Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup, løp 1 30. mars 2017

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

20:49

+0:00

7:15

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

21:03

+0:14

7:20

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

23:03

+2:14

8:01

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

27:29

+6:40

9:34

5.

Mabel Amundsen

Freidig

31:12

+10:23

10:52

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

31:26

+10:37

10:57

7.

Elly Røskaft

Freidig

48:37

+27:48

16:56

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

21:35

+0:00

7:31

2.

Vemund Mølnvik

Freidig

22:58

+1:23

8:00

3.

Emil Grønli

Freidig

23:17

+1:42

8:06

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

23:38

+2:03

8:14

5.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

23:51

+2:16

8:18

6.

Emil Leroyer

Freidig

24:21

+2:46

8:29

7.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

25:22

+3:47

8:50

8.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

25:57

+4:22

9:02

9.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

27:36

+6:01

9:37

10.

Sverre Hellevik

Freidig

28:59

+7:24

10:05

11.

Magne Guttvik

Wing OK

30:08

+8:33

10:29

12.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

30:27

+8:52

10:36

13.

Kristoffer Isachsen Meling

Nidarøst OK

35:24

+13:49

12:20

14.

Sigurd Braathen

Wing OK

37:06

+15:31

12:55

15.

Edvin Skauby grønning

Selbu OK

44:02

+22:27

15:20

16.

Jone Ingebrigt Samland

Selbu OK

54:53

+33:18

19:07

17.

Anders Tørum

Selbu OK

55:32

+33:57

19:20

DSQ

August Maske

Freidig

24:22

79

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

25:07

128

DSQ

Iver Dalsaune Thun

Freidig

25:15

77 78 76 79 80 126

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

20:03

+0:00

6:59

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

20:25

+0:22

7:06

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

20:29

+0:26

7:08

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

24:05

+4:02

8:23

5.

Maren Viken

Byåsen IL

27:21

+7:18

9:31

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

30:41

+10:38

10:41

7.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

34:34

+14:31

12:02

8.

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

36:18

+16:15

12:38

DSQ

Stine Aune

Nidarøst OK

23:25

77 78 76 79 80 126

DSQ

Emilie Margrete Fodstad

Wing OK

27:59

63 64 67 69 79 80 126 70 128 129

DSQ

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

31:01

80

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

15:57

+0:00

5:33

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:29

+1:32

6:05

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:43

+1:46

6:10

4.

Mikkel Holt

Freidig

18:03

+2:06

6:17

5.

Jonas Vindal

Wing OK

18:27

+2:30

6:25

6.

Jonas Grønli

Freidig

18:43

+2:46

6:31

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

19:12

+3:15

6:41

8.

Matias Nissen

Freidig

19:37

+3:40

6:50

9.

Håkon Holstad

Freidig

20:40

+4:43

7:12

10.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

21:09

+5:12

7:22

11.

Jostein Rø

Freidig

21:11

+5:14

7:22

12.

Einar Eide

Byåsen IL

21:48

+5:51

7:35

13.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

23:27

+7:30

8:10

14.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

24:33

+8:36

8:33

15.

Henrik Braathen

Wing OK

24:59

+9:02

8:42

16.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

25:15

+9:18

8:47

17.

Gabriel Callanan

Wing OK

25:42

+9:45

8:57

18.

Nikolai Renolen

Wing OK

26:52

+10:55

9:21

19.

Jens Husby

Malvik IL

30:58

+15:01

10:47

20.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

35:16

+19:19

12:17

DSQ

Brage Asplem

Freidig

26:54

78

DSQ

Iver Olaussen

Malvik IL

30:00

80

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

20:46

+0:00

7:14

2.

Line Sølberg

OL Trollelg

21:40

+0:54

7:32

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:19

+1:33

7:46

4.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

22:33

+1:47

7:51

5.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

23:28

+2:42

8:10

6.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

23:56

+3:10

8:20

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:47

+7:01

9:40

8.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

33:10

+12:24

11:33

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

16:29

+0:00

5:44

2.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

17:36

+1:07

6:07

3.

Are Lodgaard

Byåsen IL

18:25

+1:56

6:25

4.

Aleksander Skoglund

Freidig

19:19

+2:50

6:43

5.

Birk Gravdahl

Wing OK

20:21

+3:52

7:05

6.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

20:45

+4:16

7:13

7.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

20:47

+4:18

7:14

8.

Einar Keiserås

IL Leik

25:17

+8:48

8:48

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laura Ramstein

NTNUI

17:55

+0:00

6:14

2.

Julie Størmer

NTNUI

18:45

+0:50

6:31

3.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

18:53

+0:58

6:34

4.

Marta Ulvensøen

NTNUI

18:54

+0:59

6:35

5.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

19:41

+1:46

6:51

6.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

20:00

+2:05

6:58

7.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

20:14

+2:19

7:02

8.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

20:19

+2:24

7:04

9.

Kristine Fjellanger

NTNUI

20:40

+2:45

7:12

10.

Ingvild Torgersen

NTNUI

20:48

+2:53

7:14

11.

Martine Åstebøl

NTNUI

20:53

+2:58

7:16

12.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

20:55

+3:00

7:17

13.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

21:02

+3:07

7:19

14.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

22:02

+4:07

7:40

15.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

22:09

+4:14

7:43

16.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

22:28

+4:33

7:49

17.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

22:32

+4:37

7:51

18.

Marit Schmid

OL Trollelg

23:19

+5:24

8:07

19.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

23:39

+5:44

8:14

20.

Gina Didriksen

NTNUI

23:43

+5:48

8:15

21.

Katrin Daetwyler

NTNUI

24:50

+6:55

8:39

22.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

25:01

+7:06

8:42

23.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

26:19

+8:24

9:10

24.

Kristin Jæger

Wing OK

27:10

+9:15

9:27

25.

Katrine Barli Evensen

NTNUI

27:11

+9:16

9:28

26.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

28:05

+10:10

9:47

27.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

30:34

+12:39

10:39

DSQ

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

14:54

61 62 63 64 65 67

DSQ

Aurora Fossøy

NTNUI

20:28

76

DSQ

Johanne de Presno

NTNUI

24:24

65

DSQ

Emma Eide

NTNUI

28:48

70

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:05

+0:00

5:15

2.

Gustav Fiskum

NTNUI

15:28

+0:23

5:23

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:33

+0:28

5:25

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:44

+0:39

5:28

5.

Per Melander Often

NTNUI

16:02

+0:57

5:35

6.

Anders EInum

Freidig

16:28

+1:23

5:44

7.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

16:37

+1:32

5:47

8.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

16:44

+1:39

5:49

9.

Kristoffer Nesland

NTNUI

17:19

+2:14

6:02

10.

Erik Gustafsson

NTNUI

17:26

+2:21

6:04

11.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

17:36

+2:31

6:07

12.

Niklas Profors

NTNUI

17:37

+2:32

6:08

13.

Eirik Aal

NTNUI

17:40

+2:35

6:09

14.

Øivind Aunøien

OK Fjell

17:46

+2:41

6:11

15.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:56

+2:51

6:14

16.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

17:59

+2:54

6:15

17.

Kristian Opsahl Bredesen

Frol IL

18:05

+3:00

6:18

18.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

18:43

+3:38

6:31

19.

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

18:45

+3:40

6:31

20.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

19:13

+4:08

6:41

21.

Ola Keiserås

IL Leik

19:27

+4:22

6:46

22.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

19:35

+4:30

6:49

23.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

20:16

+5:11

7:03

24.

Snorre Hansen

Byåsen IL

21:01

+5:56

7:19

25.

Alex Pedersen

OL Trollelg

22:17

+7:12

7:45

26.

Petter Lyng

Nidarøst OK

22:59

+7:54

8:00

27.

Andreas Wahl

NTNUI

28:55

+13:50

10:04

DSQ

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

17:43

76 80 127

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

20:13

+0:00

7:02

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:55

+0:42

7:17

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:17

+1:04

7:24

4.

Kari Ulseth

Freidig

21:40

+1:27

7:32

5.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

21:58

+1:45

7:39

6.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

22:37

+2:24

7:52

7.

Mette Resell Nolte

Freidig

22:47

+2:34

7:56

8.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

24:32

+4:19

8:32

9.

Tone Almås

IL Leik

24:43

+4:30

8:36

10.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

25:01

+4:48

8:42

11.

Mari Hoff

Byåsen IL

25:27

+5:14

8:52

12.

Tina Strømdal Wik

Freidig

25:51

+5:38

9:00

13.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

28:23

+8:10

9:53

14.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

29:48

+9:35

10:22

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:37

+0:00

5:47

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

17:04

+0:27

5:56

3.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

18:41

+2:04

6:30

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

18:55

+2:18

6:35

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:37

+3:00

6:50

6.

Eivind Lona

Wing OK

20:06

+3:29

7:00

7.

Jan Hage

IL Leik

20:26

+3:49

7:07

8.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

20:54

+4:17

7:16

9.

Kyrre Auran

Malvik IL

22:13

+5:36

7:44

10.

Trond Sletner

Byåsen IL

22:28

+5:51

7:49

11.

Jon Holstad

Freidig

22:40

+6:03

7:53

12.

Øystein Husby

Malvik IL

24:15

+7:38

8:26

13.

Dag Vidar Jensen

Byåsen IL

26:08

+9:31

9:06

14.

Erik Sæbø

Nidarøst OK

26:11

+9:34

9:07

15.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

29:50

+13:13

10:23

16.

Marius Walseth

Malvik IL

30:47

+14:10

10:43

DSQ

Kristian Stensrud

OL Trollelg

8:31

61 62 63 64 65 67 69 75 77 78 76 79 8...

DSQ

Morten Korsvold

Wing OK

21:13

76

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

21:09

+0:00

7:22

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

22:18

+1:09

7:46

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

24:05

+2:56

8:23

4.

Sigrid Melkild

Freidig

24:06

+2:57

8:23

5.

Rine Hanssen

Byåsen IL

24:29

+3:20

8:31

6.

Turid Arnesen

Byåsen IL

25:20

+4:11

8:49

7.

Anne Melkild

Freidig

25:22

+4:13

8:50

8.

Grete Berge Owren

Freidig

26:07

+4:58

9:05

9.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

26:34

+5:25

9:15

10.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:37

+7:28

9:58

11.

Ingunn Morset

Wing OK

29:04

+7:55

10:07

12.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:48

+8:39

10:22

13.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

31:25

+10:16

10:56

DSQ

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

35:12

80

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

17:46

+0:00

6:11

2.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

18:58

+1:12

6:36

3.

Håvard Lorange

Freidig

19:21

+1:35

6:44

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

19:44

+1:58

6:52

5.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

19:49

+2:03

6:54

6.

Rune Stræte

Wing OK

20:31

+2:45

7:08

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

20:41

+2:55

7:12

8.

Bernt Rognes

Freidig

20:42

+2:56

7:12

9.

Reidar Selmer

Politiets IL

20:56

+3:10

7:17

10.

Harald Storrønning

Byåsen IL

21:16

+3:30

7:24

11.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

21:19

+3:33

7:25

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:51

+4:05

7:36

13.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

22:15

+4:29

7:45

14.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:44

+4:58

7:55

15.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

23:31

+5:45

8:11

16.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

23:35

+5:49

8:13

17.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

23:44

+5:58

8:16

18.

Dag Erik Helland

Wing OK

23:49

+6:03

8:17

19.

Arild Heggeset

Freidig

25:39

+7:53

8:56

20.

Lasse Natvig

Byåsen IL

27:45

+9:59

9:40

21.

Tor Lunde

Malvik IL

31:07

+13:21

10:50

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

22:30

80

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

26:03

+0:00

9:04

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

38:18

+12:15

13:20

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

22:22

+0:00

7:47

2.

Terje Skjeggedal

NTNUI

22:43

+0:21

7:54

3.

Helge Rustad

Freidig

27:30

+5:08

9:34

4.

Olav Kvittem

Freidig

27:32

+5:10

9:35

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

27:43

+5:21

9:39

6.

Morten Skoglund

Byåsen IL

28:31

+6:09

9:56

7.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

28:53

+6:31

10:03

8.

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

29:49

+7:27

10:23

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

OL Trollelg

42:47

+0:00

14:54

DSQ

Randi Helland

Wing OK

44:01

77

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

27:53

+0:00

9:42

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

28:39

+0:46

9:58

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

28:48

+0:55

10:02

4.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

29:42

+1:49

10:20

5.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

31:04

+3:11

10:49

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

27:52

77 78 76 79 80 126

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

8:20

+0:00

6:04

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

8:59

+0:39

6:33

3.

Una Kittilsen

Freidig

9:24

+1:04

6:51

4.

Tora Kittilsen

Freidig

9:34

+1:14

6:58

5.

Marita Aske

Freidig

9:39

+1:19

7:02

6.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

9:44

+1:24

7:06

7.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

11:08

+2:48

8:07

8.

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

12:17

+3:57

8:57

9.

Nora Halvorsen

Freidig

13:31

+5:11

9:51

10.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

14:37

+6:17

10:40

DSQ

Anna Bellingmo

OL Gaula

45:07

121 63 122 64 123 124

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

6:50

+0:00

4:59

2.

Vegard Lereim Storli

Freidig

8:57

+2:07

6:31

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

10:16

+3:26

7:29

4.

Ådne Stordal

Byåsen IL

10:56

+4:06

7:58

5.

Borgar Stavrum

Wing OK

11:05

+4:15

8:05

6.

Sofus H Lind

Wing OK

12:23

+5:33

9:02

7.

Jakob Jøsang With

Wing OK

13:15

+6:25

9:40

8.

Jørgen Aune

Byåsen IL

13:21

+6:31

9:44

9.

Sondre Furmyr Johansen

Wing OK

18:33

+11:43

13:32

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

34:19

+0:00

11:57

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

39:14

+4:55

13:40

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

39:38

+5:19

13:48

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

24:02

+0:00

8:22

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

27:39

+3:37

9:38

3.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

29:47

+5:45

10:22

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:06

+7:04

10:50

5.

Rune M Holt

Freidig

33:29

+9:27

11:40

Klasse: D75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

28:04

+0:00

9:46

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

30:19

+0:00

10:33

2.

Tore Brurok

Nidarøst OK

30:57

+0:38

10:47

3.

Leif Engen

Nidarøst OK

31:01

+0:42

10:48

4.

Eigil Sørli

Malvik IL

32:33

+2:14

11:20

5.

Gunnar Østerbø

Freidig

32:52

+2:33

11:27

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

36:17

+5:58

12:38

7.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

36:57

+6:38

12:52

8.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

54:08

+23:49

18:51

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Live Furmyr Johansen

Wing OK

16:14

11:50

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

19:14

14:02

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Ulseth Sylte

Freidig

16:59

12:23

Erik Oskal

Hamar OK

23:58

17:29

Sivert Sæther Levin

Freidig

10:43

7:49

Erlend Grønli

Freidig

15:10

11:04

Johannes Stordal

Byåsen IL

15:58

11:39

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

38:55

28:24

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jérôme Soulard

19:45

+0:00

6:52

2.

Julie Hindenes

OL Gaula

31:30

+11:45

10:58

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

11:36

8:28

Alfred Gilje Sanne

Freidig

9:46

7:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mars 2017, 20:27:08

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

270

Antall startet:

270