Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar Sprint-karusell 1 5. april 2017

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

16:24

+0:00

33

2.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

16:31

+0:07

33

3.

Selma Nordseth

Ullensaker OL

22:55

+6:31

33

4.

Martine Nyberg Jensen

Ullensaker OL

32:48

+16:24

33

5.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

34:19

+17:55

Klasse: Kort Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Engebretsen

Gjerdrum OL

16:19

+0:00

33

2.

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

22:58

+6:39

33

3.

Filip Aleksander Nordseth

Ullensaker OL

26:44

+10:25

4.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

30:24

+14:05

33

5.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

30:26

+14:07

Innsendt korrigert navn

6.

Julian Andreassen

Ullensaker OL

30:48

+14:29

6.

Noah Rhodes

Ullensaker OL

30:48

+14:29

8.

Mikolaj Pamfil

Ullensaker OL

30:57

+14:38

9.

Aksel Rue

Ullensaker OL

33:33

+17:14

10.

Thomas Ryen

Ullensaker OL

33:39

+17:20

11.

Oliver Nyberg Jensen

Ullensaker OL

38:07

+21:48

Bekreftet tid

Marius Andreassen

Ullensaker OL

29:03

104 42 33 41 37

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

17:56

+0:00

2.

Anna Sveen

Ullensaker OL

22:58

+5:02

3.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

32:05

+14:09

4.

Victoria Grøva

Ullensaker OL

43:36

+25:40

5.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

43:44

+25:48

5.

Leah Larsson-Wiik

Ullensaker OL

43:44

+25:48

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

20:48

+0:00

2.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

22:46

+1:58

3.

Erlend Gundersen

Eidsvoll OL

23:05

+2:17

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

24:51

+4:03

5.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

25:26

+4:38

103 101

6.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

25:45

+4:57

102

7.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

26:06

+5:18

8.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

43:59

+23:11

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Øversveen

OK Skøynar

28:08

+0:00

31

2.

Hanne Sørby

Ullensaker OL

30:18

+2:10

31

3.

Milla Breen

Ullensaker OL

30:32

+2:24

31

4.

Anne-Grete Austad

Ullensaker OL

31:47

+3:39

31

5.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

32:44

+4:36

31

6.

Ida Engen

Raumar orientering

34:37

+6:29

31

7.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

38:20

+10:12

31

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

19:07

+0:00

31

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

21:27

+2:20

31

3.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

24:39

+5:32

31

4.

Knut Engen

Nes OL

24:51

+5:44

31

5.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

24:55

+5:48

31

6.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

25:16

+6:09

31

7.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

25:48

+6:41

31

8.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

26:09

+7:02

31

9.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

27:00

+7:53

31

10.

Sondre Skytteren

Odal OL

27:16

+8:09

31

11.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

27:25

+8:18

31

12.

Martin Damm

TIF Viking

30:18

+11:11

31

13.

Tor Strand

Eidsvoll OL

30:20

+11:13

31

14.

Martin Skytteren

Odal OL

32:57

+13:50

31

15.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

33:14

+14:07

31

16.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

35:39

+16:32

31

17.

Jan Sveen

Ullensaker OL

36:20

+17:13

31

18.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

36:37

+17:30

31

19.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

37:36

+18:29

31

20.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

40:47

+21:40

31 102

21.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

40:48

+21:41

31

Bekreftet tid

Andreas Sedin

Ullensaker OL

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 april 2017, 22:13:55

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63