Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Night Cup løp 1 12. oktober 2016

Klasse: Lang 4,9 km 14 poster

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

49:10

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

52:25

+3:15

3.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:07

+10:57

4.

Tor Ringstad

Cisco

1:06:00

+16:50

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:09:55

+20:45

6.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:12:48

+23:38

7.

Petter Gisholt

Fossum IF

1:21:38

+32:28

8.

Håkon Bugge

No team

1:24:26

+35:16

9.

Audrun Utskarpen

OSI

1:36:30

+47:20

DSQ

Erik Thorsson

Tume

10:43

74 75 116 117 118 119 120 122 123 124 127 150

DSQ

JOHAN SVEDBERG

Heming Orientering

52:14

127

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

55:03

73

DSQ

Mikael Olaussen

OSI

1:02:02

73

DSQ

Hanne Maria Vister

OSI

1:02:20

73

DSQ

Jurjis Senbergs

VBIL

1:05:36

73 116 117 118 119 120 122 123 124 127 150

DSQ

Bjørn Grinde

OSI

1:15:41

71

DSQ

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:34:43

122 123 124 127

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:38:07

127

Brutt

Torkil Eide Solstad

DNV GL

Klasse: Mellom 3,9 km 12 poster

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

Heming Orientering

41:38

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

45:15

+3:37

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

48:23

+6:45

4.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

51:34

+9:56

5.

Egil Eide

Tyrving, IL

55:03

+13:25

6.

Egil Iversen

Heming Orientering

55:09

+13:31

7.

Morten Tangen

Måren OK

55:49

+14:11

8.

Per J Karlsbakk

DNV GL

56:59

+15:21

9.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

57:24

+15:46

10.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

57:31

+15:53

11.

Svein Jacobsen

Tyrving

58:01

+16:23

12.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

58:03

+16:25

13.

Christian Reusch

REGJERINGSADVOKAT

1:02:34

+20:56

14.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:04:00

+22:22

15.

Eivind Ruth

DNV GL

1:04:46

+23:08

16.

Adam Larsson

DNV GL

1:04:47

+23:09

17.

Finn Gange

Privat

1:06:06

+24:28

18.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:06:43

+25:05

19.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:09:25

+27:47

20.

Johan Mikalsen

DNV GL

1:10:24

+28:46

21.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:11:53

+30:15

22.

Ulf Gunnar Mikalsen

DNV GL

1:20:41

+39:03

DSQ

Per Schanche

Asker SK

38:07

71 120 122 123 124 125 127 150

DSQ

Terje Wiig Mathisen

Open iT

45:29

71

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

46:45

75 119 120 122 123 124 125 127

DSQ

Trond Hegna

Asker Skiklubb

49:08

75

DSQ

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

57:11

71

Klasse: Kort 2,5 km 8 poster

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eilev Kvaale

Asker skiklubb

35:08

+0:00

2.

Øyvind Grandum

Geoform

49:10

+14:02

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

51:56

+16:48

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:11:38

+36:30

5.

Sharon Broadwell

PRIVAT

1:21:03

+45:55

DSQ

Stefan Kernstock

DNV GL

32:46

122 125 127 150

DSQ

Svenja Kernstock

DNV GL

32:58

122 125 127 150

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

1:45:19

112


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 oktober 2016, 20:40:42

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54