Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

2-mila 9. oktober 2016

Klasse: 2-mila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

2:26:05

+0:00

2.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

2:34:00

+7:55

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

2:36:40

+10:35

4.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

2:48:59

+22:54

159 166 166

5.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

3:06:51

+40:46

159 166 166

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

3:07:01

+40:56

7.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

3:07:44

+41:39

8.

Trond Lund

IL Tyrving

3:30:30

+1:04:25

100 116 115 106 52 114 166 100 101 115 75 58

9.

Stein H. Hagen

Fossum IF

3:46:12

+1:20:07

10.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

4:14:55

+1:48:50

DSQ

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

2:40:41

106 52 114 166 115 75 58 110 112 105

DNS

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: Mila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:14:15

+0:00

163 167 165 168 161

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:25:02

+10:47

163 167 165 168 161

3.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:26:39

+12:24

163 167 165 159 168 161 166

4.

David Løver

Modum OL

1:27:34

+13:19

163 167 165 168 161

5.

Eivind Tonna

Lillomarka OL

1:29:44

+15:29

163 167 165 168 161

6.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:31:40

+17:25

163 167 165 168 161

7.

Lars Steinar Hefre

Bø OL

1:34:18

+20:03

58 116 115 106 52 114 166 100 101 115 75 58 11...

8.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

1:36:32

+22:17

9.

Njål Nore

Asker Skiklubb

1:36:46

+22:31

10.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

1:38:38

+24:23

11.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:39:02

+24:47

12.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:39:29

+25:14

13.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

1:40:38

+26:23

14.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:40:49

+26:34

15.

Håvard Hågård

Konnerud IL

1:42:12

+27:57

16.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:43:47

+29:32

17.

Gjermund Røren

Eiker OL

1:44:39

+30:24

18.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

1:47:47

+33:32

19.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:49:49

+35:34

20.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:50:00

+35:45

21.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:50:13

+35:58

22.

Einar Gisholt

Fossum IF

1:51:37

+37:22

23.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

1:54:04

+39:49

24.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:56:23

+42:08

25.

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

1:57:18

+43:03

26.

Morten Tangen

Måren OK

1:58:41

+44:26

27.

Kjell Rønneberg

Røyken OL

1:58:55

+44:40

28.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

2:00:04

+45:49

29.

Per Schanche

Asker Skiklubb

2:01:22

+47:07

30.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

2:12:51

+58:36

31.

Lars Berglund

Ringerike OL

2:16:34

+1:02:19

166

32.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

2:23:30

+1:09:15

159 166

32.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

2:23:30

+1:09:15

34.

Per Øhlckers

IL Tyrving

2:46:34

+1:32:19

35.

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

2:49:20

+1:35:05

36.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

2:49:38

+1:35:23

159 166

37.

Helge Revhaug

Ringerike OL

2:50:02

+1:35:47

38.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

2:51:38

+1:37:23

DNS

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

Klasse: Mila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

1:43:14

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:52:08

+8:54

3.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

1:54:04

+10:50

4.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:54:06

+10:52

5.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

1:54:55

+11:41

6.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:57:25

+14:11

159 166

7.

Hege Feiring

IL Tyrving

2:00:10

+16:56

8.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

2:00:16

+17:02

9.

Marit Egner

Asker Skiklubb

2:13:16

+30:02

10.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

2:23:32

+40:18

11.

Unni Rye

Asker Skiklubb

2:45:34

+1:02:20

159 166

DSQ

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

2:18:44

160 166 101 100

Klasse: Halvmila - A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

50:08

+0:00

158

2.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

50:47

+0:39

158

3.

Tove Strand

Måren OK

55:58

+5:50

4.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

56:41

+6:33

5.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

1:15:46

+25:38

6.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:16:05

+25:57

7.

Sara Martini

Asker Skiklubb

1:18:08

+28:00

8.

Kjetil Hagen

Asker Skiklubb

1:18:09

+28:01

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:22:54

+32:46

10.

Atle Solheim

Kristiansand OK

1:26:14

+36:06

11.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

1:27:20

+37:12

12.

Tom Rådahl

IL Tyrving

1:27:26

+37:18

13.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:29:39

+39:31

14.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:29:53

+39:45

15.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:37:13

+47:05

16.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:37:15

+47:07

17.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:37:50

+47:42

18.

Linda Fredh

Måren OK

1:45:18

+55:10

DSQ

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

1:18:31

115

DSQ

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

1:54:44

58

DSQ

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

1:54:50

58

DSQ

Inge Westly

Asker Skiklubb

DNS

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

DNS

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

DNS

Maria Persson

Asker Skiklubb

DNS

Anders Hefre

Bø OL

DNS

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: Halvmila - B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

56:35

+0:00

169

2.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

1:00:23

+3:48

169

3.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

1:05:18

+8:43

4.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

1:05:33

+8:58

5.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

1:09:07

+12:32

6.

Ingvild Pedersen Bergan

Asker Skiklubb

1:09:28

+12:53

7.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:10:30

+13:55

8.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:10:37

+14:02

9.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

1:11:07

+14:32

10.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

1:11:10

+14:35

11.

Helga M. Backer

Asker Skiklubb

1:11:16

+14:41

12.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

1:16:18

+19:43

13.

Manuel Simon

Asker Skiklubb

1:34:08

+37:33

14.

Simen Hagen Strømsnes

Asker Skiklubb

1:34:11

+37:36

15.

Juan Ruiz

Asker Skiklubb

1:34:13

+37:38

16.

Vegard Kyrkjedelen Hovland

Asker Skiklubb

1:50:15

+53:40

17.

Trym Hovland Kyrkjedelen

Asker Skiklubb

1:50:22

+53:47

18.

Katinka Evensen

Asker Skiklubb

2:16:18

+1:19:43

19.

Paola Simone

Asker Skiklubb

2:16:20

+1:19:45

20.

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

2:18:45

+1:22:10

DSQ

Rasmus Berglund

Ringerike OL

56:58

169 112 113 105 104 103

DNS

Silje Lund Hovden

IL Tyrving

DNS

Nora Christine Hansen

Røyken OL

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

Avlest

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

Klasse: Engelsk mil

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

24:08

+0:00

2.

Hulda Tellnes

Asker Skiklubb

43:13

+19:05

3.

Maria Johannesen Linnebo

Asker Skiklubb

43:14

+19:06


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2016, 19:41:51

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

118

Antall startet:

108