Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp 18. februar 2017

Klasse: D 17 NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

38:30

+0:00

2.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

38:35

+0:05

3.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

38:49

+0:19

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

39:43

+1:13

5.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

39:51

+1:21

6.

Synne Strand

Asker Skiklubb

40:22

+1:52

7.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

40:54

+2:24

8.

Anine Lome

Hamar OK

41:49

+3:19

9.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

41:53

+3:23

10.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

43:04

+4:34

11.

Helene Eger

Kongsberg OL

46:07

+7:37

12.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

46:40

+8:10

13.

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

47:06

+8:36

14.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

47:16

+8:46

15.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

47:31

+9:01

16.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

47:59

+9:29

17.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

48:45

+10:15

18.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

48:54

+10:24

19.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

49:10

+10:40

20.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

50:02

+11:32

21.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

53:09

+14:39

22.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

56:53

+18:23

23.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

57:04

+18:34

24.

Elise Ullern

IL Tyrving

1:02:15

+23:45

25.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:05:32

+27:02

26.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

1:21:20

+42:50

DNS

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

Klasse: H 17 NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

40:46

+0:00

2.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

41:02

+0:16

3.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

41:55

+1:09

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

43:28

+2:42

5.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

43:46

+3:00

6.

Audun Heimdal

Konnerud IL

44:26

+3:40

7.

Ove Sætra

Hadeland OL

44:51

+4:05

8.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

50:00

+9:14

9.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

50:45

+9:59

10.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

51:39

+10:53

11.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

52:08

+11:22

12.

Kasper Fosser

Heming Orientering

52:36

+11:50

13.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

52:40

+11:54

14.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

53:57

+13:11

15.

Eirik Kamstrup Hovind

Halden SK

55:20

+14:34

16.

Even Lindaas

Vang OL

55:49

+15:03

16.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

55:49

+15:03

18.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

58:08

+17:22

19.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

59:45

+18:59

20.

Erling Hjermstad

Fossum IF

59:59

+19:13

21.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:02:12

+21:26

22.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

1:02:44

+21:58

23.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

1:05:00

+24:14

24.

Audun Bergan

Nydalens SK

1:06:23

+25:37

25.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

1:07:04

+26:18

26.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:07:21

+26:35

27.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:08:19

+27:33

28.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

1:09:54

+29:08

29.

Ole Johan Bråten

Vang OL

1:16:32

+35:46

30.

Einar Sandvik Edvardsen

Asker Skiklubb

1:17:56

+37:10

31.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

1:21:26

+40:40

32.

Hermund Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

1:33:44

+52:58

DSQ

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

43:00

152

DSQ

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

Brutt

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

29:20

154 156 157 158 159 180 160 161 162 163 164 165 16...

Brutt

Sondre Gullord

Nydalens SK

DNS

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

Klasse: D 14 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

23:56

+0:00

2.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

29:23

+5:27

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

33:13

+9:17

Brutt

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

Klasse: H 14 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

34:09

+0:00

2.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

36:15

+2:06

3.

Mats Lindaas

Elverum OK

38:28

+4:19

4.

Gaute Bergan

Nydalens SK

40:02

+5:53

5.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

41:04

+6:55

6.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

42:38

+8:29

7.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

45:25

+11:16

8.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

58:49

+24:40

9.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

59:17

+25:08

Klasse: D 15 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

34:01

+0:00

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

34:56

+0:55

3.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

39:39

+5:38

4.

Ina Martini

Asker Skiklubb

39:53

+5:52

5.

Oda Scheele

Nydalens SK

40:06

+6:05

6.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

45:39

+11:38

7.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

46:56

+12:55

177 162 163 173 164 165 167 168 169 170 171 90

8.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

47:19

+13:18

9.

Malene Instanes

Sturla, IF

1:02:20

+28:19

Klasse: H 15 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

32:21

+0:00

2.

Simen Fritzner

Nittedal OL

34:18

+1:57

3.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

38:14

+5:53

4.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

39:05

+6:44

5.

Tobias Espedal

Nydalens SK

43:03

+10:42

6.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

44:46

+12:25

7.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

46:07

+13:46

8.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

47:38

+15:17

9.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

50:22

+18:01

10.

Kasper Engset

IL Tyrving

53:42

+21:21

11.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

1:02:07

+29:46

DNS

Grunde Isaksætre

Grue IL

Klasse: D 16 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

38:06

+0:00

2.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

41:05

+2:59

3.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

42:30

+4:24

4.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

44:05

+5:59

5.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

44:10

+6:04

6.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

45:15

+7:09

7.

Tale Strand

Kongsberg OL

49:57

+11:51

8.

Kamilla Lome

Hamar OK

51:32

+13:26

9.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

53:31

+15:25

10.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

55:26

+17:20

11.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

55:49

+17:43

12.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

1:06:29

+28:23

Brutt

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

37:52

162 154 155 163 174 151 168 169 170

Klasse: H 16 Hovedløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

35:50

+0:00

2.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

37:32

+1:42

3.

Herman Brunborg

Nittedal OL

38:08

+2:18

4.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

47:29

+11:39

5.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

51:39

+15:49

6.

Jakob Mo

OL Toten-Troll

52:46

+16:56

7.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

53:16

+17:26

8.

Even Gravningen

Stokke IL

56:34

+20:44

9.

Håvard Gjestvang

OL Toten-Troll

57:51

+22:01

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Othilie Kvilhaug Skavhellen

Botne SK

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

17:20

+0:00

2.

Marie Scheele

Nydalens SK

17:47

+0:27

3.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:28

+2:08

4.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

22:22

+5:02

5.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

22:29

+5:09

6.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

22:40

+5:20

DNS

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

14:35

+0:00

2.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

21:19

+6:44

3.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

31:59

+17:24

179

Klasse: D 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

37:20

+0:00

DSQ

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

57:11

175

Klasse: H 13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

24:00

+0:00

2.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

24:12

+0:12

3.

Axel Aalde

Nydalens SK

24:51

+0:51

4.

Arne Bergan

Kongsberg OL

26:26

+2:26

DSQ

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

18:13

175

DSQ

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

23:32

176

DSQ

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

31:23

175 169 176

Brutt

Oskar Baklid

Konnerud IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Lome

Hamar OK

38:03

+0:00

2.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

40:09

+2:06

3.

Isa Heggedal

Konnerud IL

43:47

+5:44

4.

Maiken Skirstad Mo

Nydalens SK

44:54

+6:51

5.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

45:22

+7:19

6.

Helena Axelsson

Nydalens SK

50:36

+12:33

7.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

56:32

+18:29

8.

Elin Gravningen

Stokke IL

1:17:04

+39:01

9.

Line-Susanne K. Skavhellen

Botne SK

1:18:17

+40:14

DSQ

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

47:11

170

DNS

Kari Strand

Kongsberg OL

DNS

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Engen Vik

Nydalens SK

36:43

+0:00

2.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

36:52

+0:09

3.

Odd Strand

Kongsberg OL

42:44

+6:01

4.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

43:16

+6:33

5.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

44:18

+7:35

6.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

45:06

+8:23

7.

Stig Melling

Ringerike OL

46:01

+9:18

8.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

52:49

+16:06

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Jonsson

Nydalens SK

30:29

+0:00

2.

Kari Madslien

Nydalens SK

31:30

+1:01

3.

Tove Heimdal

Konnerud IL

33:23

+2:54

4.

Alix Young Vik

Nydalens SK

37:14

+6:45

5.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

37:38

+7:09

6.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

39:29

+9:00

7.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:01:10

+30:41

DNS

Anne Madslien

Nydalens SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lystad

Nydalens SK

32:23

+0:00

2.

Syver Løken

Kongsberg OL

35:53

+3:30

3.

Sören Jonsson

Nydalens SK

38:19

+5:56

4.

Nils Hæstad

Fossum IF

38:45

+6:22

5.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

39:00

+6:37

6.

Øystein Holo

Fossum IF

40:59

+8:36

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

41:21

+8:58

8.

Stein H. Hagen

Fossum IF

41:33

+9:10

9.

Lars Baklid

Konnerud IL

43:30

+11:07

10.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

43:59

+11:36

11.

Njål Svingheim

Konnerud IL

44:43

+12:20

12.

Nils Bergan

Nydalens SK

45:37

+13:14

13.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

47:35

+15:12

14.

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

50:05

+17:42

15.

Claus Fritzner

Nittedal OL

53:50

+21:27

16.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

55:35

+23:12

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

26:20

+0:00

2.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

28:52

+2:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 februar 2017, 21:59:29

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

190

Antall startet:

182