Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Nattcup Godthaab 23. november 2016

Klasse: Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Norløff-Mathisen

Vikerhavn

26:54

+0:00

8:24

2.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

30:40

+3:46

9:35

3.

Anne Line Nydal Berglia

Bussevika

36:06

+9:12

11:16

4.

Tore Sagvolden

Bussevika

37:00

+10:06

11:33

5.

Egil Wickstrand Iversen

SIldevika il

38:27

+11:33

12:00

6.

Oda Sikkeland

Røsholmen

39:51

+12:57

12:27

103

7.

Egil Gulliksen

Vikerhavn

40:00

+13:06

12:30

107 108 109 110 100

8.

Svein Jacobsen

Røsholmen

44:14

+17:20

13:49

103

9.

Runa Skyttersæter

SIldevika il

44:18

+17:24

13:50

10.

Toini Skyttersæter

Sildevika

44:28

+17:34

13:53

11.

Amanda Skyttersæter

Sildevika

45:18

+18:24

14:09

12.

Ragnild Bratberg

Bussevika

48:53

+21:59

15:16

13.

Anders Bjørnsgård

Bussevika

49:55

+23:01

15:35

14.

Anne Berit Eid

Nydalens Skiklub

50:19

+23:25

15:43

DSQ

Morten Berglia

Bussevika

49:57

107 108 109 110

Klasse: Tørr

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

TYRVING

26:03

+0:00

8:42

2.

Solveig

Røssholmen il

1:09:36

+43:33

23:16

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker SK

45:24

+0:00

2.

Mathias Nipen

Bækkelaget

46:54

+1:30

3.

Mikael Olausson

OSI

50:49

+5:25

4.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

51:19

+5:55

5.

Steinar Låg

Veritas BIL

51:26

+6:02

6.

Eivind Ruth

Veritas BIL

54:19

+8:55

7.

Einar Gisholt

FOssum IF

55:37

+10:13

8.

Are Eriksen

OSI

56:05

+10:41

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

56:08

+10:44

10.

Stein Hagen

FOssum IF

57:19

+11:55

11.

Tor Ringstad

Cisco

59:23

+13:59

12.

Peter Gisholt

FOssum IF

1:00:26

+15:02

13.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:03:47

+18:23

14.

Håkon Bugge

PRIVAT

1:10:00

+24:36

110 111 112 113 107 Denne lånebrikken synes ikke ...

15.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:22:37

+37:13

16.

Lars Christensen

Veritas BIL

2:01:50

+1:16:26

DSQ

Pål Skogedal

Asker SK

47:05

113

DSQ

Per Wisløff

Asker SK

47:29

111

DSQ

Hallvard Koren

OK Moss

52:08

113

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:23

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Budstikka

43:54

+5:31

3.

Marianne Njåstein

TYRVING

45:01

+6:38

4.

Olav Hasaas

FOssum IF

45:57

+7:34

5.

Karoline Andersen

Asker SK

46:02

+7:39

6.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas BIL

48:06

+9:43

7.

Per Schanche

Asker SK

49:09

+10:46

8.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

50:47

+12:24

9.

Tormod Bøe

Veritas BIL

51:15

+12:52

10.

Knut Bjørne-Larsen

Riksteateret

51:49

+13:26

11.

Kjetil Berge

DNB

56:16

+17:53

12.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

56:25

+18:02

13.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner

59:59

+21:36

14.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:00:37

+22:14

15.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:02:40

+24:17

16.

Harald Aulie

KoLl

1:08:14

+29:51

17.

Trude Fixdal

KoLl

1:08:17

+29:54

18.

Helge Revhaug

Ringerike

1:11:15

+32:52

19.

Øyvind Fidje

PRIVAT

1:17:54

+39:31

20.

Anders Løland

FBI

1:23:19

+44:56

21.

Jurjis Senbergs

Veritas BIL

1:34:12

+55:49

DSQ

Pernille Katla

FOssum IF

34:13

105 104 117 102 101

DSQ

Tormod Øvergaard 

Istone

57:55

118

DSQ

Jon C. Fougner

FUGRO

1:28:46

106 101

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Zakariassen

FOssum IF

37:52

+0:00

2.

Sverre Wisløff

Asker SK

43:39

+5:47

3.

Per Fosser

Indre Østfold OK

43:51

+5:59

4.

Sharon Broadwell

FOlkehelsa

55:40

+17:48

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

58:30

+20:38

6.

Torill Eine

Esso

1:10:21

+32:29

7.

Christian Fredrik Borg

KoLl

1:12:24

+34:32

8.

Finn Gange

PRIVAT

1:34:15

+56:23

9.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:38:03

+1:00:11

DSQ

Rune Zakariassen

FOssum IF

37:53

101

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje With

Veritas BIL

19:27

+0:00

2.

Martin Christoffer Borg

KoLl

19:56

+0:29

3.

Erik Borg

KoLl

20:04

+0:37

4.

Sondre Hagen

FOssum IF

23:47

+4:20

5.

Trine Marit Justad Raaen

KonGSBERG

25:15

+5:48

Klasse: Tyrving-Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Sagberg

TYRVING

35:52

+0:00

2.

Espen Jakobsen

TYRVING

40:44

+4:52

3.

Bjørn Ekeberg

TYRVING

43:49

+7:57

4.

Henning Spjelkavik

TYRVING

47:14

+11:22

5.

Are Kristansen

TYRVING

51:05

+15:13

6.

Christian Grotnes

TYRVING

53:02

+17:10

7.

Bjørn Henning Grandal

TYRVING

59:04

+23:12

Klasse: Tyrving-Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsa Franzen

TYRVING

44:37

+0:00

2.

Maren Norderud

TYRVING

49:16

+4:39

3.

Solveig Eline Berg

TYRVING

55:20

+10:43

Klasse: Tyrving-Gubber

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

TYRVING

41:58

+0:00

2.

Olav Nipen

TYRVING

54:49

+12:51

DSQ

Donald Skantze

TYRVING

1:09:18

110 111

DSQ

Per Øhlckers

TYRVING

1:13:15

105

Klasse: Tyrving-Gutter

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Skjærsteim

TYRVING

48:18

+0:00

Klasse: Tyrving-Fruer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

TYRVING

47:03

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 juli 2021, 17:41:10

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92