Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 24. januar 2017

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

54:52

+0:00

2.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

54:54

+0:02

3.

Håvard Haga

Nydalens SK

55:03

+0:11

4.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

58:18

+3:26

5.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

1:00:16

+5:24

6.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:00:19

+5:27

7.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

1:00:50

+5:58

8.

Ralph Street

Nydalens SK

1:01:10

+6:18

9.

Anders Vister

Nydalens SK

1:02:28

+7:36

10.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:07:04

+12:12

11.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:09:17

+14:25

12.

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

1:15:32

+20:40

13.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

1:20:43

+25:51

14.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

1:24:05

+29:13

15.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:28:32

+33:40

16.

Daniel Fløtre

Nydalens SK

1:46:31

+51:39

DSQ

Einar Melsom

Fossum IF

30:51

51 53 55 172 173 176 63 175 249

DSQ

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

1:10:47

172 173 176 63 175

DNS

Henrik Eijsink

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

43:28

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

48:18

+4:50

3.

Malin Sørensen

Nydalens SK

53:50

+10:22

4.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:00:43

+17:15

5.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

1:44:19

+1:00:51

DSQ

Aurora Gjølsjø

OK Moss

45:22

61 67 249

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian F Schive

OK Moss

41:38

+0:00

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

44:24

+2:46

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

45:14

+3:36

4.

Thomas Roskifte

OK Moss

48:08

+6:30

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

49:45

+8:07

6.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

51:15

+9:37

7.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

51:22

+9:44

8.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

54:19

+12:41

9.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

55:56

+14:18

10.

Christopher Ladim

OK Moss

56:34

+14:56

11.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

56:59

+15:21

12.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

57:19

+15:41

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:26

+15:48

14.

Christopher Schive

OK Moss

58:35

+16:57

15.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:02:04

+20:26

16.

Morten Karlsen

Måren OK

1:03:04

+21:26

17.

Per Osen

Vestre Akers SK

1:03:16

+21:38

18.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:04:09

+22:31

19.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:05:10

+23:32

20.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:07:59

+26:21

21.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:08:53

+27:15

22.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:10:17

+28:39

23.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

1:11:10

+29:32

24.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:13:15

+31:37

25.

Trond Holter

Måren OK

1:14:44

+33:06

26.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

1:16:53

+35:15

27.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:22:10

+40:32

28.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:37:33

+55:55

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

36:32

170 56 55 53 52 61 67 249

DSQ

Terje Melsom

Fossum IF

46:05

170 56 55 53 52

DSQ

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

1:16:21

59

DNS

Morten Tangen

OK Moss

DNS

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

32:24

+0:00

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

34:53

+2:29

3.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

36:18

+3:54

4.

Theodor Lier

Indre Østfold OK

44:02

+11:38

5.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

59:48

+27:24

DSQ

Sondre Ladim

OK Moss

69 60 61 59 58 65 175 249

DSQ

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

38:35

175

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

31:04

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

35:00

+3:56

3.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

37:07

+6:03

4.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

53:10

+22:06

5.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

55:58

+24:54

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

58:22

+27:18

7.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

59:48

+28:44

8.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:04:08

+33:04

9.

Christine Blix

Ås-NMBU Orientering

1:07:14

+36:10

10.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:08:43

+37:39

DNS

Linda Fredh

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 januar 2017, 21:45:44

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

77

Antall startet:

72