Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale 28. mars 2017

Merk at dette er resultater for jaktstart, dvs. tidene er brutto inkludert tida etter leder fra start. Nettotidene for dette løpet kan leses ut fra siste kolonne i strekktidslista.

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

38:58

+0:00

8:17

2.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

41:53

+2:55

8:54

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

45:35

+6:37

9:41

4.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

58:56

+19:58

12:32

5.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:06:02

+27:04

14:02

6.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

1:07:01

+28:03

14:15

7.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

1:13:35

+34:37

15:39

8.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

1:13:53

+34:55

15:43

9.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

1:16:14

+37:16

16:13

10.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:16:43

+37:45

16:19

11.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

1:17:51

+38:53

16:33

12.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

1:21:34

+42:36

17:21

13.

Marianne Dæhli

Halden SK

1:23:29

+44:31

17:45

DNS

Synne Strand

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

55:03

+0:00

7:20

2.

Alan Cherry

Nydalens SK

59:25

+4:22

7:55

3.

Ralph Street

Nydalens SK

59:40

+4:37

7:57

4.

Håvard Haga

Nydalens SK

59:54

+4:51

7:59

5.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:04:30

+9:27

8:36

6.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:24:07

+29:04

11:12

7.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:25:56

+30:53

11:27

8.

Einar Melsom

Fossum IF

1:34:12

+39:09

12:33

9.

Leif Størmer

Fossum IF

1:36:35

+41:32

12:52

10.

Martin Borge Heir

Fossum IF

1:37:12

+42:09

12:57

11.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:40:36

+45:33

13:24

12.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

1:40:44

+45:41

13:25

13.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:41:26

+46:23

13:31

14.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:41:45

+46:42

13:34

15.

Daniel Marston

Bækkelagets SK

1:43:52

+48:49

13:50

16.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:48:18

+53:15

14:26

17.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:49:06

+54:03

14:32

18.

Jostein Nørbech

Nydalens SK

1:49:38

+54:35

14:37

DSQ

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

58:21

33 34 35 36 37 33 36 38 39

DSQ

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:07:37

37 33 34 35 36 38 39 47 48 49

DSQ

Jostein Andersen

Nydalens SK

1:36:43

47 48 49

DSQ

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:40:32

34 35

DSQ

Emil Størmer

Fossum IF

1:50:13

47 48 49

DSQ

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

39:08

+0:00

8:19

2.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

48:01

+8:53

10:12

3.

Tore Bjørnerød

OK Moss

50:04

+10:56

10:39

4.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

50:13

+11:05

10:41

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

50:34

+11:26

10:45

6.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

50:51

+11:43

10:49

7.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

51:14

+12:06

10:54

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy BIL

52:54

+13:46

11:15

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:00:04

+20:56

12:46

10.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:00:46

+21:38

12:55

11.

Christopher Ladim

OK Moss

1:00:50

+21:42

12:56

12.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:01:29

+22:21

13:04

12.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:01:29

+22:21

13:04

14.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:04:08

+25:00

13:38

15.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:04:36

+25:28

13:44

16.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:10

+26:02

13:51

17.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:05:11

+26:03

13:52

18.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

1:05:45

+26:37

13:59

19.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

1:05:52

+26:44

14:00

20.

Sören Jonsson

Nydalens SK

1:06:16

+27:08

14:05

21.

Morten Tangen

OK Moss

1:06:28

+27:20

14:08

22.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

1:06:44

+27:36

14:11

23.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:07:34

+28:26

14:22

24.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:10:52

+31:44

15:04

25.

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

1:11:36

+32:28

15:14

26.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

1:12:04

+32:56

15:20

27.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:12:23

+33:15

15:24

28.

Isak Jonsson

Nydalens SK

1:13:17

+34:09

15:35

29.

Eirik Blågestad

Indre Østfold OK

1:13:31

+34:23

15:38

30.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:18:03

+38:55

16:36

31.

Terje Melsom

Fossum IF

1:25:08

+46:00

18:06

32.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:29:57

+50:49

19:08

33.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:31:56

+52:48

19:33

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:00:43

DSQ

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

1:00:44

DSQ

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:50:36

48 49 50

DNS

Audun Bjerknes

Måren OK

DNS

Oskar Størmer

Fossum IF

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

32:51

+0:00

9:23

2.

Sondre Ladim

OK Moss

33:06

+0:15

9:27

3.

Kristoffer Halsnes

Indre Østfold OK

40:41

+7:50

11:37

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

47:54

+15:03

13:41

5.

Theodor Lier

Indre Østfold OK

58:43

+25:52

16:46

6.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:35:32

+1:02:41

27:17

DSQ

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:45:17

155 49 163

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro BIL

34:41

+0:00

9:54

2.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

49:10

+14:29

14:02

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

49:30

+14:49

14:08

4.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

59:06

+24:25

16:53

5.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

1:00:15

+25:34

17:12

6.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:02:33

+27:52

17:52

7.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:11:18

+36:37

20:22

8.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:23:14

+48:33

23:46

9.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:25:13

+50:32

24:20

DSQ

Kristin Gjølsjø

OK Moss

1:26:50

153

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:42:08

155

DNS

Linda Fredh

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2017, 10:44:56

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

95

Antall startet:

91