Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka 28. mars 2017

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Thea Hovda Olsen

Haugesund IL Orientering

Brutt

Mari Hjelmtveit Fjeldheim

Haugesund IL Orientering

Avlest

Hanna Lindtner

Haugesund IL Orientering

32:54

Avlest

Miriam Sveen

Haugesund IL Orientering

42:04

Avlest

Ida Lütcherat

Haugesund IL Orientering

42:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Sara Hetland

Haugesund IL Orientering

1:07:57

Avlest

Selma Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

1:07:59

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Paulsen Vie

Haugesund IL Orientering

1:12:10

+0:00

Avlest

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

39:22

Avlest

Anita Sælevik

Haugesund IL Orientering

41:11

Avlest

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL Orientering

43:36

Avlest

Randi Engløkk

Haugesund IL Orientering

1:09:57

Avlest

Andrea Drangsholt

Kristiansand OK

1:34:10

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Vidtstein

Haugesund IL Orientering

33:18

+0:00

Avlest

Emil Engesli

Haugesund IL Orientering

33:02

Avlest

Peder Gramstad

Haugesund IL Orientering

36:35

Avlest

Elias Engesli

Haugesund IL Orientering

39:24

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Aleksander Jørgensen

Haugesund IL Orientering

23:00

Avlest

Vegard Wiig Nystad

Haugesund IL Orientering

38:33

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Tore Ruset Alne

Haugesund IL Orientering

1:17:58

137 138 139 140 141 142 143 144

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Erik Engløkk

Haugesund IL Orientering

Avlest

Jostein Baustad

Haugesund IL Orientering

46:32

Avlest

Ruben Kobbeltvedt

Haugesund IL Orientering

46:43

Avlest

Fridtjof Rachor

Haugesund IL Orientering

1:08:19

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigved Gramstad

Haugesund IL Orientering

34:51

+0:00

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Benjamin Vikse

Haugesund IL Orientering

18:16

+0:00

2.

Johan Lundegård

Haugesund IL Orientering

20:18

+2:02

3.

Leander Brugman

Haugesund IL Orientering

21:23

+3:07

4.

Håkon Nordhus

Haugesund IL Orientering

22:08

+3:52

5.

Leo Røvær Josephsen

Haugesund IL Orientering

23:02

+4:46

6.

Andreas Wiig Nystad

Haugesund IL Orientering

26:53

+8:37

7.

Ine H. Olsen

Haugesund IL Orientering

44:06

+25:50

DSQ

Benjamin Vikse

Haugesund IL Orientering

1:46

145 142 82 160 140 138

Avlest

Benjamin Vikse

Haugesund IL Orientering

1:46

Avlest

Emil Olsen Rachor

Haugesund IL Orientering

18:12

Avlest

Hanna Eline Engløkk

Haugesund IL Orientering

18:39

Avlest

Arne Gramstad Berstad

Haugesund IL Orientering

24:36

Avlest

Irene Holme

Haugesund IL Orientering

24:37

Avlest

Benedikkas

24:54

Avlest

Kajsa Faastveit

Haugesund IL Orientering

29:12

Klasse: D 17 - kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Madli Hjermann

Haugesund IL Orientering

Avlest

Marianne Wiig

Haugesund IL Orientering

28:31

Avlest

Marianne Wiig

Haugesund IL Orientering

28:31

Klasse: H 17 - kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Dag Abel Sveen

Haugesund IL Orientering

30:28

Avlest

Per Bjarne Myhre

Haugesund IL Orientering

32:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mars 2017, 23:47:28

Arrangør:

Haugesund IL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

43