Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Armfeldtnatta 19. april 2017

Klasse: dudes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

51:16

+0:00

2.

Stian Sundsvik

53:52

+2:36

3.

Sindre Østgulen Deisz

55:38

+4:22

4.

Magne Jutulstad

55:51

+4:35

5.

Erik Olsvik Dengerud

55:53

+4:37

6.

Per "Ferrari" Often

57:46

+6:30

145

7.

Vegard Blomseth Johnsen

57:49

+6:33

8.

Carl Petter Lyngen

58:59

+7:43

9.

Jonas Espedal

59:03

+7:47

10.

Ivar Aukrust Osmoen

1:00:01

+8:45

11.

Mikkel Sørensen

1:00:33

+9:17

12.

Mathias Stensland Lillevold

1:01:13

+9:57

13.

Simen Aamodt

1:01:14

+9:58

14.

Sverre Turter Sandvold

1:01:38

+10:22

15.

Olai Stensland Lillevold

1:02:06

+10:50

16.

Gustav Fiskum

1:02:15

+10:59

17.

Harald Kalager

1:02:16

+11:00

18.

Øystein Haug

1:03:11

+11:55

19.

Erik "Macka" Gustafsson

1:06:00

+14:44

20.

Henrik Upsal

1:08:37

+17:21

21.

Sebastian Torgersen

1:11:04

+19:48

22.

Jakob Kalvig Skogan

1:13:07

+21:51

23.

Philipp von Arx

1:13:14

+21:58

23.

Lars Berge Owen

1:13:14

+21:58

25.

Sverre Bang Støeng

1:13:45

+22:29

26.

Simen Eid Nielsen

1:14:48

+23:32

27.

Kristoffer Nesland

1:17:19

+26:03

28.

Erlend Nydal

1:20:50

+29:34

29.

Lukas Meier

1:25:23

+34:07

30.

Markus Glad

1:28:23

+37:07

31.

Truls Ryum

1:29:33

+38:17

32.

Eirik Aal

1:35:25

+44:09

33.

Sondre Kongsgård

1:35:58

+44:42

34.

Jørund Vala

1:39:38

+48:22

35.

Jonas Riseth

1:59:39

+1:08:23

36.

Edvard Rauø Vasdal

2:05:39

+1:14:23

DSQ

Bjørn Lundanes

27:07

160 107 110 145 147 149 152 155 158 150

DSQ

Jørgen Fiskum

47:52

160 107 110 145 147

DSQ

Martin Gerber

1:08:43

160 107 110 145 147

DSQ

Håvard Mo Vaadal

1:35:15

145 147 149 152

DSQ

Brynjar Larssen Bakken

1:40:56

155 158

Klasse: babes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

44:06

+0:00

2.

Laura Ramstein

45:39

+1:33

3.

Kristine Fjellanger

46:10

+2:04

4.

Ida Lindkvist

47:08

+3:02

5.

Ingrid Gulbrandsen

48:37

+4:31

6.

Maren Jansson Haverstad

48:48

+4:42

7.

Ingunn Egeberg Vari

50:54

+6:48

8.

Jorunn Kvakland

55:23

+11:17

9.

Ragnhild Hjermstad

56:37

+12:31

10.

Marta Ulvensøen

56:40

+12:34

11.

Vilde Malmei

56:42

+12:36

12.

Aurora Fossøy

57:45

+13:39

13.

Ingeborg Ellegaard Melby

57:59

+13:53

14.

Silje Arntzen

59:51

+15:45

15.

Eirin Mari Fossøy

59:53

+15:47

16.

Camilla Ohman

1:02:37

+18:31

17.

Trine Disch Kihle

1:04:23

+20:17

18.

Selma Gravir

1:09:38

+25:32

19.

Pauline Bellingmo

1:12:14

+28:08

20.

Stina Sanberg

1:17:34

+33:28

21.

Karoline Dahl Fosby

1:19:04

+34:58

DSQ

Nanna Norderud

50:00

160 107 110 50 149

DSQ

Synne Fossøy

1:09:20

110 50 149 152 155 158

DSQ

Anna Jensen

1:53:16

110 50 155 158 169

DSQ

Katrin Dätwyler

1:54:22

110 152 155 158


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 april 2017, 11:47:03

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66