Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grankvistløpet 29. oktober 2016

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

37:24

+0:00

2.

Stian Lillegård

Lillomarka

38:39

+1:15

3.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

46:38

+9:14

4.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

54:15

+16:51

5.

Emil Huuse

Østmarka OK

54:27

+17:03

6.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

55:17

+17:53

59 62

7.

Gina Brevik

Østmarka OK

55:18

+17:54

8.

Malin Haug

Østmarka OK

59:27

+22:03

9.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:23:48

+46:24

10.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

1:23:49

+46:25

11.

Bertine Mjøster

Østmarka OK

1:23:51

+46:27

11.

Martine Haug

Østmarka OK

1:23:51

+46:27

13.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

1:23:52

+46:28

14.

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

1:34:35

+57:11

15.

Regine Røisland

Østmarka OK

1:34:38

+57:14

16.

Ada von Simson

Østmarka OK

1:34:41

+57:17

17.

Frida Sundt Lyngøy

Østmarka OK

1:34:44

+57:20

18.

Solveig Ruud Tednes

Østmarka OK

+0:0-24

18.

Ingrid Ruud Tednes

Østmarka OK

+0:0-24

DSQ

Bendik Mjøster

Østmarka OK

1:22:20

62 63 64 65 67 69 100

DSQ

Martin Jystad

Østmarka OK

1:22:21

62 63 64 65 67 69 100

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Sandernes

Østmarka

58:33

+0:00

2.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

1:07:41

+9:08

3.

Katrine Lodgaard

Østmarka OK

1:07:43

+9:10

4.

Hanne Lodgaard

Østmarka OK

1:11:44

+13:11

63 62

5.

Siv Jystad

Østmarka OK

1:42:54

+44:21

5.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

1:42:54

+44:21

7.

Line Mjøster

Østmarka OK

1:42:55

+44:22

8.

Martine Røisland

Østmarka OK

1:43:46

+45:13

9.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:43:58

+45:25

174 249

DSQ

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

1:42:02

63 62

DSQ

Brage Knutsen

Østmarka OK

1:42:42

63 62

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

1:06:52

+0:00

2.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

1:13:59

+7:07

3.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:46:33

+39:41

4.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka OK

1:46:37

+39:45

4.

Monica Brevik

Østmarka OK

1:46:37

+39:45

6.

Matilde Holen

Østmarka OK

1:46:39

+39:47

7.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

2:45:33

+1:38:41

8.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

2:45:40

+1:38:48

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:46:31

+0:00

2.

Henrik Linløkken

Østmarka OK

1:51:33

+5:02

DSQ

Magnus Jystad

Østmarka OK

1:05:10

41 47 48 108 175 38 39 40 107 109 100

Klasse: Damer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:35:21

+0:00

32 34 35 36 37 38

Klasse: Damer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Vogt

Østmarka OK

2:39:06

+0:00

2.

Tone Bakken

Østmarka OK

2:40:52

+1:46

Klasse: Herrer A Ekstra Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tov Arne Bondal

Notodden

1:20:03

+0:00

2.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:30:44

+10:41

3.

Olav Bakken

Østmarka OK

1:30:46

+10:43

4.

Per Stefferud

Østmarka

1:30:51

+10:48

Klasse: Herrer A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:18:30

+0:00

2.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

1:22:09

+3:39

3.

Dagfinn Aas

Fet OL

1:32:08

+13:38

32 34 35 36 37 38

4.

Geir Nilsen

Viul OK

1:49:25

+30:55

5.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

2:05:27

+46:57

6.

Erik Næss

Østmarka OK

2:06:26

+47:56

35

7.

Guttorm Egge

OSI

2:10:08

+51:38

8.

Petter Næss

Oppsal Orientering

2:11:50

+53:20

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

2:16:18

+57:48

10.

Svein Otterlei

Østmarka OK

2:16:35

+58:05

11.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

2:16:59

+58:29

12.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

2:19:49

+1:01:19

13.

Inge Ramberg

Østmarka OK

2:31:05

+1:12:35

DSQ

Andreas Ramberg

Østmarka OK

57:39

32 34 35 36 37 38 39 40 107 109 100

DSQ

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:51:41

39 40 107 109 100

Klasse: Herrer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E. Helland

Østmarka OK

2:11:13

+0:00

2.

Eirik Hodne

Oddersjå

2:36:26

+25:13

DSQ

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

51:44

108 175 38 32 168 169 170 35 36 91 48 47 13...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2016, 19:12:09

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68