Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 6. desember 2016

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ralph Street

Nydalens SK

1:07:55

+0:00

8:35

2.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:08:11

+0:16

8:37

3.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:08:48

+0:53

8:42

4.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:11:42

+3:47

9:04

5.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:13:32

+5:37

9:18

6.

Elias Jonsson

Nydalens SK

1:13:36

+5:41

9:18

7.

Emil Jönsson

IL Tyrving

1:19:05

+11:10

10:00

8.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:22:03

+14:08

10:23

9.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

1:29:41

+21:46

11:21

10.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:35:35

+27:40

12:05

DSQ

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

48:54

198 185 192 197 190

DSQ

Are Wigaard

Oppsal Orientering

1:14:31

184 32 188 34 40 33

DSQ

Daniel Fløtre

Nydalens SK

1:26:00

Uten brikke

DNS

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

49:20

+0:00

12:01

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

50:34

+1:14

12:20

3.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

50:43

+1:23

12:22

4.

Laura Leiboma

Nydalens SK

57:44

+8:24

14:04

5.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:00:51

+11:31

14:50

6.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:03:14

+13:54

15:25

7.

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

1:07:07

+17:47

16:22

8.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

1:08:32

+19:12

16:42

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

44:42

+0:00

10:54

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:07

+3:25

11:44

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:39

+3:57

11:51

4.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

49:52

+5:10

12:09

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

50:27

+5:45

12:18

6.

Audun Bjerknes

Måren OK

52:43

+8:01

12:51

7.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

52:49

+8:07

12:52

8.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

53:10

+8:28

12:58

9.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

55:44

+11:02

13:35

10.

Tore Bjørnerød

OK Moss

56:24

+11:42

13:45

11.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

56:29

+11:47

13:46

12.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

58:05

+13:23

14:10

13.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

58:09

+13:27

14:10

14.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

59:47

+15:05

14:34

15.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:02:21

+17:39

15:12

16.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:02:32

+17:50

15:15

17.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:03:05

+18:23

15:23

18.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:03:20

+18:38

15:26

19.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:31

+18:49

15:29

20.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

1:04:49

+20:07

15:48

21.

Jan Bjerketvedt

OK Moss

1:06:37

+21:55

16:14

22.

Morten Karlsen

Måren OK

1:06:44

+22:02

16:16

23.

Dag Brenås

Varteig OL

1:08:05

+23:23

16:36

24.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:08:11

+23:29

16:37

25.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:10:16

+25:34

17:08

26.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:12:16

+27:34

17:37

27.

Trond Holter

Måren OK

1:28:00

+43:18

21:27

28.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:30:51

+46:09

22:09

29.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:31:19

+46:37

22:16

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

20:39

174 167 31 176 32 188 34 40 33 44

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

22:35

184 174 167 31 176 32 188 34 40 33 44

DSQ

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

29:35

39 184 174 167 31 176 32 188 34 40 33

DSQ

Halvor Saunes

Nydalens SK

48:11

34

DSQ

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:01:26

44

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:14:58

34 40 33

DNS

Morten Tangen

Måren OK

DNS

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

35:08

+0:00

14:03

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

37:28

+2:20

14:59

3.

Sondre Ladim

OK Moss

40:22

+5:14

16:08

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

41:05

+5:57

16:26

5.

Theodor Lier

Indre Østfold OK

1:02:49

+27:41

25:07

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

37:40

34 37

DSQ

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:37:37

37

DSQ

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:37:56

34 37

DNS

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bjørnerød

OK Moss

54:39

+0:00

21:51

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:08:39

+14:00

27:27

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:18:38

+23:59

31:27

4.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:23:34

+28:55

33:25

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

35:50

Død brikke

DSQ

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

Død brikke

DNS

Hanne Wold

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 desember 2016, 21:33:11

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

75

Antall startet:

70