Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8 28. februar 2017

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

49:15

+0:00

2.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

52:57

+3:42

3.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

58:03

+8:48

4.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:05:05

+15:50

5.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

1:17:24

+28:09

DSQ

Cassie Trewin

IL Tyrving

1:11:00

191 171 173

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:02:02

+0:00

2.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:02:21

+0:19

3.

Anders Vister

Nydalens SK

1:06:31

+4:29

4.

Vegard Brun Saga

IL Tyrving

1:09:48

+7:46

5.

Alan Cherry

Nydalens SK

1:10:31

+8:29

6.

Sindre Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:15:52

+13:50

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:32:38

+30:36

DSQ

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:03:14

167

DSQ

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:12:25

192

Brutt

Emil Jönsson

IL Tyrving

33:41

Brutt

Håvard Haga

Nydalens SK

37:09

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

46:15

+0:00

2.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

47:27

+1:12

3.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

50:07

+3:52

4.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

52:43

+6:28

5.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

53:04

+6:49

6.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

53:23

+7:08

7.

Audun Bjerknes

Måren OK

56:04

+9:49

8.

Kjetil Karlsen

OK Moss

57:29

+11:14

9.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

58:51

+12:36

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

58:53

+12:38

11.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

1:00:35

+14:20

12.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:01:34

+15:19

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:03

+17:48

14.

Christopher Schive

OK Moss

1:04:52

+18:37

167

15.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:05:16

+19:01

16.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:06:48

+20:33

17.

Morten Tangen

OK Moss

1:08:47

+22:32

18.

Christopher Ladim

OK Moss

1:09:31

+23:16

19.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:11:23

+25:08

20.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:15:43

+29:28

21.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:17:39

+31:24

22.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:17:48

+31:33

23.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:19:16

+33:01

24.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:23:54

+37:39

25.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:27:03

+40:48

26.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:35:20

+49:05

27.

Harald Omland

Skien OK

1:47:36

+1:01:21

DSQ

Johan Sveberg

Heming Orientering

39:41

198 192 185 191 171 173 50

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:21:52

192

DSQ

Karl Kristen Gjølsjø

OK Moss

DNS

Halvor Saunes

Nydalens SK

DNS

Tore Bjørnerød

OK Moss

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

36:22

+0:00

2.

Sondre Ladim

OK Moss

38:04

+1:42

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

49:35

+13:13

4.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:07:39

+31:17

DNS

Alfred Bjørnerød

OK Moss

DNS

Karoline Bjørnerød

OK Moss

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

31:21

+0:00

2.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

34:12

+2:51

3.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

35:41

+4:20

4.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

41:11

+9:50

5.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

41:44

+10:23

6.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

51:54

+20:33

7.

Dag Haugland

Østmarka OK

54:12

+22:51

8.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

55:22

+24:01

9.

Kristin Gjølsjø

OK Moss

56:07

+24:46

10.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

59:24

+28:03

DSQ

Ping Ouyang

Østmarka OK

12:04

32 43 170 45 174 197 172 173


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 februar 2017, 21:50:09

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

66

Antall startet:

62