Klasse: N-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Martin Jystad | Østmarka OK | 34:11 | ||||||
Rachel Constanse Steder | Østmarka OK | 30:29 | ||||||
Marius Esvall | Østmarka OK | 29:45 | ||||||
Martine Haug | Østmarka OK | 34:47 | 58 | |||||
Bertine Mjøster | Østmarka OK | 40:37 | ||||||
Miriam K. Eriksen | Østmarka OK | 47:00 | ||||||
Pernille Sundt Lyngøy | Østmarka OK | 43:41 | ||||||
Andreas Sandernes | Østmarka OK | 26:02 | ||||||
Håvard Rønningen | Østmarka OK | 26:18 | ||||||
Regine Røisland | Østmarka OK | 36:36 | ||||||
Klasse: D10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 54:49 | ||||||
Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 34:30 | 147 159 165 141 167 100 | |||||
Klasse: D11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Nene Diallo | Østmarka OK | 48:26 | ||||||
Klasse: D11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gina Brevik | Østmarka OK | 54:40 | +0:00 | ||||
Klasse: D13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jenny Emilie Herredsvela | Østmarka OK | 36:41 | +0:00 | ||||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 41:28 | +0:00 | ||||
2. | Eira Wessel Line | Østmarka OK | 1:07:11 | +25:43 | ||||
3. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 1:07:15 | +25:47 | ||||
4. | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 1:07:21 | +25:53 | ||||
Klasse: D15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | 52:20 | +0:00 | ||||
Klasse: D15-20B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Matilde Holen | Østmarka OK | 1:09:29 | +0:00 | ||||
Klasse: H10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Brutt | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 35:14 | 141 167 100 | ||||
Klasse: H11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Nomeland | Østmarka OK | 52:12 | +0:00 | ||||
2. | Emil Huuse | Østmarka OK | 1:04:00 | +11:48 | ||||
Klasse: H13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnus Jystad | Østmarka OK | 50:57 | +0:00 | ||||
2. | Brage Knutsen | Østmarka OK | 52:07 | +1:10 | ||||
3. | Ole Martin Nomeland | Østmarka OK | 52:12 | +1:15 | ||||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gaute Fosstveit | Raumar | 41:03 | +0:00 | ||||
2. | Henrik Gudim | Østmarka OK | 42:04 | +1:01 | ||||
DSQ | Bendik Mjøster | Østmarka OK | 56:05 | 41 107 165 132 141 167 100 | ||||
Klasse: H15-20B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 1:09:36 | +0:00 | ||||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siv Jystad | Østmarka OK | 50:58 | +0:00 | ||||
Klasse: B-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | Fossum IF | 33:03 | +0:00 | ||||
2. | John Thomas Petersen | Nittedal O-lag | 37:37 | +4:34 | ||||
3. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt | 41:19 | +8:16 | ||||
4. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 44:02 | +10:59 | ||||
5. | Bernt Tollefsen | GeoForm IL | 1:03:44 | +30:41 | ||||
Klasse: A-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Petter Næss | Oppsal Orientering | 48:23 | +0:00 | ||||
2. | Truls Hangell | Lillomarka | 1:06:33 | +18:10 | ||||
Klasse: A-Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Svein Nygård | Lillomarka | 45:19 | +0:00 | ||||
2. | Rolv Anders Systad | Lyn | 46:22 | +1:03 | ||||
3. | Trond Kortner | Østmarka OK | 46:41 | +1:22 | ||||
4. | Knut E. Helland | Østmarka OK | 47:01 | +1:42 | ||||
5. | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | 47:38 | +2:19 | ||||
6. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 47:46 | +2:27 | ||||
7. | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 48:45 | +3:26 | ||||
8. | Magnus Ramberg | Østmarka OK | 54:13 | +8:54 | ||||
9. | Rune Teigland | Østmarka OK | 55:18 | +9:59 | ||||
10. | Are Eriksen | OSI | 56:47 | +11:28 | ||||
11. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 58:16 | +12:57 | ||||
12. | Inge Ramberg | Østmarka OK | 1:07:44 | +22:25 | ||||
13. | Erik Næss | Østmarka OK | 1:10:12 | +24:53 | ||||
14. | Thomas Grøstad | Østmarka OK | 1:11:54 | +26:35 | ||||
15. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:14:40 | +29:21 | ||||
Klasse: N-Mosjon | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mats Byfuglien | Gjøvard OL | 36:17 | +0:00 | ||||
2. | Jonny Horvi | Klubbløs | 36:31 | +0:14 | ||||
3. | Øyvind Haug | Østmarka OK | 38:39 | +2:22 | ||||
4. | Line Mjøster | Østmarka OK | 42:07 | +5:50 |
Sist oppdatert: | 27 september 2016, 19:51:18 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 58 |
Antall startet: | 58 |