Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarkakarusellen løp 6 27. september 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Jystad

Østmarka OK

34:11

Rachel Constanse Steder

Østmarka OK

30:29

Marius Esvall

Østmarka OK

29:45

Martine Haug

Østmarka OK

34:47

58

Bertine Mjøster

Østmarka OK

40:37

Miriam K. Eriksen

Østmarka OK

47:00

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

43:41

Andreas Sandernes

Østmarka OK

26:02

Håvard Rønningen

Østmarka OK

26:18

Regine Røisland

Østmarka OK

36:36

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

54:49

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

34:30

147 159 165 141 167 100

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nene Diallo

Østmarka OK

48:26

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Brevik

Østmarka OK

54:40

+0:00

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

36:41

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

41:28

+0:00

2.

Eira Wessel Line

Østmarka OK

1:07:11

+25:43

3.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:07:15

+25:47

4.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:07:21

+25:53

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

52:20

+0:00

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matilde Holen

Østmarka OK

1:09:29

+0:00

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Mathias Linløkken

Østmarka OK

35:14

141 167 100

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

52:12

+0:00

2.

Emil Huuse

Østmarka OK

1:04:00

+11:48

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Jystad

Østmarka OK

50:57

+0:00

2.

Brage Knutsen

Østmarka OK

52:07

+1:10

3.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

52:12

+1:15

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Raumar

41:03

+0:00

2.

Henrik Gudim

Østmarka OK

42:04

+1:01

DSQ

Bendik Mjøster

Østmarka OK

56:05

41 107 165 132 141 167 100

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:09:36

+0:00

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siv Jystad

Østmarka OK

50:58

+0:00

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

Fossum IF

33:03

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal O-lag

37:37

+4:34

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt

41:19

+8:16

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

44:02

+10:59

5.

Bernt Tollefsen

GeoForm IL

1:03:44

+30:41

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

48:23

+0:00

2.

Truls Hangell

Lillomarka

1:06:33

+18:10

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka

45:19

+0:00

2.

Rolv Anders Systad

Lyn

46:22

+1:03

3.

Trond Kortner

Østmarka OK

46:41

+1:22

4.

Knut E. Helland

Østmarka OK

47:01

+1:42

5.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

47:38

+2:19

6.

Håvar Brevik

Østmarka OK

47:46

+2:27

7.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

48:45

+3:26

8.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

54:13

+8:54

9.

Rune Teigland

Østmarka OK

55:18

+9:59

10.

Are Eriksen

OSI

56:47

+11:28

11.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

58:16

+12:57

12.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:07:44

+22:25

13.

Erik Næss

Østmarka OK

1:10:12

+24:53

14.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:11:54

+26:35

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:14:40

+29:21

Klasse: N-Mosjon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Byfuglien

Gjøvard OL

36:17

+0:00

2.

Jonny Horvi

Klubbløs

36:31

+0:14

3.

Øyvind Haug

Østmarka OK

38:39

+2:22

4.

Line Mjøster

Østmarka OK

42:07

+5:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2016, 21:51:18

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58