Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim Dag 1 16. september 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

12:19

Ole Ulseth Sylte

Freidig

13:16

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

19:27

Jens Anton Andresen

Malvik IL

19:37

Benjamin Callanan

Wing OK

17:10

Mathias Leroyer

Freidig

13:37

103

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

15:35

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

17:17

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

20:36

Oline H Lind

Wing OK

26:06

Olav Bjørkan

Byåsen IL

29:22

Erlend Grønli

Freidig

15:58

Linus Fossum Malmring

Freidig

34:41

Eira Forsbak Asplem

Freidig

19:47

Erik Oskal

Hamar OK

30:37

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

19:29

Mirja Mohus

Wing OK

30:57

Sindre Mohus

Wing OK

23:41

Sigrid Eldholm

Wing OK

23:45

Sunniva Eldholm

Wing OK

23:43

Svanhild Eldholm

Wing OK

31:03

DNS

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Maia Ruano Strand

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

12:02

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

13:38

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

10:00

+0:00

2.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

11:49

+1:49

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

12:28

+2:28

4.

Una Kittilsen

Freidig

12:34

+2:34

5.

Tora Kittilsen

Freidig

14:20

+4:20

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

14:35

+4:35

7.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:19

+5:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

13:42

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

14:01

+0:19

3.

Mari Eidsmo

Freidig

14:34

+0:52

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

14:41

+0:59

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

14:57

+1:15

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

17:55

+4:13

7.

Maren Viken

Byåsen IL

18:30

+4:48

8.

Silje Marie Nissen

Freidig

18:46

+5:04

9.

Tuva Grøtte

Wing OK

23:51

+10:09

DSQ

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

16:21

133

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

13:38

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

13:00

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

13:07

+0:07

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

13:35

+0:35

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

13:50

+0:50

5.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

15:46

+2:46

6.

Dina Reitan

Freidig

15:48

+2:48

7.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

16:02

+3:02

8.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

17:43

+4:43

9.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

18:14

+5:14

10.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

19:34

+6:34

11.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

19:51

+6:51

12.

Kamilla Lome

Hamar OK

23:11

+10:11

13.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

23:52

+10:52

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

13:52

+0:00

2.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

14:52

+1:00

3.

Åshild Kolstad

Freidig

15:08

+1:16

4.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

15:12

+1:20

5.

Malin Sandstad

Freidig

15:24

+1:32

6.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

15:50

+1:58

7.

Vera Melkild

Freidig

15:53

+2:01

8.

Mari Angell-Petersen

Freidig

16:11

+2:19

9.

Line Sølberg

OL Trollelg

16:17

+2:25

10.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

16:30

+2:38

11.

Marit Rønning Skoglund

NTNUI

16:32

+2:40

12.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:48

+2:56

13.

Marit Schmid

OL Trollelg

17:08

+3:16

14.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

17:27

+3:35

15.

Randi Marie Mohus

Wing OK

17:52

+4:00

16.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

18:03

+4:11

17.

Veronica Morstøl Øvremo

Ålgård Orientering

18:04

+4:12

18.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

18:07

+4:15

19.

Tina Strømdal Wik

Freidig

18:17

+4:25

20.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

18:57

+5:05

21.

Melanie Simpson

Wing OK

19:20

+5:28

22.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

20:20

+6:28

23.

Andrine Viken

Byåsen IL

20:21

+6:29

24.

Kristin Jæger

Oppsal Orientering

22:14

+8:22

25.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

23:40

+9:48

DNS

Vilde Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Vibeke Falck Holte

Freidig

DNS

Nanna Norderud

IL Tyrving

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

14:51

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

14:52

+0:01

3.

Sigrid Melkild

Freidig

15:51

+1:00

4.

Kari Ulseth

Freidig

15:54

+1:03

5.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

17:18

+2:27

6.

Mari Hoff

Byåsen IL

20:36

+5:45

7.

Mai Iren Almås

IL Leik

20:42

+5:51

8.

Inger Anne Ryen

Wing OK

21:22

+6:31

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

15:27

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

16:49

+1:22

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

16:57

+1:30

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

17:19

+1:52

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

18:10

+2:43

6.

Grete Berge Owren

Freidig

18:13

+2:46

7.

Kari Madslien

Nydalens SK

18:34

+3:07

8.

Tove Heimdal

Konnerud IL

18:41

+3:14

9.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

18:43

+3:16

10.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

19:33

+4:06

11.

Trine Sunnset

Melhus IL

22:26

+6:59

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

26:06

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

29:33

+3:27

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

19:09

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofus H Lind

Wing OK

13:02

Alf Petter Lynum

Freidig

10:51

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

8:57

+0:00

2.

Emil Leroyer

Freidig

10:31

+1:34

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

11:50

+2:53

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

13:54

+4:57

5.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

15:58

+7:01

6.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

25:01

+16:04

DNS

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

12:09

+0:00

2.

Mikkel Holt

Freidig

12:15

+0:06

3.

Jostein Rø

Freidig

14:05

+1:56

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

14:13

+2:04

5.

Tormod Kristian Geving

Freidig

15:29

+3:20

6.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

15:49

+3:40

7.

Nikolai Renolen

Wing OK

15:54

+3:45

8.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

16:22

+4:13

9.

Gabriel Callanan

Wing OK

16:37

+4:28

10.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

17:34

+5:25

11.

Vemund Mølnvik

Freidig

18:33

+6:24

12.

Brage Asplem

Freidig

19:30

+7:21

13.

August Maske

Freidig

29:25

+17:16

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

16:29

129

DSQ

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

17:11

144

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

12:42

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

12:43

+0:01

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

13:00

+0:18

4.

Vegard Kittilsen

Freidig

13:18

+0:36

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

13:24

+0:42

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

13:42

+1:00

6.

Lars Sandstad

Freidig

13:42

+1:00

8.

Gaute Kvittum Nytrøen

Tynset IF

14:05

+1:23

9.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

14:37

+1:55

10.

Jonas Vindal

Wing OK

14:54

+2:12

11.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:02

+2:20

12.

Jonas Grønli

Freidig

15:03

+2:21

13.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:04

+2:22

14.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

15:08

+2:26

15.

Are Lodgaard

Byåsen IL

15:12

+2:30

16.

Elias Bergset

IL Veten

15:32

+2:50

17.

Matias Nissen

Freidig

15:33

+2:51

18.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

16:25

+3:43

19.

Håkon Holstad

Freidig

17:20

+4:38

20.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

18:19

+5:37

21.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

19:44

+7:02

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

13:07

+0:00

2.

Oskar Andrén

OK Tisaren

13:14

+0:07

2.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

13:14

+0:07

4.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

13:15

+0:08

5.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

13:25

+0:18

6.

Audun Heimdal

Konnerud IL

13:34

+0:27

6.

Håvard Eidsmo

Freidig

13:34

+0:27

8.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:36

+0:29

9.

Tomas Eidsmo

Freidig

13:46

+0:39

10.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

14:00

+0:53

11.

Mattis Holt

Freidig

14:09

+1:02

12.

Oscar Lyngen

Frol IL

14:12

+1:05

13.

Anders Haugskott

OL Trollelg

14:19

+1:12

14.

Erlend Kvittum Nytrøen

Tynset IF

14:24

+1:17

15.

Kjetil Mølnvik

Freidig

14:32

+1:25

16.

Halvor Eid Nielsen

Ärla IF

14:35

+1:28

17.

Lars Owren

Freidig

14:49

+1:42

18.

Mathias Hermstad

Freidig

14:50

+1:43

19.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

15:08

+2:01

20.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

15:32

+2:25

21.

Ola Keiserås

IL Leik

15:36

+2:29

22.

Lauri Similä

NTNUI

15:47

+2:40

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

16:06

+2:59

24.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

16:21

+3:14

25.

Brage Jørum

Byåsen IL

16:24

+3:17

26.

Tommy Schmid

OL Trollelg

17:48

+4:41

27.

Erik Storaas

Byåsen IL

17:57

+4:50

28.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

18:31

+5:24

29.

Adam Georgsson

Karlskrona SOK

19:16

+6:09

30.

Lars Løseth

Harstad OL

19:56

+6:49

DNS

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

13:24

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

14:23

+0:59

3.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

14:59

+1:35

4.

Robert Otterlei

Byåsen IL

15:35

+2:11

5.

Eivind Lona

Wing OK

15:38

+2:14

6.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

15:42

+2:18

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

15:49

+2:25

8.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

16:33

+3:09

9.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

17:13

+3:49

9.

Jon Holstad

Freidig

17:13

+3:49

11.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

17:22

+3:58

12.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

17:41

+4:17

13.

Arild Heggeset

Freidig

17:55

+4:31

14.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

20:40

+7:16

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

16:05

131

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

13:36

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

13:59

+0:23

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

15:09

+1:33

4.

Hans Eidnes

Harstad OL

15:36

+2:00

5.

Bernt Rognes

Freidig

15:49

+2:13

6.

Anders Bergset

IL Veten

16:06

+2:30

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

16:10

+2:34

8.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

16:25

+2:49

9.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

16:36

+3:00

10.

Jan-Einar Øvremo

Ålgård Orientering

16:39

+3:03

11.

Jon Vindal

Wing OK

17:08

+3:32

12.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

18:14

+4:38

13.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

19:22

+5:46

14.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

31:09

+17:33

DSQ

Rune Stræte

Wing OK

16:35

139

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

15:44

+0:00

2.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

20:02

+4:18

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

23:40

+7:56

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

18:33

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

19:40

+1:07

3.

Magnus Landstad

Freidig

20:22

+1:49

4.

Roar Forbord

Malvik IL

20:30

+1:57

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

24:18

+5:45

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

34:12

+15:39

7.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

35:24

+16:51

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Scott Macody Lund

NTNUI

14:06

+0:00

2.

Jérôme Soulard

15:21

+1:15

3.

Anthony Bossard

17:57

+3:51

4.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

27:16

+13:10

DSQ

Bjørn Løvås

Nidarøst OK

17:57

150

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

20:29

+0:00

2.

Gro Ellegaard

Vang OL

22:54

+2:25

3.

Martine Hennig

Gimle IF

56:35

+36:06

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

12:54

+0:00

2.

Tarjei Vollset

NTNUI

13:35

+0:41

3.

Aleksander Bredesen

19:39

+6:45

4.

Gunhild Kristine Johansen

Asker Skiklubb

22:10

+9:16

DSQ

Even Thingstad

21:46

143 101


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2017, 20:45:49

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

238

Antall startet:

228