Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 11. februar 2017

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Haga

Nydalens SK

53:25

+0:00

2.

Eirik Kamstrup Hovind

Halden SK

53:27

+0:02

3.

Mats Nordbrøden

Halden SK

54:48

+1:23

4.

Christian F Schive

OK Moss

56:16

+2:51

5.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:00:41

+7:16

6.

Daniel Hájek

Malungs OK

1:01:42

+8:17

7.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:09:29

+16:04

8.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:14:23

+20:58

9.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:21:56

+28:31

10.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

2:21:11

+1:27:46

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

45:10

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:21

+2:11

3.

Malin Eijsink

Nydalens SK

51:34

+6:24

4.

Magdalena ?ermáková

Nydalens SK

56:22

+11:12

5.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:00:25

+15:15

6.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:02:42

+17:32

7.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:04:06

+18:56

8.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:06:16

+21:06

9.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:15:55

+30:45

DSQ

Aurora Gjølsjø

OK Moss

52:58

39 39

DNS

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

39:01

+0:00

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

40:09

+1:08

3.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

42:59

+3:58

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

46:27

+7:26

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:06

+9:05

6.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

48:32

+9:31

7.

Kjetil Karlsen

OK Moss

49:45

+10:44

8.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

49:59

+10:58

9.

John Svergja

Kvikne IL

50:11

+11:10

10.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

51:04

+12:03

11.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

52:23

+13:22

12.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

52:35

+13:34

13.

Torstein Hole

Nydalens SK

53:45

+14:44

14.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

53:49

+14:48

15.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

54:25

+15:24

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

55:51

+16:50

17.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

57:09

+18:08

18.

Christopher Schive

OK Moss

58:21

+19:20

19.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:02:12

+23:11

20.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:03:10

+24:09

21.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:04:22

+25:21

22.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

1:12:00

+32:59

23.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:12:01

+33:00

24.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:31:10

+52:09

DSQ

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

43:54

36 198 197 188 40 32 39 38

DNS

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

DNS

Audun Bjerknes

Måren OK

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

44:59

+0:00

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:00:43

+15:44

3.

Amund Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

1:02:36

+17:37

DSQ

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:02:50

197 187

DSQ

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:02:58

197 187

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

41:47

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

50:24

+8:37

3.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

55:57

+14:10

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

59:30

+17:43

5.

Anne Sørum

Ringsaker OK

59:49

+18:02

6.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:02:13

+20:26

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:15:22

+33:35

8.

Sharon Broadwell

NOTEAM

1:18:12

+36:25

9.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:18:31

+36:44

10.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:32:39

+50:52

DSQ

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

54:26

35 187

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim IF

1:13:58

197 187 37 42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 februar 2017, 13:25:05

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

65

Antall startet:

62