Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night, fellesstart 28. september 2016

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

25:49

+0:00

6:55

2.

Magne Jutulstad

NTNUI

26:08

+0:19

7:00

3.

Emil Granqvist

NTNUI

26:30

+0:41

7:06

4.

Paul Sirum

Frol IL

26:31

+0:42

7:06

5.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

26:35

+0:46

7:07

6.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

26:39

+0:50

7:08

7.

Mikkel Sørensen

NTNUI

26:44

+0:55

7:10

8.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

27:05

+1:16

7:15

9.

Harald Kalager

NTNUI

27:08

+1:19

7:16

10.

Erik Gustafsson

NTNUI

27:22

+1:33

7:20

11.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

31:00

+5:11

8:18

12.

Karen Oline Kolstad

Freidig

32:15

+6:26

8:38

13.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

32:21

+6:32

8:40

14.

Ola Keiserås

IL Leik

32:24

+6:35

8:41

15.

Are Lodgaard

Byåsen IL

32:40

+6:51

8:45

16.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

33:06

+7:17

8:52

17.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

33:52

+8:03

9:04

18.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

34:25

+8:36

9:13

19.

Kristine Fjellanger

NTNUI

34:31

+8:42

9:15

20.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

34:36

+8:47

9:16

21.

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

36:57

+11:08

9:54

22.

Tommy Schmid

OL Trollelg

37:03

+11:14

9:55

23.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

37:20

+11:31

10:00

24.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

37:43

+11:54

10:06

25.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

37:45

+11:56

10:07

26.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

38:28

+12:39

10:18

27.

Marit Schmid

OL Trollelg

42:05

+16:16

11:16

28.

Aurora Fossøy

NTNUI

44:51

+19:02

12:01

29.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

46:28

+20:39

12:27

30.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

47:18

+21:29

12:40

31.

Rune Stræte

Wing OK

50:03

+24:14

13:25

32.

Arild Heggeset

Freidig

52:12

+26:23

13:59

33.

Gry Granstedt

NTNUI

55:39

+29:50

14:55

34.

Øyvind Schjelderup

Freidig

56:30

+30:41

15:08

35.

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

57:41

+31:52

15:27

36.

Tone Almås

IL Leik

1:03:26

+37:37

17:00

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

10:01

47 46 44 36 54 35 40 42 43 38 31 33 5...

DSQ

Camilla Öhman

NTNUI

46:47

36 54 35 42 43 38 31 33 52 53

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

54:21

40 42 43 38 31 33 52 53 100

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

DNS

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

DNS

Anders Felde Olaussen

Halden SK

DNS

Simen Aamodt

NTNUI

DNS

Simen Eid Nielsen

NTNUI

DNS

Gøril Rønning Sund

Frol IL

DNS

Espen Stornes

NTNUI

DNS

Niklas Profors

NTNUI

DNS

Solveig Blandkjenn

NTNUI

DNS

Vegard Line

NTNUI

DNS

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

DNS

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

38:32

+0:00

12:58

2.

John Lerli

Melhus IL

39:28

+0:56

13:17

3.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

44:08

+5:36

14:51

4.

Mona Windseth

Melhus IL

1:04:06

+25:34

21:34

DSQ

Øistein Åsmul

OL Trollelg

44:25

33

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

46:50

33

DNS

Mikkel Holt

Freidig

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

22:29

+0:00

12:25

2.

Ørjan Sæter

Melhus IL

30:48

+8:19

17:00

3.

Andreas Aagensen

Melhus IL

30:51

+8:22

17:02

4.

Erik Tofte jr

Melhus IL

30:53

+8:24

17:03

5.

Martin Aune

Melhus IL

30:57

+8:28

17:05

6.

Oskar Storler

Melhus IL

31:05

+8:36

17:10

7.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

31:06

+8:37

17:10

8.

Eirik Skurdal

Melhus IL

31:08

+8:39

17:12

9.

Aslak Kåsbøll

Melhus IL

31:10

+8:41

17:13

10.

Harald Sørflakne

Melhus IL

31:12

+8:43

17:14

11.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

32:32

+10:03

17:58

12.

Sander Sandmo

Melhus IL

33:00

+10:31

18:13

13.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

33:47

+11:18

18:39

14.

Michael Olsen

Melhus IL

39:23

+16:54

21:45

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

10:36

14:31

Leah Gylland

Melhus IL

27:10

37:12

Vårin Vold Finstad

Melhus IL

26:58

36:56

Nicklas Ricard Nyland Kracht

Melhus IL

10:16

14:03

Mathias Leintrø Lian

Melhus IL

10:11

13:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 oktober 2016, 22:53:30

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

78

Antall startet:

64