Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 12 21. september 2016

Klasse: H Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Minken

Gjerdrum OL

21:26

+0:00

2.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

43:25

+21:59

Klasse: D Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aminda Bengtson

Gjerdrum OL

26:32

+0:00

2.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

26:56

+0:24

3.

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

27:58

+1:26

4.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

51:27

+24:55

DSQ

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

82 44 45 46 83 48 249

DSQ

Therese Moe Landen

Gjerdrum OL

46:02

249

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

37:50

+0:00

DSQ

Markus Finskud

Hurdal OL

16:25

90 44 148 249

DSQ

Jonas Teksum

Gjerdrum OL

26:32

46

DSQ

Sindre Moe Landen

Gjerdrum OL

29:59

49 46 151 45 90 44 148

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Flatås

Gjerdrum OL

35:39

+0:00

2.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

56:08

+20:29

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

46:16

+0:00

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

46:18

+0:02

3.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

1:02:16

+16:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

1:16:21

+0:00

Brutt

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

Klasse: H 13 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Nyerød

Nes OL

47:16

+0:00

2.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

50:56

+3:40

3.

Joakim Delmark Allum

Ullensaker OL

50:59

+3:43

Klasse: D 13 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Grete Austad

Ullensaker OL

31:32

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

1:08:30

+0:00

2.

Anders Horvei

Frogner IL

1:09:28

+0:58

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

1:36:24

+0:00

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:14:41

38 39 40

DSQ

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

1:20:16

38 39 40

Klasse: H 15 AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

45:51

+0:00

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

51:35

34 58 36 38

Brutt

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

1:12:20

38 64 39

Klasse: D 15 AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Kristin Moe Landen

Gjerdrum OL

57:45

+0:00

2.

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

1:17:29

+19:44

DSQ

Eli Anne Nyerød

Nes OL

1:27:22

39

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

43:20

+0:00

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:07:45

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

1:32:28

+24:43

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:05:06

+0:00

DSQ

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:16:06

64 38 39 40 249

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lene Teksum

Gjerdrum OL

1:05:02

34 58 36 64 38 39 40

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Økern

Frogner IL

1:01:14

+0:00

2.

Knut Engen

Nes OL

1:08:14

+7:00

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:08:17

+7:03

4.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

1:11:47

+10:33

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Steinbekken

Odal OL

42:57

+0:00

2.

Jan Sveen

Ullensaker OL

59:43

+16:46

3.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:11:47

+28:50

4.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

1:21:14

+38:17

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

52:28

+0:00

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

1:07:20

41 149 38 64 39 40

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

38:18

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Morten Vilbo Sørum

Gjerdrum OL

Arrangør

Dagny Lysaker

Gjerdrum OL

Arrangør

Heidi Østli

Gjerdrum OL

Arrangør

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

Arrangør

Pål Næss

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2016, 21:50:26

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56