Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 14. januar 2017

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

59:28

+0:00

7:31

2.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

59:32

+0:04

7:32

3.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:02:36

+3:08

7:55

4.

Einar Melsom

Fossum IF

1:03:10

+3:42

7:59

5.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

1:03:45

+4:17

8:04

6.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:08:35

+9:07

8:40

7.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:09:18

+9:50

8:46

8.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

1:10:38

+11:10

8:56

9.

Jørn Sundby

Larvik OK

1:14:05

+14:37

9:22

10.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:14:25

+14:57

9:25

11.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:15:55

+16:27

9:36

12.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

1:21:40

+22:12

10:20

13.

Christian Jomaas

Fossum IF

1:24:30

+25:02

10:41

14.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:24:32

+25:04

10:42

15.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:28:40

+29:12

11:13

16.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

1:31:51

+32:23

11:37

17.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

1:32:28

+33:00

11:42

18.

Audun Bergan

Nydalens SK

1:39:47

+40:19

12:37

19.

Daniel Fløtre

Nydalens SK

1:40:00

+40:32

12:39

20.

Einar Gisholt

Fossum IF

1:41:58

+42:30

12:54

21.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:43:05

+43:37

13:02

22.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

1:48:39

+49:11

13:45

23.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:54:29

+55:01

14:29

24.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

2:25:28

+1:26:00

18:24

DSQ

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

55:27

184 190 176 187 41 43

DSQ

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

1:09:04

176 187 41 43

DSQ

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:22:18

180 176 187 41 43

DSQ

Peter Gisholt

Fossum IF

1:36:54

41 43

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

39:54

+0:00

8:18

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

43:14

+3:20

9:00

3.

Malin Sørensen

Nydalens SK

43:21

+3:27

9:01

4.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

43:53

+3:59

9:08

5.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

47:45

+7:51

9:56

6.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

50:18

+10:24

10:28

7.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

50:53

+10:59

10:36

8.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

51:19

+11:25

10:41

9.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

51:26

+11:32

10:42

10.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

55:45

+15:51

11:36

11.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

55:52

+15:58

11:38

12.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

57:38

+17:44

12:00

13.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

57:41

+17:47

12:01

14.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

57:51

+17:57

12:03

15.

Grete S B Hovi

Skien OK

59:36

+19:42

12:25

16.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:00:25

+20:31

12:35

17.

Oda Marie Colquhoun

Lillomarka OL

1:00:39

+20:45

12:38

18.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:00:43

+20:49

12:38

19.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:01:11

+21:17

12:44

20.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:03:37

+23:43

13:15

21.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

1:06:37

+26:43

13:52

22.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

1:07:46

+27:52

14:07

23.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

1:08:00

+28:06

14:10

24.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:09:38

+29:44

14:30

25.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:20:51

+40:57

16:50

26.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:24:57

+45:03

17:41

27.

Linda Fredh

OK Moss

2:01:09

+1:21:15

25:14

DSQ

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

1:02:44

185 192

DSQ

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

1:45:58

198 38 41 43

DSQ

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:52:33

167 185 192 198

DSQ

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

DNS

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

DNS

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

39:18

+0:00

8:11

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

39:32

+0:14

8:14

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

39:34

+0:16

8:14

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

40:44

+1:26

8:29

5.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

42:15

+2:57

8:48

6.

Øyvind Løken

OK Moss

45:09

+5:51

9:24

7.

Øystein Holo

Fossum IF

45:21

+6:03

9:26

8.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

45:28

+6:10

9:28

9.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

45:44

+6:26

9:31

10.

Øystein Østermann

Heming Orientering

46:12

+6:54

9:37

11.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

47:10

+7:52

9:49

12.

Kristian Østermann

Heming Orientering

47:30

+8:12

9:53

13.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

47:45

+8:27

9:56

14.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

47:51

+8:33

9:58

15.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

48:47

+9:29

10:09

16.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

49:20

+10:02

10:16

17.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

49:34

+10:16

10:19

18.

Tibor Vári

Sturla, IF

49:42

+10:24

10:21

19.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

50:23

+11:05

10:29

20.

Audun Bjerknes

Måren OK

50:26

+11:08

10:30

21.

Ove Martinsen

Hauketo IF

50:39

+11:21

10:33

22.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

51:20

+12:02

10:41

23.

Martin Granly

Lillomarka OL

51:35

+12:17

10:44

24.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

51:41

+12:23

10:46

24.

Kjetil Karlsen

OK Moss

51:41

+12:23

10:46

26.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

52:04

+12:46

10:50

27.

Morten Tangen

OK Moss

53:47

+14:29

11:12

28.

Ståle Heitmann

Fossum IF

53:55

+14:37

11:13

29.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

54:11

+14:53

11:17

30.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

54:25

+15:07

11:20

31.

Gaute Bergan

Nydalens SK

54:33

+15:15

11:21

32.

Per Osen

Vestre Akers SK

55:17

+15:59

11:31

33.

Nils Bergan

Nydalens SK

55:29

+16:11

11:33

34.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

56:24

+17:06

11:45

35.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

56:31

+17:13

11:46

36.

Peer Stiansen

Nydalens SK

57:08

+17:50

11:54

37.

Trond Holter

Måren OK

57:20

+18:02

11:56

38.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

58:26

+19:08

12:10

39.

Olav Hasaas

Fossum IF

58:50

+19:32

12:15

40.

Harald Hovi

Skien OK

59:47

+20:29

12:27

41.

Terje Melsom

Fossum IF

59:59

+20:41

12:29

42.

Morten Karlsen

Måren OK

1:01:15

+21:57

12:45

43.

Christopher Schive

OK Moss

1:01:28

+22:10

12:48

44.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

1:02:09

+22:51

12:56

45.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:02:14

+22:56

12:57

46.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:02:53

+23:35

13:06

47.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

1:03:32

+24:14

13:14

48.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:03:48

+24:30

13:17

49.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:04:57

+25:39

13:31

50.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:08:18

+29:00

14:13

51.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

1:11:15

+31:57

14:50

52.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:12:02

+32:44

15:00

53.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:14:18

+35:00

15:28

54.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

1:20:33

+41:15

16:46

55.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:35:09

+55:51

19:49

DSQ

Einar Jensen

Nydalens SK

52:36

198 38 41

DSQ

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:09:42

197

Brutt

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

DNS

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

DNS

Isak Jonsson

Nydalens SK

DNS

Sören Jonsson

Nydalens SK

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

40:29

+0:00

11:14

2.

Theodor Lier

Indre Østfold OK

43:19

+2:50

12:01

3.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:00:16

+19:47

16:44

4.

Pauline Myklebust

Koll IL

1:07:18

+26:49

18:41

5.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:07:18

+26:49

18:41

DSQ

Amund Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

17:31

167 188 38 37 43

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

37:57

+0:00

10:32

43

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

53:05

+15:08

14:44

3.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

55:59

+18:02

15:33

4.

Solveig Bergan

Nydalens SK

56:50

+18:53

15:47

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

59:24

+21:27

16:30

6.

Rune Hultgreen

Oppsal Orientering

1:00:10

+22:13

16:42

7.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:01:22

+23:25

17:02

8.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:02:03

+24:06

17:14

9.

Sharon Broadwell

NOTEAM

1:02:37

+24:40

17:23

10.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

1:13:10

+35:13

20:19

11.

Tor Drage

Haugerud IF

1:19:01

+41:04

21:56

12.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

1:27:18

+49:21

24:15

DSQ

Anne Lise Nyengen

Indre Østfold OK

1:15:35

188 38 37 43

DNS

Kristin Gjølsjø

OK Moss

DNS

Anne Sørum

Ringsaker OK

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 januar 2017, 21:46:09

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

144

Antall startet:

136