Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Holleia Vårløp, Modum OL/Viul OK 7. mai 2017

Klasse: H 17-18, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Øverli Berg

Kongsberg OL

1:09:51

+0:00

Klasse: D 19 A-, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Tiltnes

IL Tyrving

46:39

+0:00

2.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:09:30

+22:51

Klasse: H 50-, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingemar Haverstad

Lierbygda OL

52:30

+0:00

2.

Rune Sørensen

Sturla, IF

1:37:30

+45:00

Klasse: D 17AK, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Hope

OSI

56:24

+0:00

Klasse: D 50-, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristin Sørensen

Sturla, IF

1:48:38

37 39 52 31 45 43 50 44 80

Klasse: H 70-, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

40:18

+0:00

Klasse: D 60-, 3,6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

41:11

+0:00

Klasse: H 75-, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

55:05

+0:00

Klasse: H 80-, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

1:08:58

+0:00

2.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

1:17:46

+8:48

3.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

1:18:58

+10:00

DSQ

Olaf Helgesen

Kongsberg OL

1:11:56

49 41 36 48 39

Klasse: D 13-14, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Øverli Berg

Kongsberg OL

36:13

+0:00

Klasse: D 13-16 C, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Jægtvik

Konnerud IL

21:22

+0:00

2.

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike OL

24:32

+3:10

3.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

31:33

+10:11

4.

Marte Sofie Skrove

Ringerike OL

39:14

+17:52

Klasse: N-åpen, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Olsen Bye

Modum OL

59:48

+0:00

2.

Anna Maria Pedersen

Modum OL

59:49

+0:01

DSQ

Vilje Hilleren

Eiker OL

5:57

200

DNS

Nila Hilleren

Eiker OL

Klasse: H 17B, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

39:14

+0:00

2.

Espen Ekholt Berg

Kongsberg OL

45:14

+6:00

Klasse: H 19A-, 6.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

40:52

+0:00

2.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

49:58

+9:06

3.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

50:15

+9:23

4.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

53:32

+12:40

33

5.

Gjermund Røren

Eiker OL

54:11

+13:19

6.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

56:24

+15:32

7.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

57:30

+16:38

8.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:08:22

+27:30

9.

Tord Strand

Kongsberg OL

1:11:14

+30:22

10.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:18:24

+37:32

11.

Eirik Brynildsen

Oppsal Orientering

1:34:28

+53:36

DSQ

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

37:07

41 42 43 44 80

DNS

Øystein Sørensen

Nydalens SK

Klasse: H 17-18, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

55:26

+0:00

31 34 35 41 42

2.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:26:52

+31:26

31 34 35 41 42

Klasse: H 40-, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Enerhaugen

Modum OL

40:17

+0:00

31 34 35 41 42

2.

Stig Melling

Ringerike OL

42:37

+2:20

31 34 35 41 42

3.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

43:56

+3:39

31 34 35 41 42

4.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

48:22

+8:05

31 34 35 41 42

5.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

50:50

+10:33

31 34 35 41 42

6.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

53:57

+13:40

31 34 35 41 42

7.

André Jægtvik

Konnerud IL

1:05:21

+25:04

31 34 35 41 42

8.

Knut Langeggen

Kongsberg OL

1:35:59

+55:42

31 34 35 41 42

Klasse: D 19 A-, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

55:29

+0:00

2.

Dana B. Stene

Nydalens SK

1:05:53

+10:24

3.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

1:07:53

+12:24

4.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

1:09:09

+13:40

DNS

Anita Hilleren

Eiker OL

Klasse: Åpen lang, 6.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Molenaar

Modum OL

1:12:18

+0:00

DNS

Anders Hvasshovd

Kongsberg OL

DNS

Erik Molenaar

Modum OL

Klasse: H 15-16, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

40:35

+0:00

2.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

42:22

+1:47

3.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

46:26

+5:51

Klasse: H 50-, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Løken

Kongsberg OL

34:27

+0:00

2.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

36:21

+1:54

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

38:42

+4:15

4.

Njål Svingheim

Konnerud IL

39:44

+5:17

5.

Frode Robertsen

OL Tønsberg og omegn

41:26

+6:59

6.

Gunnar Hope

Modum OL

45:16

+10:49

7.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

46:28

+12:01

8.

Ove Martinsen

Hauketo IF

54:55

+20:28

9.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

55:27

+21:00

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

55:58

+21:31

11.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

56:50

+22:23

DSQ

Roar Bye

Modum OL

50:27

36 48 40 43 44 80

DSQ

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:02:58

40 43 44

Klasse: D 17-18, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

42:25

+0:00

2.

Helene Eger

Kongsberg OL

50:56

+8:31

3.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

1:12:38

+30:13

4.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

1:21:50

+39:25

5.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

1:28:08

+45:43

DNS

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

Klasse: H 17AK, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Gustavsen

OSI

51:38

+0:00

2.

Helge Graffer

Ringerike OL

57:51

+6:13

3.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

1:12:05

+20:27

DSQ

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

1:48:59

48 40 43 44 80

DNS

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

Klasse: D 15-16, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

36:28

+0:00

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

39:54

+3:26

3.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

41:08

+4:40

4.

Christine Hoen

Eiker OL

42:01

+5:33

5.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

47:08

+10:40

6.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

47:16

+10:48

7.

Solveig Letmolie

Eiker OL

47:45

+11:17

8.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

57:39

+21:11

9.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

58:13

+21:45

DSQ

Tale Strand

Kongsberg OL

33:06

31 40 50 44 80

DSQ

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

1:34:21

33 36 31 40 50 44 80

DNS

Thea Land

Konnerud IL

Klasse: D 40-, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

39:16

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

40:18

+1:02

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

41:26

+2:10

4.

Isa Heggedal

Konnerud IL

43:10

+3:54

5.

Kari Strand

Kongsberg OL

43:35

+4:19

6.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

48:21

+9:05

7.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

48:47

+9:31

8.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

49:51

+10:35

9.

Lill Kristin Enger

Modum OL

53:01

+13:45

10.

Anne Mia Olsen

Modum OL

53:28

+14:12

11.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:03:16

+24:00

DSQ

Merete Undeland

Sturla, IF

1:31:57

33 36 31 40 50 44 80

Klasse: H 60-, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

40:32

+0:00

2.

Harald Thon

Sturla, IF

42:19

+1:47

3.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

43:15

+2:43

4.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

46:08

+5:36

5.

Erik Lindstrøm

Modum OL

46:51

+6:19

6.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

49:36

+9:04

7.

Per Osen

Vestre Akers SK

50:39

+10:07

8.

Morten Johannessen

Røyken OL

51:43

+11:11

9.

Kjell Svanberg

Røyken OL

56:16

+15:44

10.

Roy Gjerding

OK Moss

1:02:46

+22:14

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Kårvåg IL

59:40

40

Klasse: D 17 AK, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Molenaar

Modum OL

53:08

+0:00

2.

Ingvild Løver Thon

Modum OL

54:33

+1:25

3.

Nora Saugerud

Konnerud IL

1:09:58

+16:50

DNS

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

Klasse: D 50-, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Skovly

Ringerike OL

42:46

+0:00

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

44:59

+2:13

3.

Hanne Løver Thon

Modum OL

45:36

+2:50

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

46:16

+3:30

5.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

46:29

+3:43

6.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

47:48

+5:02

7.

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

49:27

+6:41

8.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

52:10

+9:24

9.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

53:13

+10:27

10.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:14:31

+31:45

11.

May Jorunn Rognlien

Modum OL

1:18:16

+35:30

12.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:18:51

+36:05

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

35:12

51 36 53 37 39 52 31 45 43 50 44 80

DNS

Jane Rødder

Kongsberg OL

DNS

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

Klasse: H 70-, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

40:13

+0:00

2.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

45:05

+4:52

3.

Åmund Tonna

Eiker OL

47:17

+7:04

4.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

47:44

+7:31

5.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

1:00:17

+20:04

6.

Torolf Trolsrud

Botne SK

1:10:33

+30:20

7.

Knut Løver

Modum OL

1:36:12

+55:59

8.

Olav Mo

Røyken OL

1:44:45

+1:04:32

DNS

Ivar Helgesen

Sørreisa OL

Klasse: D 60-, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sirpa Lilja

Modum OL

40:14

+0:00

DSQ

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:32:14

52 31 45 43 50 44 80

DNS

Bjørg Svanberg

Røyken OL

Klasse: H 75-, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

48:24

+0:00

2.

Magnar Øvreås

Botne SK

51:36

+3:12

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:04:33

+16:09

4.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:07:34

+19:10

5.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:13:24

+25:00

Klasse: H 85-, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leiv Hope

Kongsberg OL

2:08:44

+0:00

Klasse: D 70-, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

54:51

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

58:50

+3:59

3.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

2:03:35

+1:08:44

DSQ

Marta Stang

Modum OL

DNS

Hanne Bræck

Kongsberg OL

Klasse: D 75-, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:01:11

+0:00

2.

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

1:35:58

+34:47

Klasse: H 13-14, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

22:58

+0:00

2.

Johan Eger

Kongsberg OL

24:19

+1:21

3.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

32:45

+9:47

4.

Halvor Løken

Kongsberg OL

32:58

+10:00

5.

Arne Bergan

Kongsberg OL

35:14

+12:16

6.

Erlend Langeggen

Kongsberg OL

37:51

+14:53

7.

Lukas Klausen

Sturla, IF

38:13

+15:15

8.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

44:47

+21:49

9.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

1:04:49

+41:51

10.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

2:03:15

+1:40:17

Klasse: D 13-14, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

27:46

+0:00

2.

Johanne Longfjeld

Modum OL

28:17

+0:31

3.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

29:03

+1:17

4.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

30:07

+2:21

5.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

30:59

+3:13

Klasse: H 11-12, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

16:38

+0:00

2.

Emil S Molenaar

Modum OL

18:50

+2:12

3.

Mats Olsen Bye

Modum OL

21:56

+5:18

4.

Henrik Holm Nes

Modum OL

22:42

+6:04

5.

Oskar Hope

Modum OL

24:25

+7:47

6.

Jon Strand

Kongsberg OL

27:01

+10:23

DSQ

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

48:18

76 77 78 79 81

Klasse: H 13-16 C, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

34:41

+0:00

DNS

Anders Roum

Ringerike OL

DNS

Anders Roum

Ringerike OL

Klasse: H 17 C, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

Klasse: D 11-12, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Klausen

Sturla, IF

17:42

+0:00

2.

Anita Langeggen

Kongsberg OL

59:37

+41:55

Klasse: D 17 C, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

23:46

+0:00

2.

Ingunn Lysaker Norbom

Konnerud IL

26:17

+2:31

3.

Tove Beate Jelstad

Modum OL

27:25

+3:39

4.

Line Bjørnås

Konnerud IL

31:41

+7:55

5.

Irene Langeggen

Kongsberg OL

34:33

+10:47

6.

Mona Dalegård Løken

Kongsberg OL

38:13

+14:27

7.

Maren Wiger

Modum OL

1:01:48

+38:02

Klasse: N Åpen, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Eger

Kongsberg OL

57:22

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

24:31

Frida Hope

Modum OL

36:23

Filip Molenaar

Modum OL

36:36

Aksel Klausen

Sturla, IF

28:24

Adele Teigen

Kongsberg OL

31:05

Hans Kristian Wiger

Modum OL

36:36

Jørgen Viger

Modum OL

1:01:48

DSQ

Ole Testløper Olsen

Viul OK

30:04

75 76 77 78 79 81 200

Klasse: H 65, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ove Transeth

Røyken OL

39:25

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

40:59

+1:34

3.

Rolf Lunde

Eiker OL

52:49

+13:24

4.

Arne Tiltnes

IL Tyrving

55:15

+15:50

5.

Bård Stang

Modum OL

1:19:50

+40:25

Klasse: D 65, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

50:30

+0:00

2.

Inger Tiltnes

IL Tyrving

1:12:49

+22:19

3.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:40:06

+49:36

DSQ

Linda Verde

Sturla, IF

51:34

39 52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 juni 2017, 21:30:53

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

215

Antall startet:

198