Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Night Cup Løp 3 26. oktober 2016

Klasse: Kort (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

24:19

+0:00

2.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

27:41

+3:22

3.

Stein H Hagen

Fossum IF

28:02

+3:43

4.

Christian Fredrik Borg

KOLL

28:57

+4:38

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

34:39

+10:20

6.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

42:18

+17:59

7.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratet IF

53:02

+28:43

8.

Trine Justad Raaen

Kongsberg OL

56:09

+31:50

DSQ

Vegard Hovland

Asker Skiklubb

28:02

71 70 115 75 116 72 73

Klasse: Mellom (3.4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Tyrving

41:10

+0:00

2.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

42:54

+1:44

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

43:49

+2:39

4.

Olav Hasaas

Fossum IF

43:51

+2:41

5.

Tormod Øvergaard

Istone

46:06

+4:56

6.

Rein Ole Jørgensen

Østmarka OK

46:51

+5:41

7.

Torgeir Strandhagen

Budstikka

48:00

+6:50

8.

Eivind Ruth

DNV GL

49:06

+7:56

9.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

50:18

+9:08

10.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

50:59

+9:49

11.

Sivert Kverme

Fossum IF

51:32

+10:22

12.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

53:18

+12:08

13.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

53:21

+12:11

14.

Tormod Bøe

DNV

54:02

+12:52

15.

Belinda Rudsengen

OSI

54:59

+13:49

16.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

55:58

+14:48

17.

Olav Nipen

Tyrving, IL

56:24

+15:14

18.

Dag Haugland

OSLO KOMMUNE

58:55

+17:45

19.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet IF

59:50

+18:40

20.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

1:00:59

+19:49

21.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

1:01:53

+20:43

22.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

1:02:41

+21:31

23.

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

1:05:58

+24:48

24.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:14:24

+33:14

25.

Bent Kverme

Fossum IF

1:19:42

+38:32

26.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:20:33

+39:23

27.

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

1:23:40

+42:30

28.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:27:13

+46:03

29.

Jurijs Senbergs

VBIL

2:14:01

+1:32:51

DSQ

Øyvind Grandum

Geoform

1:08:42

175

Klasse: Lang (5.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Allan Cherry

Nydalen

43:30

+0:00

2.

Leif Størmer

Heming

52:05

+8:35

3.

Ralph Street

Nydalen Skiklubb

52:21

+8:51

4.

Tarjei Holo

Fossum IF

53:06

+9:36

5.

Øystein Holo

Fossum IF

54:59

+11:29

6.

Trond Lund

IL Tyrving

58:05

+14:35

7.

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

58:55

+15:25

8.

Torkil Eide Solstad

DNV GL

1:00:54

+17:24

9.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:02:30

+19:00

10.

Hallvard Koren

OK Moss

1:03:59

+20:29

11.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

1:08:36

+25:06

12.

Tor Ringstad

Cisco

1:08:54

+25:24

13.

Thor Mella

Oppsal IF

1:09:36

+26:06

14.

Bjørn Grinde

OSI

1:11:03

+27:33

15.

Emil Størmer

Fossum IF

1:16:26

+32:56

16.

Audrun Utskarpen

OSI

1:17:27

+33:57

17.

Per J Karlsbakk

DNV

1:32:10

+48:40

18.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:33:14

+49:44

19.

Håkon Bugge

No team

1:33:55

+50:25

20.

Lars Christensen

Esso

1:43:01

+59:31

DSQ

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:20:26

96 79 76 74 71 73

Klasse: Asker D-12 (1.1km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Nastad

Asker Skiklubb

15:51

+0:00

2.

Astrid Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

15:57

+0:06

Klasse: Asker H-12 (1.1km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarje Espelid

Asker Skiklubb

6:12

+0:00

2.

Martin Linnebo

Asker Skiklubb

6:22

+0:10

3.

Andreas Eriksen

Asker Skiklubb

6:49

+0:37

4.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

7:11

+0:59

5.

Mikael Birekelund

Asker Skiklubb

7:25

+1:13

6.

Eirik Næss

Asker Skiklubb

7:39

+1:27

7.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

7:44

+1:32

8.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

11:05

+4:53

DSQ

Sondre Næss

Asker Skiklubb

1:31

111 112 113 114 175 150

Klasse: Asker H13-14 (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

17:34

+0:00

2.

Eilev Kvaale

Asker skiklubb

27:27

+9:53

3.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

27:54

+10:20

4.

Frikk Embergsrud

Asker Skiklubb

28:06

+10:32

5.

Jakob Tellnes

Asker Skiklubb

49:13

+31:39

Klasse: Asker D50 (2.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

40:39

+0:00

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

37:21

150

Klasse: Asker D15-16 (3.4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Markussen

Asker Skiklubb

40:49

+0:00

2.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

51:10

+10:21

Klasse: Asker H15-16 (3.4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

27:11

+0:00

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

35:15

+8:04

3.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

44:42

+17:31

4.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

45:31

+18:20

Klasse: Asker D17 (3.4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

32:03

+0:00

2.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

42:10

+10:07

3.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

45:02

+12:59

4.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

47:20

+15:17

5.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

50:59

+18:56

Klasse: Asker H50 (3.4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fosum

Asker Skiklubb

37:06

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker

44:02

+6:56

3.

Per Schanche

Asker SK

49:57

+12:51

DSQ

Øivvind Linnebo

Asker Skiklubb

53:24

77 78 74 75

Klasse: Asker H17 (5.3km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

52:36

+0:00

2.

Jostein Tellnes

ASKER

59:17

+6:41

3.

Eirik Jørgensen

Asker Skiklubb

1:00:19

+7:43

4.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

1:03:19

+10:43

5.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:03:40

+11:04

6.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:04:23

+11:47

7.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

1:04:29

+11:53

8.

Bjørn Gulbrandsen

Asker SK

1:05:20

+12:44

9.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:10:07

+17:31

DSQ

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

26:15

76 74 71 73 175 150

DSQ

Anton Plaian

Asker Skiklubb

2:22:16

70 75 77 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 oktober 2016, 20:12:02

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

104

Antall startet:

104