Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsen sprintcup 3 20. april 2017

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Furmyr Johansen

Wing OK

13:20

+0:00

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

15:22

+2:02

3.

Anna F. Høysæter

Wing OK

16:26

+3:06

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:07

+3:47

5.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

17:09

+3:49

85 97

6.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

17:31

+4:11

103

7.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

21:27

+8:07

87

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

7:46

+0:00

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

9:33

+1:47

3.

Tora Kittilsen

Freidig

9:48

+2:02

4.

Marita Aske

Freidig

10:00

+2:14

87

5.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

10:10

+2:24

6.

Silja Fuglem

Malvik IL

13:17

+5:31

7.

Nora Halvorsen

Freidig

13:21

+5:35

8.

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

14:31

+6:45

9.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:34

+6:48

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

18:17

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

18:43

+0:26

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:13

+0:56

4.

Tuva Grøtte

Wing OK

22:27

+4:10

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

23:45

+5:28

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

27:15

+8:58

7.

Elly Røskaft

Freidig

36:32

+18:15

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

17:13

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

17:46

+0:33

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

18:22

+1:09

4.

Tale Tannvik Skei

Freidig

19:34

+2:21

5.

Stine Aune

Nidarøst OK

22:14

+5:01

6.

Hanne Hermine Rogstad

Nidarøst OK

23:37

+6:24

7.

Maren Viken

Byåsen IL

25:51

+8:38

8.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

26:37

+9:24

9.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

33:30

+16:17

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

15:53

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

16:28

+0:35

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:46

+0:53

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

17:51

+1:58

5.

Line Sølberg

OL Trollelg

18:28

+2:35

6.

Dorte Narum

Hamar OK

19:00

+3:07

7.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

19:25

+3:32

8.

Dina Reitan

Freidig

19:36

+3:43

9.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

19:37

+3:44

10.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

20:19

+4:26

11.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

21:49

+5:56

12.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

24:59

+9:06

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

26:44

+10:51

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

15:32

+0:00

2.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

16:55

+1:23

3.

Vilde Malmei

NTNUI

17:01

+1:29

4.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

17:36

+2:04

5.

Helen Palmer

Halden SK

17:43

+2:11

6.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

17:57

+2:25

7.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

18:16

+2:44

8.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

18:19

+2:47

9.

Silje Arntzen

NTNUI

18:26

+2:54

10.

Aurora Fossøy

NTNUI

18:30

+2:58

10.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

18:30

+2:58

12.

Johanne Rakner

NTNUI

18:35

+3:03

13.

Johanne de Presno

NTNUI

19:32

+4:00

14.

Ingvild Wang

NTNUI

20:57

+5:25

15.

Trine Disch Kihle

NTNUI

21:00

+5:28

16.

Eva Tesarova

Wing OK

21:52

+6:20

17.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

22:15

+6:43

18.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

22:25

+6:53

19.

Katrine Barli Evensen

NTNUI

23:22

+7:50

20.

Kristin Åstebøl

Wing OK

23:25

+7:53

21.

Katrin Daetwyler

NTNUI

24:07

+8:35

22.

Emma Eide

NTNUI

24:36

+9:04

23.

Kristin Jæger

Wing OK

25:02

+9:30

24.

Synne Fossøy

NTNUI

25:18

+9:46

25.

Gina Didriksen

NTNUI

26:30

+10:58

26.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:45

+13:13

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

18:11

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Fredig

18:57

+0:46

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

19:25

+1:14

4.

Kari Ulseth

Freidig

20:05

+1:54

5.

Randi Lillealtern

Freidig

20:07

+1:56

6.

Mette Resell Nolte

Freidig

20:33

+2:22

7.

Katrine Andersen

Freidig

20:38

+2:27

8.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

22:42

+4:31

9.

Tina Strømdal Wik

Freidig

23:01

+4:50

10.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

25:29

+7:18

11.

Mari Hoff

Byåsen IL

25:31

+7:20

12.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

26:11

+8:00

13.

Liv Tennes

Wing OK

27:25

+9:14

14.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

28:11

+10:00

15.

Kristin Sølberg

IL Leik

29:31

+11:20

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

18:38

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

18:43

+0:05

3.

Sigrid Melkild

Freidig

20:05

+1:27

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

20:39

+2:01

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

22:03

+3:25

6.

Anne Melkild

Freidig

22:21

+3:43

7.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

23:08

+4:30

8.

Grete Berge Owren

Freidig

24:06

+5:28

9.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

24:29

+5:51

10.

Turid Arnesen

Byåsen IL

24:42

+6:04

11.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

25:43

+7:05

12.

Ingunn Morset

Wing OK

28:20

+9:42

13.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

36:40

+18:02

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

36:16

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

40:59

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

11:27

+0:00

103

2.

Erlend Grønli

Freidig

13:28

+2:01

3.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

18:30

+7:03

4.

Sivert Folgerø

Freidig

18:54

+7:27

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

6:20

+0:00

97

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

8:21

+2:01

97

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

9:32

+3:12

100

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

9:57

+3:37

5.

Hallvard Hellevik

Freidig

10:50

+4:30

6.

Sander M Jensen

Byåsen IL

11:30

+5:10

7.

Borgar Stavrum

Wing OK

12:03

+5:43

8.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

12:25

+6:05

9.

Jakob Jøsang With

Wing OK

12:42

+6:22

10.

Sondre Furmyr Johansen

Wing OK

13:07

+6:47

11.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

13:37

+7:17

12.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

14:38

+8:18

13.

Ådne Stordal

Byåsen IL

15:18

+8:58

87

14.

Jørgen Aune

Byåsen IL

16:14

+9:54

15.

Aksel Viken

Byåsen IL

17:04

+10:44

16.

Sven Sigurd Kløbo Drevdal

Wing OK

19:49

+13:29

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

18:46

+0:00

2.

Vemund Mølnvik

Freidig

19:28

+0:42

3.

Emil Grønli

Freidig

20:29

+1:43

4.

August Maske

Freidig

20:30

+1:44

5.

Emil Leroyer

Freidig

20:45

+1:59

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

20:49

+2:03

7.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

22:14

+3:28

8.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

23:30

+4:44

9.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

23:45

+4:59

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

24:01

+5:15

11.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

24:02

+5:16

12.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

24:19

+5:33

13.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

24:40

+5:54

14.

Sverre Hellevik

Freidig

24:43

+5:57

15.

Ørjan Sæter

Melhus IL

25:12

+6:26

16.

Magne Guttvik

Wing OK

25:18

+6:32

17.

Espen Karlsen

Melhus IL

25:19

+6:33

18.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

25:46

+7:00

19.

Erik Tofte jr

Melhus IL

26:17

+7:31

20.

Eirik Skurdal

Melhus IL

26:33

+7:47

21.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

33:52

+15:06

22.

Sigurd Braathen

Wing OK

38:04

+19:18

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad

Freidig

15:01

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:21

+0:20

3.

Jonas Grønli

Freidig

15:22

+0:21

4.

Håkon Holstad

Freidig

15:52

+0:51

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:11

+1:10

6.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

16:36

+1:35

7.

Mikkel Holt

Freidig

16:40

+1:39

8.

Jonas Vindal

Wing OK

18:18

+3:17

9.

Einar Eide

Byåsen IL

18:37

+3:36

10.

Alf Johan Folgerø

Freidig

18:42

+3:41

11.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

19:00

+3:59

12.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

19:54

+4:53

13.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

20:17

+5:16

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

20:56

+5:55

15.

Henrik Braathen

Wing OK

22:01

+7:00

16.

Håvard Singsaas

Freidig

22:07

+7:06

17.

Iver Olaussen

Malkvik IL

22:09

+7:08

18.

Edvard Sørby

Freidig

22:19

+7:18

19.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

22:33

+7:32

20.

Nikolai Renolen

Wing OK

25:24

+10:23

21.

Sander Sandmo

Melhus IL

26:54

+11:53

22.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

30:29

+15:28

DSQ

Brage Asplem

Freidig

30:02

100

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

13:59

+0:00

2.

Jonas Unsgård

IL Leik

14:16

+0:17

3.

Mathias Vindal

Freidig

14:24

+0:25

4.

Mathias Hermstad

Freidig

15:40

+1:41

5.

Aleksander Skoglund

Freidig

16:16

+2:17

6.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

16:29

+2:30

7.

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

16:40

+2:41

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

17:25

+3:26

9.

Birk Gravdahl

Wing OK

19:34

+5:35

10.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

20:04

+6:05

11.

Einar Keiserås

IL Leik

21:06

+7:07

12.

Oscar Lyngen

Freidig

24:00

+10:01

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Fiskum

NTNUI

13:09

+0:00

2.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

13:14

+0:05

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:21

+0:12

3.

Mattis Holt

Freidig

13:21

+0:12

5.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

13:42

+0:33

6.

Jan Schmid

OL Trollelg

13:52

+0:43

6.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:52

+0:43

8.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

14:45

+1:36

9.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

15:11

+2:02

10.

Kristoffer Nesland

NTNUI

15:14

+2:05

11.

Lars Owren

NTNUI

15:15

+2:06

12.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

15:43

+2:34

13.

Jakob Kalvik Skogan

NTNUI

15:44

+2:35

14.

Jonas Kittelsen

NTNUI

15:46

+2:37

15.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:51

+2:42

16.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

16:20

+3:11

17.

Ola Keiserås

IL Leik

16:34

+3:25

18.

Markus Glad

Nydalens SK

16:51

+3:42

19.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

17:07

+3:58

20.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

17:32

+4:23

21.

Erik Storaas

Wing OK

18:33

+5:24

22.

Erik Frøseth

Verdal OK

19:11

+6:02

23.

Alex Pedersen

OL Trollelg

19:56

+6:47

24.

Petter Lyng

Nidarøst OK

20:18

+7:09

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

11:52

61 81 69 70 81 71 72 74 81 75 76 77 7...

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

16:04

+0:00

2.

Torgeir Aune

Byåsen IL

16:36

+0:32

3.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

17:31

+1:27

4.

Arild H Clausen

Freidig

17:36

+1:32

5.

Eivind Lona

Wing OK

17:45

+1:41

5.

Jørgen Longva

Byåsen IL

17:45

+1:41

7.

Øystein Braathen

Wing OK

18:07

+2:03

8.

Hans Petter Lodgaard

Byåsen IL

18:11

+2:07

9.

Jan Hage

IL Leik

18:26

+2:22

10.

Jon Holstad

Freidig

18:41

+2:37

11.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

18:48

+2:44

12.

Trond Sletner

Byåsen IL

19:01

+2:57

13.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

19:27

+3:23

14.

John Petter Gåsvik

Nidarøst OK

20:06

+4:02

15.

Stein Erik Fleten

Wing OK

20:37

+4:33

16.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

20:58

+4:54

17.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

21:01

+4:57

18.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

22:39

+6:35

DSQ

Kyrre Auran

Malvik IL

20:06

76

DSQ

Are Rogstad

Nidarøst OK

22:31

76

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

15:11

+0:00

2.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

16:09

+0:58

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

17:37

+2:26

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

17:38

+2:27

5.

Rune Stræte

Wing OK

17:56

+2:45

6.

Terje Rønning

OK Skøynar

17:57

+2:46

7.

Harald Storrønning

Byåsen IL

18:16

+3:05

8.

Reidar Selmer

Politiets IL

18:39

+3:28

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

18:44

+3:33

10.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

19:16

+4:05

11.

Dag Erik Helland

Wing OK

19:21

+4:10

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:25

+4:14

13.

Harald Førdedal

Wing OK

19:56

+4:45

13.

Agnar Renolen

Wing OK

19:56

+4:45

15.

Terje Midtbø

Wing OK

19:57

+4:46

16.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

20:06

+4:55

17.

Bernt Rognes

Freidig

20:17

+5:06

18.

Jon Vindal

Wing OK

20:57

+5:46

19.

Lasse Natvig

Byåsen IL

21:21

+6:10

20.

Egil Hustvedt

Wing OK

21:39

+6:28

21.

Leif Rune Hellevik

Freidig

23:18

+8:07

22.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

27:57

+12:46

DSQ

Bjarne Lien

Byåsen IL

16:03

76

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

16:56

74

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

18:00

70

DSQ

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

19:40

100

DSQ

John Lerli

Melhus IL

23:24

78

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

18:15

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Wing OK

19:25

+1:10

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:23

+4:08

4.

Helge Rustad

Freidig

22:52

+4:37

5.

Olav Kvittem

Freidig

23:16

+5:01

6.

Morten Skoglund

Byåsen IL

23:54

+5:39

7.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

26:56

+8:41

8.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

27:23

+9:08

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

Freidig

22:32

+0:00

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

28:20

70

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

21:43

+0:00

2.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

24:41

+2:58

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

25:40

+3:57

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

25:58

+4:15

5.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

26:48

+5:05

6.

Knut Skjesol

Wing OK

26:56

+5:13

7.

Magnus Landstad

Freidig

27:02

+5:19

8.

Kristian Midthjell

Verdal OK

31:19

+9:36

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Malvik IL

26:26

+0:00

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

26:35

+0:09

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

28:25

+1:59

4.

Tore Brurok

Nidarøst OK

31:02

+4:36

5.

Robert Strøm

Wing OK

33:06

+6:40

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

34:16

+7:50

7.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

36:20

+9:54

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

33:01

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

34:57

+1:56

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hage

Melhus IL

14:41

+0:00

2.

Frida Holmkvist

Byåsen IL

17:04

+2:23

3.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

38:47

+24:06

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Munkeby

Ukjent

26:20

+0:00

2.

Henriette Olsen

Ukjent

27:00

+0:40

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

30:14

+3:54

4.

Tine Abrahamsen

Malvik IL

42:15

+15:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2017, 13:21:55

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

284

Antall startet:

284