum

NTNUI

52:47

71 72 74 75 83 88 94

DSQ

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:02:36

75 83 88 94

Brutt

Erik Gustafsson

NTNUI

DNS

Markus Glad

Nydalens SK

DNS

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

DNS

Henrik Upsal

NTNUI

DNS

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

40:42

+0:00

2.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

49:38

+8:56

3.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:29

+22:47

4.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:06:05

+25:23

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

35:14

+0:00

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

36:34

+1:20

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

38:49

+3:35

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

40:29

+5:15

5.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

40:39

+5:25

6.

Mathias Vindal

Freidig

44:52

+9:38

7.

Mathias Hermstad

Freidig

45:02

+9:48

8.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

45:27

+10:13

9.

Adrian Opheim

Freidig

47:24

+12:10

10.

Kjetil Mølnvik

Freidig

48:30

+13:16

11.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

49:02

+13:48

12.

Oscar Lyngen

Frol IL

50:42

+15:28

13.

Anders Haugskott

OL Trollelg

53:00

+17:46

14.

Nils Ola Kvam

Freidig

1:06:02

+30:48

DSQ

Sigurd Melsom

Fossum IF

46:41

83 85 87 88 94 100

DNS

Henry McNulty

NTNUI

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

33:53

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

36:32

+2:39

3.

Jonas Grønli

Freidig

38:31

+4:38

4.

Lars Sandstad

Freidig

39:50

+5:57

5.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

42:38

+8:45

6.

Matias Nissen

Freidig

52:04

+18:11

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

56:42

+22:49

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

57:28

+23:35

DSQ

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

31:04

76 74 90 88 94

DSQ

Isak A Sæternes

Byåsen IL

47:01

60 76 74 88 94

Klasse: H 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

19:07

+0:00

2.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

19:09

+0:02

3.

Emil Grønli

Freidig

19:44

+0:37

4.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

19:45

+0:38

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

24:31

+5:24

6.

Ottar Haugen Misund

Freidig

48:06

+28:59

7.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

48:06

+28:59

63

Klasse: D 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

Freidig

24:34

+0:00

2.

Silje Marie Nissen

Freidig

29:50

+5:16

3.

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

29:51

+5:17

DNS

Nora Halvorsen

Freidig

DNS

Marita Aske

Freidig

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

39:19

+0:00

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

42:00

+2:41

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

49:15

+9:56

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

58:24

+19:05

5.

Rune Stræte

Wing OK

1:02:39

+23:20

DNS

Øystein Wiggen

Byåsen IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

15:43

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

17:45

+2:02

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

17:48

+2:05

4.

Mari Eidsmo

Freidig

24:02

+8:19

5.

Maren Viken

Byåsen IL

26:17

+10:34

6.

Mabel Herskedal Amundsen

Freidig

28:57

+13:14

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

16:07

+0:00

2.

Jostein Rø

Freidig

16:20

+0:13

3.

Einar Eide

Byåsen IL

18:37

+2:30

4.

Tormod Kristian Geving

Freidig

19:40

+3:33

5.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

20:36

+4:29

6.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

21:24

+5:17

7.

Erlend Aune

Byåsen IL

22:34

+6:27

8.

Petter Andreas Lona

Wing OK

24:48

+8:41

9.

August Maske

Freidig

26:50

+10:43

10.

Brage Asplem

Freidig

30:20

+14:13

11.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

30:24

+14:17

12.

Håvard Singsaas

Freidig

36:38

+20:31

13.

Edvard Sørby

Freidig

36:39

+20:32

DSQ

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

49:27

70 91 93

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Byåsen IL

37:16

+0:00

2.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

43:55

+6:39

3.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

44:27

+7:11

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:22:36

+45:20

Klasse: A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

Wing OK

35:50

+0:00

2.

Arild Heggeset

Freidig

40:00

+4:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2016, 21:16:45

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

140

Antall startet:

128