Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Åsrennet 4. mars 2017

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Andersen

Drøbak-Frogn IL

26:14

+0:00

2:37

DNS

Trond Askautrud

Nesodden IF

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL

24:43

+0:00

2:28

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Fredrik Løvstad

Nes Ski

22:27

+0:00

2:14

2.

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub

22:41

+0:14

2:16

3.

Johan Bjørtomt

Gjerdrum IL

22:56

+0:29

2:17

4.

Hermann Skram Botterud

Bærums Skiklub

22:57

+0:30

2:17

5.

Ådne Gigernes

Nes Ski

23:28

+1:01

2:20

6.

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub

23:39

+1:12

2:21

7.

Jens Christian Grymyr

ROS IL

24:23

+1:56

2:26

8.

Erik Christiansen

IL Jardar

24:25

+1:58

2:26

9.

Kristian Mork Nielsen

Gjerdrum IL

24:52

+2:25

2:29

10.

Jacob Hamelin

Fet Skiklubb

25:19

+2:52

2:31

11.

Trym Stensvold

Nesodden IF

26:06

+3:39

2:36

DNS

Emil Arnkværn

Fossum IF

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen F Øiseth

Fet Skiklubb

23:22

+0:00

2:20

2.

Nils Martin Anvik Hellenes

Drøbak-Frogn IL

24:34

+1:12

2:27

3.

Erlend Rondeel

Drøbak-Frogn IL

25:18

+1:56

2:31

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Bjervig Drivenes

IL Jardar

12:14

+0:00

2:26

2.

Stine Nicolaysen

Runar IL

12:17

+0:03

2:27

3.

Vera Johanne Norli

Haslum IL

12:20

+0:06

2:28

4.

Ingvild Wollebek

Ås IL

12:25

+0:11

2:29

5.

Tuva Ertzaas Granøien

Bærums Verk Hauger IF

12:38

+0:24

2:31

6.

Oda Hatlestad Hovland

IL Jardar

13:42

+1:28

2:44

7.

Frida Kullerud

Trøsken IL

14:09

+1:55

2:49

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Marie Voraa

Fossum IF

13:11

+0:00

2:38

2.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

13:33

+0:22

2:42

3.

Silje Marie Ulvang

Lillehammer

13:42

+0:31

2:44

4.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

13:57

+0:46

2:47

5.

Angelica Bratteng

Gjelleråsen IF

14:14

+1:03

2:50

6.

Linn Mei Waaler

Drøbak-Frogn IL

15:37

+2:26

3:07

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Lockert Skjold

Åsen IL

13:26

+0:00

2:41

2.

Nils Tveite

Ås IL

13:39

+0:13

2:43

3.

Even Wollebek

Ås IL

13:41

+0:15

2:44

4.

Lars Wiig Dagestad

Haslum IL

13:58

+0:32

2:47

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Haugnes

Oppegård IL

6:34

+0:00

2:37

2.

Johannes Skjelland Andersen

Vollen Ungdomslag

6:53

+0:19

2:45

3.

Arnt August Strøm

Nesodden IF

7:12

+0:38

2:52

4.

Frode Hymer

Ås IL

7:13

+0:39

2:53

5.

Mats Lund Sjøen

Spydeberg IL

7:17

+0:43

2:54

6.

Nichlas Øveraasen

Soon Skiklubb

7:27

+0:53

2:58

6.

Andreas Olsen Tomta

Trøsken IL

7:27

+0:53

2:58

8.

Markus Rindli

Skimt

7:32

+0:58

3:00

8.

August Holth-Siegel

Ås IL

7:32

+0:58

3:00

10.

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

7:34

+1:00

3:01

11.

Philip Alexander Nordbæk

Drøbak-Frogn IL

8:00

+1:26

3:12

12.

Stian Ustvedt Gravdal

Skimt

8:01

+1:27

3:12

13.

Sigurd Harr-Haga

Oppegård IL

8:07

+1:33

3:14

14.

Oliver Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

8:32

+1:58

3:24

15.

Mauritz Borgerud Falk

Drøbak-Frogn IL

8:51

+2:17

3:32

DNS

Nils Grimsmo

Fossum IF

DNS

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL

DNS

Sondre Norheim

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Jens August Brandstorp

Moss Skiklubb

DNS

Erlend Tveite

Ås IL

DNS

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal IL

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Benjamin Røssum Jensen

Hakadal IL

6:59

+0:00

2:47

2.

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

7:01

+0:02

2:48

2.

Håkon Emil Heir

Ås IL

7:01

+0:02

2:48

4.

Fredrik Nilssen

Gjelleråsen IF

7:06

+0:07

2:50

5.

Markus Lie-Petterson

Haslum IL

7:10

+0:11

2:52

6.

Mathias Lie-Petterson

Haslum IL

7:14

+0:15

2:53

7.

Michael Torp

Drøbak-Frogn IL

7:29

+0:30

2:59

8.

Sivert Listøl Moskaug

Asker Skiklubb

7:39

+0:40

3:03

9.

Emilian Hagen

Nesodden IF

7:50

+0:51

3:08

10.

Christoffer Ygre Storjohann

Haslum IL

7:52

+0:53

3:08

11.

Henrik Christopher Besseberg

Drøbak-Frogn IL

7:57

+0:58

3:10

12.

Mats Mørch Myhre

Gjelleråsen IF

7:59

+1:00

3:11

13.

Eirik Sjøl Værnes

Dikemark IF

8:06

+1:07

3:14

14.

Tobias Repstad Andersen

Moss Skiklubb

8:17

+1:18

3:18

15.

Kristoffer Katla

Haslum IL

8:25

+1:26

3:22

16.

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

8:27

+1:28

3:22

17.

Sondre Lundqvist

Ås IL

8:34

+1:35

3:25

18.

Markus Rønneberg

Lommedalens IL

8:40

+1:41

3:28

19.

Andreas Kure

Ås IL

9:04

+2:05

3:37

20.

Sander Imbsen

Nesodden IF

9:08

+2:09

3:39

21.

Birk Lilleheier

Ås IL

9:13

+2:14

3:41

22.

Sander Skjong Aarø

Skimt

9:23

+2:24

3:45

23.

Sondre Rønning Kopperud

Nesodden IF

9:39

+2:40

3:51

24.

Sondre Halbach Røssvoll

Ås IL

11:05

+4:06

4:26

25.

Elias Hardersen

Nesodden IF

12:48

+5:49

5:07

DNS

Erlend Bærheim

Nittedal IL

DNS

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Kristine Jorde

Asker Skiklubb

6:45

+0:00

2:42

2.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

7:06

+0:21

2:50

3.

Tora Rønneberg Weng

Eidsberg IL

7:24

+0:39

2:57

4.

Ingrid Elise Kullerud

Trøsken IL

7:34

+0:49

3:01

5.

Pernille Fischer

Drøbak-Frogn IL

7:57

+1:12

3:10

6.

Frida Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

8:00

+1:15

3:12

7.

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF

8:32

+1:47

3:24

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Haneberg

Haslum IL

7:06

+0:00

2:50

2.

Malin Holmann

Lommedalens IL

7:32

+0:26

3:00

3.

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

7:35

+0:29

3:02

4.

Astrid Skjevdal

Ås IL

7:38

+0:32

3:03

5.

Amalie Nitteberg

Nesodden IF

7:41

+0:35

3:04

6.

Andrea Pedersen Narmo

Moss Skiklubb

8:04

+0:58

3:13

7.

Maja Dorthea Schmidt

Drøbak-Frogn IL

8:30

+1:24

3:24

8.

Maud Mariann Myhre

Haslum IL

8:39

+1:33

3:27

9.

Angelina Kristina Sanders

Haslum IL

8:42

+1:36

3:28

10.

Julie Bråthen

Trøsken IL

9:08

+2:02

3:39

11.

Oda Bromander Falkenbo

Moss Skiklubb

9:11

+2:05

3:40

12.

Hanna Nordby

Nesodden IF

9:14

+2:08

3:41

13.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

9:16

+2:10

3:42

14.

Julie Nordahl Solberg

Trøsken IL

9:41

+2:35

3:52

14.

Julie Five

Skedsmo Skiklubb

9:41

+2:35

3:52

16.

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

9:55

+2:49

3:58

17.

Ella Hole Svenningsen

Oppegård IL

10:04

+2:58

4:01

18.

Emilie Egeberg

Skedsmo Skiklubb

10:19

+3:13

4:07

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olaus Oserud Bentzen

Gjerdrum IL

7:18

+0:00

2:26

2.

Edward Aarstad

Strømmen og Lillestrøm SK

7:24

+0:06

2:28

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

7:27

+0:09

2:29

4.

Ask Grøtan Wang

Haslum IL

7:31

+0:13

2:30

5.

Andreas Lerø

Fossum IF

7:32

+0:14

2:30

6.

Anders Mørdre Davidsen

Fossum IF

7:36

+0:18

2:32

6.

Simen Lundem

Trøsken IL

7:36

+0:18

2:32

8.

Magnus Five

Skedsmo Skiklubb

7:37

+0:19

2:32

9.

Erlend Gløgård Stensrud

Nittedal IL

7:38

+0:20

2:32

10.

Marcus Thunestveit Andersen

Oppegård IL

7:39

+0:21

2:33

11.

Erik Munch-Finne

Asker Skiklubb

7:48

+0:30

2:36

12.

Erik Ola Jorde

Asker Skiklubb

7:49

+0:31

2:36

13.

Mathias Myran

Eidsvold Værks Skiklub

7:52

+0:34

2:37

14.

Jesper Jørgensen

Fossum IF

8:05

+0:47

2:41

15.

Felix Petersen Wiggen

Fossum IF

8:06

+0:48

2:42

16.

Fabian Nikolai Gjessing

Holmen IF

8:23

+1:05

2:47

17.

Didrik Røssum Jensen

Hakadal IL

8:26

+1:08

2:48

18.

Eirik Sørbråten

Skedsmo Skiklubb

8:27

+1:09

2:49

19.

Casper Dege Simonsen

Fossum IF

8:29

+1:11

2:49

20.

Anders Bærheim

Nittedal IL

8:36

+1:18

2:52

21.

Eigil Thørud

Lørenskog Skiklubb

8:46

+1:28

2:55

22.

Oskar Grøtte Røstad

Gjerdrum IL

8:49

+1:31

2:56

23.

Eirik Enbusk

Nesodden IF

8:50

+1:32

2:56

24.

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

9:31

+2:13

3:10

25.

Fredrik Wold

Oppegård IL

9:59

+2:41

3:19

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Dahl-Rismyhr

Trøsken IL

7:30

+0:00

2:30

2.

Mathias Holmann

Lommedalens IL

7:43

+0:13

2:34

3.

Fridtjof Sundbo Berg

Haslum IL

7:48

+0:18

2:36

4.

Halvor Dolven

Asker Skiklubb

8:03

+0:33

2:41

5.

Vegard Benum Vestre

Bærums Verk Hauger IF

8:05

+0:35

2:41

6.

Philip Unnersaker

Oppegård IL

8:06

+0:36

2:42

7.

Sivert Stene Enger

Øvrevoll Hosle IL

8:11

+0:41

2:43

7.

Pål Grimsmo

Fossum IF

8:11

+0:41

2:43

7.

Emil Nilsen

Setskog IF

8:11

+0:41

2:43

10.

Daniel Fatnes

Nesodden IF

8:13

+0:43

2:44

11.

Magnus Kavli

Jutul IL

8:16

+0:46

2:45

12.

Marius Birknes

Dikemark IF

8:23

+0:53

2:47

13.

Syver Brustad

Heggedal IL

8:29

+0:59

2:49

14.

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb

8:35

+1:05

2:51

15.

Sander Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL

8:37

+1:07

2:52

16.

Nicolas Bretteville

Fossum IF

8:40

+1:10

2:53

17.

Peter Munch-Finne

Asker Skiklubb

8:45

+1:15

2:55

18.

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

8:46

+1:16

2:55

19.

Aleksander Ygre Storjohann

Haslum IL

8:53

+1:23

2:57

20.

Henrik Stenersen Øksby

Asker Skiklubb

8:56

+1:26

2:58

21.

Håkon Fauske Røn

Asker Skiklubb

8:58

+1:28

2:59

22.

Erlend Gundersen

Eidsvold Værks Skiklub

9:16

+1:46

3:05

23.

Anders Usterud Vaaje

Asker Skiklubb

9:17

+1:47

3:05

24.

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

9:19

+1:49

3:06

25.

Kristian Mentzoni-Klausen

Fossum IF

9:30

+2:00

3:10

26.

Elias Naas Møller

Gjelleråsen IF

9:31

+2:01

3:10

27.

Oskar Nordby

Nesodden IF

9:38

+2:08

3:12

28.

Andreas Auring

Strømmen og Lillestrøm SK

9:44

+2:14

3:14

29.

Mads Jakob Forbord

Dikemark IF

9:53

+2:23

3:17

30.

Mikkel Vaaje-kolstad

Ås IL

9:54

+2:24

3:18

31.

Mikkel Holsæter

Lørenskog Skiklubb

10:12

+2:42

3:24

32.

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

10:30

+3:00

3:30

33.

Mathias Vamnes

Nesodden IF

10:34

+3:04

3:31

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

8:03

+0:00

2:41

1.

Janne Alseth

Haslum IL

8:03

+0:00

2:41

3.

Emma Axelsson

Oppegård IL

8:08

+0:05

2:42

3.

Martine Ellefsen

Asker Skiklubb

8:08

+0:05

2:42

5.

Henriette Nilssen

Gjelleråsen IF

8:14

+0:11

2:44

6.

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub

8:23

+0:20

2:47

7.

Kine Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL

8:25

+0:22

2:48

8.

Thelma Olea Gaarder

Nittedal IL

8:26

+0:23

2:48

9.

Victoria Hammersmark Nitteberg

Nesodden IF

8:28

+0:25

2:49

10.

Celina Rytterager Aas

Fet Skiklubb

8:29

+0:26

2:49

11.

Thea Johansen

Fet Skiklubb

8:30

+0:27

2:50

12.

Selma Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

8:31

+0:28

2:50

12.

Marianne Haug

Bjerke IL Ski

8:31

+0:28

2:50

14.

Martine Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

8:36

+0:33

2:52

15.

Merete Sperstad

Haslum IL

8:39

+0:36

2:53

15.

Bertine Haneberg

Haslum IL

8:39

+0:36

2:53

17.

Andrea Mohaugen

Bjerke IL Ski

8:40

+0:37

2:53

18.

Maren Karlsen Bekkestad

Mjøndalen IF

8:47

+0:44

2:55

19.

Mia Halvorsen-Røgeberg

Haslum IL

8:58

+0:55

2:59

20.

Eva Liheim Alfstad

Fossum IF

9:00

+0:57

3:00

21.

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

9:03

+1:00

3:01

22.

Marie Meinert Rød

Oppegård IL

9:11

+1:08

3:03

23.

Eline Skjevdal

Ås IL

9:12

+1:09

3:04

24.

Aina Ihle

Lørenskog Skiklubb

9:17

+1:14

3:05

25.

Hanna Moskaug

Asker Skiklubb

9:18

+1:15

3:06

26.

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt

9:24

+1:21

3:08

27.

Lea Sofie Bratland

Nittedal IL

9:28

+1:25

3:09

28.

Live Johanne Thørud

Lørenskog Skiklubb

9:32

+1:29

3:10

29.

Ida Mørch Myhre

Gjelleråsen IF

9:35

+1:32

3:11

30.

Vilde Martinsen

Nittedal IL

9:37

+1:34

3:12

31.

Hedda Finne Byrløkken

Nittedal IL

9:40

+1:37

3:13

32.

Eir Lynghammar

Hakadal IL

9:54

+1:51

3:18

33.

Mari Bartnes

Fet Skiklubb

10:16

+2:13

3:25

34.

Tiril Lilleheier

Ås IL

10:19

+2:16

3:26

DNS

Johanne Norheim

Eidsvold Værks Skiklub

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Ekrheim Haugen

Holmen IF

8:11

+0:00

2:43

2.

Synne L Nesheim

Bærums Skiklub

8:27

+0:16

2:49

3.

Siri L Nesheim

Bærums Skiklub

8:29

+0:18

2:49

3.

Vilma Halstenstad Stovner

Fossum IF

8:29

+0:18

2:49

5.

Filippa Blakstad Nilsson

Fossum IF

8:30

+0:19

2:50

6.

Runa Andreassen Kollien

Asker Skiklubb

8:31

+0:20

2:50

7.

Elise Fredheim Simonsen

Trøsken IL

9:06

+0:55

3:02

8.

Ida Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

9:30

+1:19

3:10

9.

Emilie Besseberg

Drøbak-Frogn IL

9:39

+1:28

3:13

10.

Katinka Lie-Petterson

Haslum IL

9:42

+1:31

3:14

10.

Line Hyttan Selsing

Lørenskog Skiklubb

9:42

+1:31

3:14

12.

Linnea Holst

Haslum IL

9:44

+1:33

3:14

13.

Tiril Kristine Nilsen

Lørenskog Skiklubb

9:46

+1:35

3:15

14.

Matilde Hareide Torgersen

Gjelleråsen IF

9:50

+1:39

3:16

15.

Ragnhild Serine Haugen

Drøbak-Frogn IL

9:56

+1:45

3:18

16.

Eileen Bjanes

IL Jardar

9:57

+1:46

3:19

17.

Sara Kristine Ulvang

Gjelleråsen IF

10:00

+1:49

3:20

18.

Maiken Storvik

Gjelleråsen IF

10:16

+2:05

3:25

18.

Nora Oline Jensen

Lommedalens IL

10:16

+2:05

3:25

20.

Anne Toril Bjørk Kvarsnes

Moss Skiklubb

10:18

+2:07

3:26

21.

Anniken Norstrøm

Drøbak-Frogn IL

10:19

+2:08

3:26

DNS

Solveig Lie Støverud

Lørenskog Skiklubb

DNS

Julie Hammer

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Vida Helland-hansen

IL Jardar

DNS

Marthe Johanne Hjelmeset

Gjelleråsen IF

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Halvard Aasvoll-Rognlien

Østre Toten Skilag

10:04

6:42

Ola Fischer

Drøbak-Frogn IL

5:23

3:35

Henrik Jørgensen

Fossum IF

4:59

3:19

Jonas Mæland Rosholt

Oppegård IL

5:53

3:55

Jacob Hoel

Skimt

5:33

3:42

Magnus Klaveness

Nesodden IF

6:33

4:22

Fredrik Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL

5:18

3:32

Hans Thorvald Brandstorp

Moss Skiklubb

6:19

4:12

Torjus Olai Heir

Ås IL

5:14

3:29

Mathias Indreberg

Drøbak-Frogn IL

6:36

4:24

Nicklas Andre Jørgensen

Trøsken IL

7:16

4:50

DNS

Casper Klepp Fundingsrud

Drøbak-Frogn IL

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hermine Einan

Ullensaker Skiklubb

9:20

6:13

Linnea Knestang Bjerke

Drøbak-Frogn IL

9:09

6:06

Julia Skraastad Wold

Drøbak-Frogn IL

5:39

3:46

Tyra Hulbach

Drøbak-Frogn IL

9:08

6:05

Filippa Borgerud Falk

Drøbak-Frogn IL

7:13

4:48

Linnea Bratteng

Gjelleråsen IF

5:25

3:36

Filippa Hahne

Drøbak-Frogn IL

6:04

4:02

Anna Solberg

Spydeberg IL

5:52

3:54

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

5:42

3:48

Agnes Solhjell

Soon Skiklubb

7:00

4:40

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Nesodden IF

6:45

4:30

Nora Lundem

Trøsken IL

6:18

4:12

Marte Dolven

Asker Skiklubb

5:35

3:43

Elsa Marie S. Henie

Drøbak-Frogn IL

8:00

5:20

DNS

Ida Emilia Kavli

Jutul IL

DNS

Kaja Ekrheim Haugen

Holmen IF

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jens Ulrik Strøm Mathiesen

Drøbak-Frogn IL

7:09

4:46

Philip Åkerstrøm Boland

Drøbak-Frogn IL

7:07

4:44

Odin Hymer

Ås IL

7:13

4:48

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

6:42

4:28

Mattias Skjelland Andersen

Vollen Ungdomslag

5:51

3:54

Lucas Bascheck

Drøbak-Frogn IL

6:04

4:02

Fridtjof B. Besseberg

Drøbak-Frogn IL

5:26

3:37

Magnus Wang Dybvik

Drøbak-Frogn IL

6:45

4:30

Vegard Gaustad

Ås IL

10:35

7:03

Alexander Grini

Drøbak-Frogn IL

5:59

3:59

Jens Aksel Jorde

Asker Skiklubb

5:46

3:50

Marcus Rønning Kopperud

Nesodden IF

7:05

4:43

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

6:04

4:02

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

6:45

4:30

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

8:42

5:48

Aksel Nordby

Nesodden IF

6:33

4:22

Eilert Nylenna

Nesodden IF

6:35

4:23

Teodor Næss

Drøbak-Frogn IL

6:39

4:26

Even Isak Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL

6:30

4:20

Oliver Iversen Slæperud

Drøbak-Frogn IL

6:17

4:11

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

5:44

3:49

William Ekeberg

Drøbak-Frogn IL

6:27

4:18

DNS

Jonas Emil Hagen

Drøbak-Frogn IL

DNS

Vetle Nilsen

Setskog IF

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mina Daasvand Solli

Asker Skiklubb

6:07

4:04

Viktoria Breivik Hansen

Nesodden IF

8:16

5:30

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

7:20

4:53

Camilla Lundqvist

Ås IL

6:10

4:06

Emma Elise Meinert Rød

Oppegård IL

6:16

4:10

Lilly Bascheck

Drøbak-Frogn IL

8:37

5:44

Maia Østenby

Drøbak-Frogn IL

8:27

5:38

Ingrid Haugen Selliken

Drøbak-Frogn IL

7:56

5:17

Kine Torp

Drøbak-Frogn IL

7:45

5:10

Mia Minge Johannesen

Nesodden IF

5:53

3:55

Aase Strøm

Nesodden IF

6:25

4:16

Pernille Torp

Drøbak-Frogn IL

7:40

5:06

Josefine Heidsve

Drøbak-Frogn IL

7:37

5:04

Hedda Johanne Wogn-Henriksen

Drøbak-Frogn IL

8:10

5:26

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carla Klepp Fundingsrud

Drøbak-Frogn IL

10:20

6:53

Karen Evensen Solhjell

Soon Skiklubb

11:47

7:51

Emma Solberg

Spydeberg IL

7:36

5:04

Adrianne Halbach Røssvoll

Ås IL

11:06

7:24

Josefine Mathea Kjær Jørgensen

Nesodden IF

9:53

6:35

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

8:01

5:20

Johanne Bjørk Urstad

Moss Skiklubb

6:08

4:05

Julie Heidsve

Drøbak-Frogn IL

10:05

6:43

DNS

Oline Hardersen

Nesodden IF

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oliver Imbsen

Nesodden IF

6:29

4:19

Henrik Aasvoll-Rognlien

Østre Toten Skilag

5:37

3:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 mars 2017, 20:37:54

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

303

Antall startet:

282