Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Jaktstart Ski-o-treff 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Ski-o-nærløp på Selbuskogen 12. februar 2017

Klasse: Damer 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

30:17

+0:00

2.

Ida Lindkvist

NTNUI

31:11

+0:54

105 113

3.

Marta Ulvensøen

NTNUI

31:12

+0:55

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

35:35

+5:18

5.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

38:27

+8:10

105

6.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

38:47

+8:30

7.

Ingvild Brekke

NTNUI

40:16

+9:59

8.

Vera Melkild

Freidig

40:42

+10:25

9.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

41:52

+11:35

10.

Eirin Mari Fossøy

NTNUI

42:23

+12:06

11.

Dina Reitan

Freidig

43:26

+13:09

12.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

43:58

+13:41

13.

Aurora Fossøy

NTNUI

46:54

+16:37

113

14.

Sofia Haglund

Stjørdals-Blink Orientering

47:13

+16:56

15.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

54:28

+24:11

16.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

59:56

+29:39

17.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:02:33

+32:16

105 113

DSQ

Anna Ulvensøen

NTNUI

Klasse: Herrer 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK

27:27

+0:00

2.

Olav Vestøl

NTNUI

27:43

+0:16

3.

Jørgen Madslien

NTNUI

30:05

+2:38

4.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

30:19

+2:52

5.

Jørund Vala

NTNUI

32:12

+4:45

6.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

33:05

+5:38

7.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

33:19

+5:52

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

33:45

+6:18

9.

Jonas Grønli

Freidig

34:02

+6:35

10.

Lukas Meier

NTNUI

34:50

+7:23

11.

Adrian Opheim

NTNUI

35:16

+7:49

12.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

35:48

+8:21

13.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI

35:55

+8:28

13.

Jonas Riseth

NTNUI

35:55

+8:28

15.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:28

+9:01

16.

Anders Haugskott

OL Trollelg

37:22

+9:55

17.

Markus Glad

Nydalens SK

38:54

+11:27

18.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

40:06

+12:39

19.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

40:57

+13:30

20.

Agnar Renolen

Wing OK

41:50

+14:23

21.

Sebastian Kvithammer

Wing OK

41:52

+14:25

22.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

42:34

+15:07

23.

Andreas Johansson

IFK Göteborg

48:28

+21:01

113

24.

Eivind Klokkehaug

NTNUI

1:00:52

+33:25

25.

Espen Stornes

NTNUI

1:05:38

+38:11

DSQ

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

7:31

106 107 105 110 112 111 113 116 121 119 130

DSQ

Didrik Graham Henriksen

NTNUI

35:08

103 121

DSQ

Per Arne Troset

Wing OK

DSQ

Øyvind Hansen Bauer

NTNUI

DSQ

Emil Granqvist

NTNUI

DSQ

Torgeir Aune

Byåsen IL

DNS

Anders Felde Olaussen

NTNUI

DNS

Anders Emilsson

NTNUI

DNS

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

Klasse: Damer 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

21:48

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

29:11

+7:23

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

30:52

+9:04

4.

Gry Granstedt

NTNUI

31:59

+10:11

105 113

5.

Lene Therese Myrland

NTNUI

32:56

+11:08

6.

Karin Galaaen

Selbu OK

34:30

+12:42

7.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

39:57

+18:09

105

8.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

53:02

+31:14

DNS

Tina Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: Herrer 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Byåsen IL

30:11

+0:00

2.

Anders Tørum

Selbu OK

45:14

+15:03

Brutt

Emil Grønli

Freidig

Brutt

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

Klasse: N-åpen 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Kulset

Selbu OK

43:15

+0:00

2.

Markus Tørum

Selbu OK

43:27

+0:12

3.

Malva Kvithammer

Wing OK

1:17:20

+34:05


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 desember 2017, 13:49:13

Arrangør:

Nordmarka Skiorienteringsklubb

Antall deltagere:

68

Antall startet:

64