Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarkakarusellen løp5 20. september 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håvard Rønningen

Østmarka OK

28:25

Vilhelm Elvebakk Zaidi

19:17

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

31:36

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

32:35

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:18:07

+0:00

2.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:18:54

+0:47

DSQ

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:22:33

91 249

DSQ

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:22:59

91 249

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Otterlei

Østmarka OK

40:36

Mathias Linløkken

Østmarka OK

20:14

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka OK

49:28

+0:00

DSQ

Magnus Jystad

Østmarka OK

52:30

145 123 124 120 91 249

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

50:31

+0:00

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sofie Asak Jensen

57:16

41 118 117 57 119 109

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt

44:37

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

50:25

+5:48

3.

Øyvind Grandum

IL GeoForm

52:37

+8:00

4.

Mats Byfyglien

1:05:03

+20:26

5.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg

1:07:39

+23:02

6.

Kjell Teigland

Østmarka

1:16:17

+31:40

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

Østmarka OK

48:39

+0:00

2.

John Presterud

Fet OL

57:39

+9:00

3.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

58:51

+10:12

4.

Helge Revhaug

Ringerike

1:00:13

+11:34

5.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt

1:03:50

+15:11

6.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:08:12

+19:33

7.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

1:09:11

+20:32

8.

Tov Arne Bondal

Notodden

1:17:39

+29:00

DSQ

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

52:20

88 145 124 91 132 249

DSQ

Inge Ramberg

Østmarka OK

57:19

88

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

49:07

+0:00

2.

Svein Nygård

Lillomarka

51:07

+2:00

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum

1:01:50

+12:43

4.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:06:17

+17:10

5.

Bjørn Grinde

OSI

1:06:52

+17:45

6.

Are Eriksen

OSI

1:09:53

+20:46

7.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:12:56

+23:49

8.

Terje Linløkken

Østmarka OK

1:14:02

+24:55

DSQ

Erik Næss

Østmarka OK

37:29

90 103 123 91 132 249 100

DSQ

Audrun Utskarpen

OSI

56:27

124 120 90 103 123 91 132 249 100

Brutt

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

Klasse: Lang lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Woll

Østmarka OK

24:08

+0:00

2.

Henrik Gudim

Østmarka OK

32:54

+8:46

3.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

36:33

+12:25

4.

Brage Knutsen

Østmarka OK

41:01

+16:53

5.

Siv Justad

Østmarka OK

50:25

+26:17

107 41 47 118 117 57 119 109 249

6.

June Heredsvela

Østmarka OK

55:11

+31:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2016, 23:49:07

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47