Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sweco knockoutsprint 21. april 2017

Klasse: Damer prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laura Ramstein

NTNUI

5:47

+0:00

2.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

6:06

+0:19

3.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

6:20

+0:33

4.

Anna Ulvensøen

NTNUI

6:33

+0:46

5.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

6:37

+0:50

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

6:38

+0:51

7.

Marta Ulvensøen

NTNUI

6:52

+1:05

8.

Marit Nersten

NTNUI

7:13

+1:26

9.

Pauline Bellingmo

NTNUI

7:24

+1:37

10.

Camilla Öhman

NTNUI

7:29

+1:42

11.

Martine Åstebøl

NTNUI

7:32

+1:45

12.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

8:04

+2:17

13.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

8:08

+2:21

14.

Stina Sandberg

NTNUI

8:30

+2:43

15.

Jenny Persson

Byåsen IL

8:52

+3:05

16.

Synne Fossøy

NTNUI

9:00

+3:13

17.

Katrin Dätwyler

NTNUI

11:01

+5:14

150

DSQ

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

6:17

36

DNS

Kristin Åstebøl

Wing OK

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

Klasse: Herrer prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

4:34

+0:00

2.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

4:39

+0:05

3.

Simen Aamodt

NTNUI

4:48

+0:14

4.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

4:49

+0:15

5.

Mattis Holt

Freidig

4:50

+0:16

6.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

4:52

+0:18

7.

Philipp von Arx

NTNUI

4:57

+0:23

8.

Eivind Skjelderup Skarpsno

NTNUI

5:01

+0:27

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

5:03

+0:29

10.

kjetil mølnvik

Freidig

5:05

+0:31

150

11.

Kristoffer Nesland

NTNUI

5:08

+0:34

12.

Gustav Fiskum

NTNUI

5:14

+0:40

13.

Mikkel Sørensen

NTNUI

5:18

+0:44

14.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

5:21

+0:47

15.

Ola Singsdal

NTNUI

5:26

+0:52

16.

Erlend Nydal

NTNUI

5:36

+1:02

150

17.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

5:47

+1:13

18.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:52

+1:18

19.

Jonas Kittelsen

NTNUI

5:54

+1:20

20.

Øyvind Berg

NTNUI

5:57

+1:23

21.

Andreas Alvem

NTNUI

6:00

+1:26

22.

Håkon Kindem

NTNUI

6:01

+1:27

23.

Mathias Hermstad

Freidig

6:06

+1:32

150

23.

Even Nyhus

NTNUI

6:06

+1:32

25.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

6:07

+1:33

150

26.

Sigmund Langedal Breivik

Materialteknologi

6:42

+2:08

27.

Odd-Ivan Lorentsen

Ok silsand

6:48

+2:14

28.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

6:53

+2:19

29.

Erik Storaas

Wing OK

7:06

+2:32

30.

Håkon Eig Carlsen

NTNUI

7:26

+2:52

31.

Kjell Maroni

Byåsen IL

7:30

+2:56

32.

Erlend Gustad

Materialteknologi

7:56

+3:22

33.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

8:06

+3:32

34.

Magnus Skramstad

Materialteknologi

8:36

+4:02

150

35.

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

9:02

+4:28

36.

Lukas Meier

NTNUI

11:01

+6:27

150

DSQ

Markus Glad

Nydalens Skiklub

5:14

32

DSQ

Sondre Lorentsen

Ok silsand

6:19

35 150

DNS

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

DNS

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

Savnet

C.G. Armfeldt

NTNUI

Klasse: Damer kvart 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Ulvensøen

NTNUI

6:23

+0:00

2.

Camilla Öhman

NTNUI

6:40

+0:17

3.

Katrin Dätwyler

NTNUI

7:14

+0:51

4.

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

7:15

+0:52

Klasse: Damer kvart 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Fossøy

NTNUI

6:55

+0:00

2.

Laura Ramstein

NTNUI

6:56

+0:01

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

6:58

+0:03

4.

Pauline Bellingmo

NTNUI

7:46

+0:51

5.

Stina Sandberg

NTNUI

8:44

+1:49

Klasse: Damer kvart 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

7:27

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

7:38

+0:11

3.

Synne Fossøy

NTNUI

9:00

+1:33

4.

Marit Nersten

NTNUI

11:07

+3:40

5.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

11:09

+3:42

Klasse: Damer kvart 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

6:59

+0:00

2.

Martine Åstebøl

NTNUI

7:02

+0:03

3.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

7:09

+0:10

4.

Jenny Persson

Byåsen IL

8:17

+1:18

Klasse: Herrer kvart 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

4:43

+0:00

2.

Kristoffer Nesland

NTNUI

4:46

+0:03

3.

kjetil mølnvik

Freidig

5:01

+0:18

4.

Øyvind Berg

NTNUI

5:08

+0:25

5.

Andreas Alvem

NTNUI

6:09

+1:26

6.

Håkon Eig Carlsen

NTNUI

6:44

+2:01

Klasse: Herrer kvart 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

4:32

+0:00

2.

Philipp von Arx

NTNUI

4:34

+0:02

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

4:35

+0:03

4.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

6:05

+1:33

5.

Odd-Ivan Lorentsen

Ok silsand

6:48

+2:16

Ubekreftet tid

Even Nyhus

NTNUI

Klasse: Herrer kvart 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

4:50

+0:00

2.

Mattis Holt

Freidig

4:58

+0:08

2.

Erlend Nydal

NTNUI

4:58

+0:08

4.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

5:25

+0:35

5.

Ola Singsdal

NTNUI

5:34

+0:44

6.

Sigmund Langedal Breivik

Materialteknologi

9:43

+4:53

Klasse: Herrer kvart 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

4:53

+0:00

2.

Jonas Kittelsen

NTNUI

5:25

+0:32

3.

Erik Storaas

Wing OK

6:02

+1:09

DSQ

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

4:18

71

DSQ

Gustav Fiskum

NTNUI

4:51

71

DSQ

Håkon Kindem

NTNUI

74 165 38 39 71 31 150

Klasse: Herrer kvart 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Sørensen

NTNUI

5:00

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

5:40

+0:40

3.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

5:49

+0:49

4.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

6:47

+1:47

DSQ

Simen Aamodt

NTNUI

4:56

DSQ

Eivind Skjelderup Skarpsno

NTNUI

4:57

Klasse: Damer semi 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laura Ramstein

NTNUI

5:53

+0:00

2.

Marta Ulvensøen

NTNUI

6:01

+0:08

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

6:05

+0:12

4.

Camilla Öhman

NTNUI

6:35

+0:42

DSQ

Aurora Fossøy

NTNUI

6:12

73

DSQ

Katrin Dätwyler

NTNUI

6:44

73

Klasse: Damer Semi 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

5:50

+0:00

2.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

5:53

+0:03

3.

Martine Åstebøl

NTNUI

5:57

+0:07

4.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

6:18

+0:28

5.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

6:47

+0:57

DSQ

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

7:18

73

Klasse: Herrer semi 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

4:34

+0:00

2.

Philipp von Arx

NTNUI

4:36

+0:02

3.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

4:37

+0:03

4.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

4:40

+0:06

5.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

4:47

+0:13

6.

Kristoffer Nesland

NTNUI

4:58

+0:24

Klasse: Herrer semi 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:42

+0:00

2.

Erlend Nydal

NTNUI

4:46

+0:04

3.

Mattis Holt

Freidig

4:49

+0:07

3.

Anders Haugskott

OL Trollelg

4:49

+0:07

5.

Jonas Kittelsen

NTNUI

5:31

+0:49

DSQ

Mathias Hermstad

Freidig

5:12

73

Klasse: Damer finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laura Ramstein

NTNUI

6:07

+0:00

2.

Anna Ulvensøen

NTNUI

6:13

+0:06

3.

Marta Ulvensøen

NTNUI

6:21

+0:14

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

6:23

+0:16

5.

Martine Åstebøl

NTNUI

6:28

+0:21

6.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

6:32

+0:25

Klasse: Herrer finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

5:02

+0:00

2.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

5:12

+0:10

3.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

5:13

+0:11

4.

Philipp von Arx

NTNUI

5:15

+0:13

DSQ

Mikkel Sørensen

NTNUI

5:17

88 113 165

DSQ

Erlend Nydal

NTNUI

5:18

113


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2017, 21:06:42

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

145

Antall startet:

141