Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp 19. februar 2017

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

18:43

+0:00

2.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

19:20

+0:37

3.

Hannele Tonna

Hankasalmen Hanka

19:59

+1:16

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

15:34

+0:00

2.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

16:21

+0:47

3.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

17:20

+1:46

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:45

+2:11

5.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

23:10

+7:36

6.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

28:51

+13:17

7.

Kyongsa Ri

Nydalens SK

47:05

+31:31

DSQ

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

16:14

176

DSQ

Ove Sætra

Hadeland OL

16:43

176

DNS

Kjetil Kjernsmo

Røyken OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

17:31

+0:00

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

17:41

+0:10

172

3.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

18:03

+0:32

4.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

18:24

+0:53

5.

Anine Lome

Hamar OK

18:51

+1:20

6.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

20:38

+3:07

7.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

21:16

+3:45

8.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

21:46

+4:15

9.

Helene Eger

Kongsberg OL

21:50

+4:19

10.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

22:46

+5:15

11.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

27:16

+9:45

12.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

31:36

+14:05

DSQ

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

18:33

170

DSQ

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

18:35

171

DNS

Heidi Therese Wiest

Vang OL

DNS

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:48

+0:00

2.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

18:56

+2:08

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

19:30

+2:42

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

19:30

+2:42

5.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

21:15

+4:27

6.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

22:13

+5:25

7.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

22:19

+5:31

8.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

22:24

+5:36

9.

Jostein Svaland Dale

Vang OL

23:30

+6:42

10.

Audun Bergan

Nydalens SK

24:57

+8:09

11.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

27:05

+10:17

12.

Ole Johan Bråten

Vang OL

29:04

+12:16

DSQ

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

18:02

167

DNS

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

DNS

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Axelsson

Nydalens SK

23:57

+0:00

2.

Elin Gravningen

Stokke IL

25:51

+1:54

3.

Kari Strand

Kongsberg OL

25:58

+2:01

4.

Mette Spangberg

Konnerud IL

27:30

+3:33

DSQ

Isa Heggedal

Konnerud IL

20:26

176

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

23:33

+0:00

2.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

30:35

+7:02

3.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

35:51

+12:18

Brutt

Karl Anton Underland

Sturla, IF

175 176 179 166 178 168 172

DNS

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Madslien

Nydalens SK

19:42

+0:00

2.

Kari Madslien

Nydalens SK

19:45

+0:03

3.

Tove Heimdal

Konnerud IL

22:09

+2:27

4.

Hege Heiberg

Hadeland OL

33:23

+13:41

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

17:24

+0:00

2.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

19:21

+1:57

3.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:39

+2:15

4.

Nils Hæstad

Fossum IF

19:43

+2:19

5.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

21:12

+3:48

6.

Nils Bergan

Nydalens SK

21:20

+3:56

7.

Stein H. Hagen

Fossum IF

21:50

+4:26

8.

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

34:10

+16:46

DSQ

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

21:14

90

DNS

Lars Baklid

Konnerud IL

DNS

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Kjernsmo

Røyken OL

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

15:45

+0:00

2.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

16:41

+0:56

3.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

17:19

+1:34

4.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

21:12

+5:27

90

DNS

Johanne Storhaug

Konnerud IL

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

14:02

+0:00

2.

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

15:31

+1:29

3.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

16:57

+2:55

4.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

17:49

+3:47

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

21:03

+0:00

2.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

21:18

+0:15

3.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

29:34

+8:31

4.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

36:18

+15:15

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

17:40

+0:00

2.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

20:40

+3:00

3.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

20:43

+3:03

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

21:50

+4:10

5.

Gaute Bergan

Nydalens SK

24:23

+6:43

6.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

34:16

+16:36

DNS

Oskar Baklid

Konnerud IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

16:53

+0:00

2.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

18:38

+1:45

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

18:55

+2:02

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

19:29

+2:36

5.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

19:50

+2:57

6.

Kamilla Lome

Hamar OK

20:24

+3:31

7.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

21:07

+4:14

8.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

22:10

+5:17

9.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

23:39

+6:46

10.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

28:53

+12:00

DNS

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

DNS

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

DNS

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

23:41

+0:00

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

25:03

+1:22

3.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

25:06

+1:25

4.

Even Gravningen

Stokke IL

26:10

+2:29

5.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

27:03

+3:22

6.

Tobias Espedal

Nydalens SK

28:42

+5:01

7.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

29:38

+5:57

DNS

Grunde Isaksætre

Grue IL

DNS

Herman Brunborg

Nittedal OL

DNS

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 februar 2017, 22:05:50

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

115

Antall startet:

99