Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 7. februar 2017

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

1:02:48

+0:00

8:58

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:03:03

+0:15

9:00

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:03:35

+0:47

9:05

4.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:05:42

+2:54

9:23

5.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:07:23

+4:35

9:37

6.

Emil Jönsson

IL Tyrving

1:07:32

+4:44

9:38

7.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

1:08:26

+5:38

9:46

8.

Anders Vister

Nydalens SK

1:10:07

+7:19

10:01

9.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:28:52

+26:04

12:41

10.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:32:38

+29:50

13:14

11.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

1:37:54

+35:06

13:59

DSQ

Espen Danevad

Fredrikstad SK

1:05:43

36 37 61 38 32

DSQ

Øystein Sørensen

Nydalens SK

DNS

Henrik Eijsink

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

48:49

+0:00

10:10

2.

Malin Sørensen

Nydalens SK

53:47

+4:58

11:12

3.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

1:02:05

+13:16

12:56

4.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:03:44

+14:55

13:16

5.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

1:05:47

+16:58

13:42

6.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:16:21

+27:32

15:54

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:58

+0:00

11:02

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

52:59

+0:01

11:02

3.

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

55:03

+2:05

11:28

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

57:05

+4:07

11:53

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:00:51

+7:53

12:40

6.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:01:07

+8:09

12:43

7.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:02:19

+9:21

12:58

8.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:02:50

+9:52

13:05

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:16

+11:18

13:23

10.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:04:48

+11:50

13:30

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:17

+12:19

13:36

12.

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

1:05:28

+12:30

13:38

13.

Tore Bjørnerød

OK Moss

1:05:52

+12:54

13:43

14.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:07:14

+14:16

14:00

15.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

1:07:53

+14:55

14:08

16.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:08:06

+15:08

14:11

17.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:08:17

+15:19

14:13

18.

Erik Sandbæk

OK Moss

1:09:17

+16:19

14:26

19.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:12:50

+19:52

15:10

20.

Christopher Ladim

OK Moss

1:14:11

+21:13

15:27

21.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:14:42

+21:44

15:33

22.

Morten Tangen

OK Moss

1:15:18

+22:20

15:41

23.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:15:37

+22:39

15:45

24.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:18:22

+25:24

16:19

24.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

1:18:22

+25:24

16:19

26.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:18:26

+25:28

16:20

27.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

1:18:49

+25:51

16:25

28.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:19:04

+26:06

16:28

29.

Per Osen

Vestre Akers SK

1:22:24

+29:26

17:10

30.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:25:21

+32:23

17:46

31.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:43:09

+50:11

21:29

32.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:56:13

+1:03:15

24:12

33.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

2:03:24

+1:10:26

25:42

DSQ

Vegard Bendiktsen

Konnerud IL

19:17

34 35 36 37 41 42 45 46 50 47 39 62 6...

DSQ

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

58:38

36 37 41 42 45 46

DSQ

Thomas Lie

Fredrikstad SK

1:03:39

47

DSQ

Christopher Schive

OK Moss

1:20:21

62

DNS

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

32:03

+0:00

10:20

2.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

41:12

+9:09

13:17

3.

Sondre Ladim

OK Moss

42:43

+10:40

13:46

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:33:02

+1:00:59

30:00

5.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:33:08

+1:01:05

30:02

Brutt

Adam Kristiansen

OK Moss

DNS

Theodor Lier

Indre Østfold OK

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

33:31

+0:00

10:48

2.

Dag Haugland

Østmarka OK

53:11

+19:40

17:09

3.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

55:04

+21:33

17:45

4.

Selma Kristiansen

OK Moss

56:26

+22:55

18:12

5.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

1:02:05

+28:34

20:01

6.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

1:12:33

+39:02

23:24

DSQ

Christine Blix

Ås-NMBU Orientering

15:48

58 60 61 31 50 39 62 69

DSQ

Linda Fredh

OK Moss

1:03:01

31 50 39 62 69

DSQ

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:18:16

62

DSQ

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:22:26

50

DNS

Harald Wibye

OK Moss

DNS

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 februar 2017, 20:25:31

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

78

Antall startet:

72