Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 2 26. mars 2017

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Havnen Johansen

Varegg Fleridrett

47:56

+0:00

2.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

51:08

+3:12

3.

Göran Winblad

Rehns BK

51:45

+3:49

4.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

51:53

+3:57

5.

Trygve Buanes

TIF Viking

52:06

+4:10

6.

Rune Nygaard

IL Gular

52:24

+4:28

7.

Petter Marki Erichsen

Kristiansand OK

55:41

+7:45

8.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

55:42

+7:46

9.

Scott Juvik

IL Gular

55:42

+7:46

10.

Sveinung Rykkje

Stord Orientering

56:52

+8:56

11.

Ronny Rykkje

Varegg Fleridrett

57:32

+9:36

12.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

58:34

+10:38

13.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

58:51

+10:55

14.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

59:48

+11:52

15.

Anders Tønnessen Rød

Fana IL

1:00:20

+12:24

16.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

1:02:32

+14:36

17.

Einar Marius Hjellestad Martinsen

Vikebygd IL

1:03:10

+15:14

18.

Tore Juvik

IL Gular

1:04:54

+16:58

19.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

1:09:46

+21:50

20.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

1:09:52

+21:56

21.

Andreas Grønbech

Askøy OL

1:11:56

+24:00

22.

Jarle Kloster

Fitjar IL

1:19:43

+31:47

22.

Geir Heksem

Fana IL

1:19:43

+31:47

24.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:21:56

+34:00

25.

Knut Utne

Fana IL

1:31:25

+43:29

DSQ

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

35:30

83 80 82 85 107 108 75 74 64 63 109 81 11...

DNS

Johan Eikanger

IL Gular

DNS

Tore Nymark

Askøy OL

DNS

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Löfgren

Varegg Fleridrett

40:56

+0:00

2.

Helen Martinsen

IL Gular

43:29

+2:33

3.

Randi Hole

Bergens TF

47:33

+6:37

4.

Tonje Aasheim Nymark

Askøy OL

50:09

+9:13

5.

Mariell Arntzen

Gneist, IL

50:13

+9:17

6.

Dagrun Daltveit Slettebø

Fana IL

51:16

+10:20

7.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

52:20

+11:24

8.

Karianne Strømme

TIF Viking

52:57

+12:01

9.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

53:24

+12:28

10.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

54:14

+13:18

11.

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

54:34

+13:38

12.

Ingunn Torød Buset

Gneist, IL

54:47

+13:51

13.

Lise Christensen

TIF Viking

55:29

+14:33

14.

Marianne Nummedal

Fana IL

56:57

+16:01

15.

Vibeke Grieg

Fana IL

57:10

+16:14

16.

Tove Aasheim

Askøy OL

58:52

+17:56

DNS

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

DNS

Kårhild Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

DNS

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

Klasse: H17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Johannessen

Gneist, IL

43:35

+0:00

2.

Steinar Danielsen

Os Orienteringsklubb

53:25

+9:50

3.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

55:26

+11:51

4.

Marcel Niederhauser

Askøy OL

58:19

+14:44

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

42:09

+0:00

2.

Erik Bohne

Varegg Fleridrett

43:01

+0:52

3.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

50:00

+7:51

4.

Andreas Nysæter

Bergens TF

50:09

+8:00

5.

Magnus Lehmann

Varegg Fleridrett

50:21

+8:12

6.

Mads Jørgen Skage

Gneist, IL

54:16

+12:07

7.

Lars Evensen

Gneist, IL

54:39

+12:30

8.

Mathias Heradstveit

Gneist, IL

54:43

+12:34

9.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

54:44

+12:35

10.

Brage Iversen

Bergens TF

56:09

+14:00

11.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

57:12

+15:03

12.

Olav Hammersland Garnes

Gneist, IL

57:26

+15:17

13.

Fredrik Blichfeldt

Osterøy IL

58:19

+16:10

14.

Matias Døsen Pontoppidan

Os Orienteringsklubb

1:00:50

+18:41

15.

Sindre Haaland Westerbø

Gneist, IL

1:09:50

+27:41

DNS

Mathias Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

DNS

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

DNS

Eirik Bjerke Otterå

TIF Viking

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Johannesen

IL Gular

41:46

+0:00

2.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

41:52

+0:06

3.

Bjørn Hølleland

Fana IL

41:58

+0:12

4.

Einar Martinsen

Vikebygd IL

43:12

+1:26

5.

Kjetil Damm

TIF Viking

45:15

+3:29

6.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

50:08

+8:22

7.

Tore Svein Nese

Askøy OL

50:32

+8:46

8.

Øistein Bøe

Fana IL

51:28

+9:42

9.

Jan Petter Hansen

IL Gular

52:26

+10:40

10.

Rune Erdal

Samnanger IL

57:01

+15:15

11.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:04:31

+22:45

12.

Lars Fjellanger

Fana IL

1:28:53

+47:07

13.

Bjørn Sandvik

IL Gular

1:35:48

+54:02

DNS

Gisle Johanson

Fana IL

DNS

Matti Torgersen

Bergens TF

DNS

Pål Augland

Bergens TF

DNS

Sjur Lehmann

Varegg Fleridrett

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Aasheim Nymark

TIF Viking

37:10

+0:00

2.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

37:24

+0:14

3.

Ragnhild Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

37:46

+0:36

4.

Mari Strømme Lid

TIF Viking

38:35

+1:25

5.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

41:58

+4:48

6.

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

1:05:33

+28:23

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

35:55

+0:00

2.

Britt Karlsen

Askøy OL

44:39

+8:44

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

50:25

+14:30

4.

Mai Helen Linga

IL Gular

55:49

+19:54

DNS

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

47:07

+0:00

2.

Siren Greve

Bergens TF

47:32

+0:25

3.

Rannveig Solli

Askøy OL

47:40

+0:33

4.

Berit Hegdal

Bergens TF

52:51

+5:44

5.

Anne Kjersti Daltveit

Fana IL

53:07

+6:00

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Arve Solli

Askøy OL

35:52

+0:00

2.

Gunnar Gytri

Førde IL

37:49

+1:57

3.

Øistein Paulsen

Bergens TF

44:43

+8:51

4.

Alfon Johansen

Bergens TF

44:49

+8:57

5.

Egil Karlsen

Askøy OL

44:54

+9:02

6.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:08:23

+32:31

7.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

1:09:08

+33:16

DSQ

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

31:54

84 76 88 90 91 92 95 96 107 109 81 111 10...

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Vold

Fana IL

46:04

+0:00

2.

Harald Lyngtun

Fana IL

48:55

+2:51

3.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

51:14

+5:10

4.

Magne Raadal

Fana IL

52:10

+6:06

5.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:07:21

+21:17

DNS

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

DNS

Per Vikane

Fana IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Hole

Førde IL

33:02

+0:00

100

2.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

33:44

+0:42

3.

Oda Kjellevold Malde

IL Gular

42:50

+9:48

Klasse: D70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Else Lerche Raadal

Fana IL

DNS

Ingvill Vold

Fana IL

Klasse: D35-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

31:55

+0:00

2.

Lise Balestrand Grønbech

Askøy OL

40:09

+8:14

3.

Marie Pontoppidan

Os Orienteringsklubb

42:26

+10:31

4.

May-lill Damm

TIF Viking

46:18

+14:23

5.

Siri Elisabet Helle

Fana IL

46:42

+14:47

DNS

Idun Magdalene Bøyum Augland

Bergens TF

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Dale

Bergens TF

21:46

+0:00

2.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

32:24

+10:38

3.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

40:40

+18:54

4.

Sondre Batalden

Fana IL

53:41

+31:55

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

30:01

+0:00

2.

Ketil Nummedal

Fana IL

32:12

+2:11

3.

Ole Kragseth

IL Gular

33:45

+3:44

4.

Morten Sandvik

IL Gular

42:58

+12:57

5.

Knut Even Hole

Førde IL

44:15

+14:14

6.

Sindre Ekrheim

Bergens TF

46:11

+16:10

7.

Bjørn Batalden

Fana IL

47:07

+17:06

8.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

54:12

+24:11

9.

Ingvar Lindvik Auflem

Os Orienteringsklubb

56:41

+26:40

10.

Vibeke Nymo

Varegg Fleridrett

57:53

+27:52

DSQ

Ingrid Roll

Fana IL

1:08:14

92 96 109 81 100

DNS

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

Klasse: D/H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

23:50

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

24:04

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

23:52

Oskar Heksem

Fana IL

17:53

Stine Grieg

Fana IL

22:36

Emil Heksem

Fana IL

20:52

DNS

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

14:46

Tonje Rykkje

Stord Orientering

16:54

Klasse: D/H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Jorde

Varegg Fleridrett

14:34

+0:00

2.

Mariell Skage

Gneist, IL

17:27

+2:53

3.

Ingrid Falch Andersen

Gneist, IL

21:36

+7:02

4.

Iris Skage

Gneist, IL

22:07

+7:33

5.

Brage Løvfall Aasen

Varegg Fleridrett

23:40

+9:06

6.

Nikolai Pontopidan

Os Orienteringsklubb

27:26

+12:52

DNS

Jonas Bracke

TIF Viking

Klasse: D/H17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Hølleland

Fana IL

17:21

+0:00

2.

Ingeborg Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

17:22

+0:01

3.

Anita E. Hole

Førde IL

25:48

+8:27

DNS

Gry Sveri Lier

TIF Viking

Klasse: N-åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Solvik

Gneist, IL

27:32

Margrete Solvik

Gneist, IL

27:56

Mari Hage

Norges Orienteringsforbund

23:08

Klasse: D/H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Strandenes

Fana IL

16:08

+0:00

2.

Tobias Mikkelsen

IL Gular

20:09

+4:01

Klasse: D/H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Dale

Bergens TF

11:48

+0:00

Klasse: N-åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kirill Eikanger

Gneist, IL

14:22

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

21:52

Nora Egeland Storo

Gneist, IL

14:59

Marie Egeland Storo

Gneist, IL

18:28

Lasse Skage

Gneist, IL

51:52

David Ljosvo Nordvik

Gneist, IL

30:05

Håkon Solvik

Gneist, IL

15:52

Josefine Blomquist

Bergens TF

30:20

Emilie Solvik

Gneist, IL

16:15

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

43:25

Sigve Hoppsuev Buanes

TIF Viking

43:17

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

31:48

Bodil Johanson

Varegg Fleridrett

30:07

Eirika Jæger

Stord Orientering

17:17

Benedicte Dale

Bergens TF

22:29

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Strømme Lid

TIF Viking

14:47

DSQ

Martin Shields Løkling

Gneist, IL

22:19

110

Klasse: D17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

43:04

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

43:09

+0:05

3.

Linda Rykkje

Stord Orientering

43:22

+0:18

4.

Marian Kjellevold

IL Gular

47:51

+4:47

Brutt

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Bohne

Varegg Fleridrett

33:57

+0:00

2.

Ragnhild Marie Bøe

Fana IL

1:10:59

+37:02

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Vegar Hole

Førde IL

52:54

91 92 96 109 81 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 april 2017, 22:55:45

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

196

Antall startet:

173